Bye Bye Ro21

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru că există aşa domnu X care îmi dă mesaje pe ( privat ) şi zice că tot eu am greşit..dar în curte la altu nu se uită :p!
 

DeletedUser36141

M-am retras si eu de pe 21 :) ,succes celor ce au ramas sa joace in continuare,in special 88-ului :D. Ungure spor la interne ,ca doar eram vecini :p


Ms de atentionare :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am renuntat si eu de cateva zile bune la lumea aceasta.
Am scris aici pentru ca am primit niste mesaje amuzante conform carora mi-am "vandut" contul.
Nu l-am vandut, l-am lasat fostilor colegi care vor sa joace mai departe, sa faca ei ce vor cu el.

Mi-a facut placere sa joc alaturi de voi, va doresc multa bafta si.. ne-om mai citi.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vor ramine multe sate de barbari in viitorul apropiat ... un razboi CENT - 88 ar salva lumea 21
 

DeletedUser

pe mine nu are de ce sa ma salveze ca nu e contul meu ... daca jucam eu tot timpul pe cont alte triburi existau acum pe harta,
eu m-am referit la lumea 21 in general nu neaparat la SMR sau dan baran
 

DeletedUser523

vor ramine multe sate de barbari in viitorul apropiat ... un razboi CENT - 88 ar salva lumea 21

Oau te-ai gandit mult pana sa zici asta:eek::D:confused:Ai postat o afirmatie care va da nastere la ceva polemica ;) deci te rog explica-ne putin afirmatia ta.
 

DeletedUser19202

sa salveze lumea de ce? sau mai degraba sa salveze smr-ul :)))

EEE smr eu nu cred ca mai poate fi salvat eu zic ca mai degraba de pdb ar fi vorba ca tot incearca ei de zor sa puna mana pe juc mai importanti din smr..probabil vor reusi intr-un final dar ramane de vazut in ce masura ii va si ajuta acest lucru.
 

DeletedUser35749

Am renuntat si eu de cateva zile bune la lumea aceasta.
Am scris aici pentru ca am primit niste mesaje amuzante conform carora mi-am "vandut" contul.
Nu l-am vandut, l-am lasat fostilor colegi care vor sa joace mai departe, sa faca ei ce vor cu el.

Mi-a facut placere sa joc alaturi de voi, va doresc multa bafta si.. ne-om mai citi.. :)

Bafta Robert, cat ai fost in conducere ai facut treaba buna, mai ales cu organizarea atacurilor.
 

DeletedUser24244

LA revedere lumea 21, una din cele mai frumoase pe care am jucat. Odata ce tribu 88 dispare, voi disparea si eu...Bafta in continuare
 

DeletedUser8607

Am renuntat si eu de cateva zile bune la lumea aceasta.
Am scris aici pentru ca am primit niste mesaje amuzante conform carora mi-am "vandut" contul.
Nu l-am vandut, l-am lasat fostilor colegi care vor sa joace mai departe, sa faca ei ce vor cu el.

Mi-a facut placere sa joc alaturi de voi, va doresc multa bafta si.. ne-om mai citi.. :)

Ai făcut multe pentru noi, au fost momente când ţi*am susţinut ideile, au fost şi momente când ne băteam cap în cap dar amprenta ta asupra tribului a fost decisivă. Eu îţi mulţumesc că ne-ai fost coleg şi îndrumător Robert.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus