C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Datorita recrutarilor masive pe care DST le-a facut in ultima vreme din tribul C.D.,tribul C.D. anunta inceperea razboiului cu DST incepand cu data de 26.04.2009 ora 00:00.Academiile vor lua si ele parte la distractie.Atacurile vor ajunge dupa data de 26.04.2009.

Paste fericit !
 

DeletedUser787

Toata stima pentru tine Razvane, insa nu cred ca CD are dreptu de a comenta in legatura cu recrutarile ... asa rapid ati uitat de Luara.Sexxy plus recrutarile masive din Sud ?
 

DeletedUser5151

Ce sa-ti povestesc..

Puyut a anuntat DST de vreo saptamana si ceva, ca vor fi scosi de la diplomatie. asa ca nu ma mira ca au facut recrutari din CD..
 

DeletedUser

Toata stima pentru tine Razvane, insa nu cred ca CD are dreptu de a comenta in legatura cu recrutarile ... asa rapid ati uitat de Luara.Sexxy plus recrutarile masive din Sud ?

Cati jucatori a recrutat CD din DST? (inafara de tine desigur)
 

DeletedUser

Toata stima pentru tine Razvane, insa nu cred ca CD are dreptu de a comenta in legatura cu recrutarile ... asa rapid ati uitat de Luara.Sexxy plus recrutarile masive din Sud ?

Hai sa fim seriosi ,la fiecare refugiat pe care il luati ati invocat recrutarile noastre.Desi cand noi recrutam nu ati venit sa ii declarati refugiati.Ca nu v-au interesat ,ca nu erau in zona voastra,nu ma priveste de ce nu i-ati declarat cand au fost recrutati.Dar in schimb cand ati luat jucatori pe care noi i-am declarat refugiati repede ati invocat acest motiv.Sa nu mai vorbesc de academia care v-ati luat-o in zona noastra de expansiune,bine inteles cu care nu ne-am dat acordul si la care ati invocat acelasi motiv al recrutarilor noastre.Deci daca stam sa numaram care cat a recrutat nu stiu care a recrutat mai mult.Toate acestea alaturi de snipuiri si de o parte si de alta ,mesaje care le primeam de genul "satul ala e rezervat de mine ,daca nu il goleste pana la data de ,eu il atac",si au si atacat,fac parte din motivele pentru care am decis sa va trecem la neutrii.Recrutarile care au avut loc dupa acel anunt ne-au impins sa va declaram razboi.
 

DeletedUser787

Hai sa fim seriosi ,la fiecare refugiat pe care il luati ati invocat recrutarile noastre.Desi cand noi recrutam nu ati venit sa ii declarati refugiati.Ca nu v-au interesat ,ca nu erau in zona voastra,nu ma priveste de ce nu i-ati declarat cand au fost recrutati.Dar in schimb cand ati luat jucatori pe care noi i-am declarat refugiati repede ati invocat acest motiv.Sa nu mai vorbesc de academia care v-ati luat-o in zona noastra de expansiune,bine inteles cu care nu ne-am dat acordul si la care ati invocat acelasi motiv al recrutarilor noastre.Deci daca stam sa numaram care cat a recrutat nu stiu care a recrutat mai mult.Toate acestea alaturi de snipuiri si de o parte si de alta ,mesaje care le primeam de genul "satul ala e rezervat de mine ,daca nu il goleste pana la data de ,eu il atac",si au si atacat,fac parte din motivele pentru care am decis sa va trecem la neutrii.Recrutarile care au avut loc dupa acel anunt ne-au impins sa va declaram razboi.

Si eu vrei sa mai adauga raspunsurile impretinente a lu puyut, academia OCD pe care nici noi nu am vrut sa o recunoastem, sitlu "coada vacii" folosti de puyut la adresa DST, desi pe vremea aia eram in familie, nu aliati, ci formam o familie. Ce sa spun de academie ... voi aveati ditamai 2 academiile cu 100 de jucatori si la noi ati comentat cand ne-am facut si noi o mica academie.
Imi pare rau de oameni ca tine ca au ajuns sa fie condusi de o persoana de ultima speta ca puyut.

Fie ca cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser5151

Macar stim un lucru, CD isi va mai retrage din sprijinu trimis la ~HL~.. o sa fie mai bine de acu incolo... DST o sa fie sprijinit de RY.
 

DeletedUser5151

gabi, noi sprijinim AE, nu ai auzit?

acolo ataca ~HL~ u tare..
 

DeletedUser5151

Ai impresia ca o ducem asa de bine cu trupele de apararE? Cand satele mele au cate 500k trupe in ele, cum sa mai trimitem si altundeva
 

DeletedUser

Si eu vrei sa mai adauga raspunsurile impretinente a lu puyut, academia OCD pe care nici noi nu am vrut sa o recunoastem, sitlu "coada vacii" folosti de puyut la adresa DST, desi pe vremea aia eram in familie, nu aliati, ci formam o familie. Ce sa spun de academie ... voi aveati ditamai 2 academiile cu 100 de jucatori si la noi ati comentat cand ne-am facut si noi o mica academie.
Imi pare rau de oameni ca tine ca au ajuns sa fie condusi de o persoana de ultima speta ca puyut.

Fie ca cel mai bun sa castige!

Cand noi am luat academia aceasta nu era in zona voastra,si nu vad legatura cu numarul de membrii, care nu era de 100 :p.Cat despre spre conducerea C.D. te asigur ca nu este condusa de nimeni.Dar na ,cand am declarat razboi NWO se spunea ca eu ii conduc in acel razboi ,acum ca puyut.Hai sa cautam un tap ispasitor mereu. Este razboi si din cate stiu pot ataca ambele tabere,deci de acum ne putem rafui pe harta nu cu mizerii pe forumuri.

P.S. Si cand zic "de acum" ma refer ca din 26 :)
 

DeletedUser2154

Si eu vrei sa mai adauga raspunsurile impretinente a lu puyut, academia OCD pe care nici noi nu am vrut sa o recunoastem, sitlu "coada vacii" folosti de puyut la adresa DST, desi pe vremea aia eram in familie, nu aliati, ci formam o familie. Ce sa spun de academie ... voi aveati ditamai 2 academiile cu 100 de jucatori si la noi ati comentat cand ne-am facut si noi o mica academie.
Imi pare rau de oameni ca tine ca au ajuns sa fie condusi de o persoana de ultima speta ca puyut.

Fie ca cel mai bun sa castige!

aici te contrazici singur...in momentul cand a fost creat OCD s-a decis ca Cdac sa intre in C.D. , foarte putin timp am avut doua academii asa ca nu te agita prea mult ca faci...v-ati laudat peste tot ca sunteti buni ca ati ras circarii de pe harta..haideti baieti sa ne batem acuma cand nu mai sunteti 3 contra 1....a am uitat voi sunteti powerpuff girls!!!
 

DeletedUser5151

Pai gabi, conform acelor litere si tu ar trebui sa ii sprijini :)) =))
 

DeletedUser1136

Toata stima pentru tine Razvane, insa nu cred ca CD are dreptu de a comenta in legatura cu recrutarile ... asa rapid ati uitat de Luara.Sexxy plus recrutarile masive din Sud ?



back dany?

Succes CD dupa paste revin si eu cu forte proaspete :d pe ei pe mama lor:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser787

aici te contrazici singur...in momentul cand a fost creat OCD s-a decis ca Cdac sa intre in C.D. , foarte putin timp am avut doua academii asa ca nu te agita prea mult ca faci...v-ati laudat peste tot ca sunteti buni ca ati ras circarii de pe harta..haideti baieti sa ne batem acuma cand nu mai sunteti 3 contra 1....a am uitat voi sunteti powerpuff girls!!!

Si marmota invelea ciocolata in staniol ... chiar trebuie sa o dai in penibil ? cand noi am facut academia voi deja aveati deja 2. Dupa capu tau de puy nu uita ca noi avem razboi cu NWO si GD , iar in momentu declararii razboiului cu CIRC aveam si cu RIP + SOF (plus academiile aferente), iar ei nu aveam decat cu YKZ. Ahh ca sa nu mai spun de sprijinul imens primit din partea voastra. Halal familie, ati renuntat la familie pt a sta "capra' in fata CIRC-ului ;)... dar nah sti si tu ce se spune de creieru unui pui ;)

@maf maf : doar putin pe forum :D
 

DeletedUser5151

Din partea mea, pe chucky22, alinutzu13 si pe - uff mai era unu dar nu imi vine in minte numele lui - puteti sa ii innobilati complet.. da-i undeva de noobi.. am avut eu diferite conflicte cu ei pe vremuri, si nu merita sa ramana pe harta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus