C.D. vs NWO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C.D. ~OCD~
Players:

Side 2:
Tribes: NWO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 203
Tabăra 2: 20
Diferență: 183

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,753,759
Tabăra 2: 121,649
Diferență: 1,632,110

image.php




Side 1:
Tribes: C.D. ~OCD~ Cda
Players:

Side 2:
Tribes: NWO
Players:

Timeframe: 22/02/2009 00:00:00la05/04/2009 07:57:07

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,470
Tabăra 2: 288
Diferență: 1,182

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,225,218
Tabăra 2: 2,282,479
Diferență: 10,942,739

image.php
 

DeletedUser2154

NWO nu ne mai sunt dusmani deocamdata vom ramane neutrii pana la noi discutii intre conducerile celor doua triburi!!!
 

DeletedUser14294

si care-i diferenta? :D atacurile curg in continuare la fel de intens... va "sfatuiti" jucatorii sa atace si sa grabiti ritmul... deci razboi sau neutralitate este tot acelasi lucru. ca se termina razboiul? praf in ochi :rolleyes: pe cine credeti ca pacaliti :confused: daca chiar trecem la neutralitate, singura diferenta este ca atunci cand va vine cheful sa ne declarati din nou razboi o sa treceti si statistica "dintotdeauna" asta-i tot :)
 

DeletedUser

Va acordam prea multa importanta din moment ce va tineam in lista noastra de dusmani, loc pe care nu il meritati si ati dovedit acest lucru pe parcursul celor cateva saptamani de razboi.




Ps: Nu inteleg de ce ma blocati la mesaje pe toate conturile pe care va atac, mie chiar imi place sa vorbesc cu voi :(.
 

DeletedUser2154

si care-i diferenta? :D atacurile curg in continuare la fel de intens... va "sfatuiti" jucatorii sa atace si sa grabiti ritmul... deci razboi sau neutralitate este tot acelasi lucru. ca se termina razboiul? praf in ochi :rolleyes: pe cine credeti ca pacaliti :confused: daca chiar trecem la neutralitate, singura diferenta este ca atunci cand va vine cheful sa ne declarati din nou razboi o sa treceti si statistica "dintotdeauna" asta-i tot :)

de culoare ca noua nu ne place rosu aprins...cand se termina razboiul pai ar trebui sa iti raspunzi singur la aceasta intrebare!!!
 

DeletedUser6351

veti afla in curand de ce v-au trecut la neutri :)
restul e can can ....
 

DeletedUser14294

de culoare ca noua nu ne place rosu aprins...cand se termina razboiul pai ar trebui sa iti raspunzi singur la aceasta intrebare!!!

razboiul cu "magicienii" care transforma culoarea bleu in rosu aprins nu se va termina prea curand sa fi sigur de asta :) rosu tot rosu ramane.


Va acordam prea multa importanta din moment ce va tineam in lista noastra de dusmani, loc pe care nu il meritati si ati dovedit acest lucru pe parcursul celor cateva saptamani de razboi.

Puyut o spunea pe un ton de parca am face vreun pna...

NWO nu ne mai sunt dusmani deocamdata vom ramane neutrii pana la noi discutii intre conducerile celor doua triburi!!!

vom ramane neutri pana la care alte discutii? gabi23 vom discuta cu alte ocazie problema cu importanta... erau conturi izolate si era ceva de asteptat sa curatati din ei :) cateva saptamani? hai sa vedem cate saptamani ne vom mai bate noi doi cu Puyut si restul gastii :)
 

DeletedUser2154

moshule in locul tau as tacea...nu tu cred ca ai putere de decizie in NWO...nu cred ca nwo se bate cu mine pe harta...eu daca am trimis cateva atacuri razlete din plictiseala mai mult...a spus cineva ceva de vreun pna???
 

DeletedUser14294

asa e, n-am nici o putere de decizie, nici functii, nici drepturi, doar placerea sa va vad cum va chinuiti pentru un amarat de sat :D sa tac? ca daca nu ce? :eek: vad ca te supara adevarul :eek: cata aroganta din partea voastra :) daca tot sunteti pe locul 2 poate inveti si lumea pe-acolo sa atace organizat odata ca niciodata :) in viitoarele razboaie nu o sa mai aveti norocul sa intalniti adversari rasfirati si inconjurati pe harta, sa va vedem pe fronturi...

de culoare ca noua nu ne place rosu aprins...

mi-am dat seama ca voua nu va place culoarea rosu aprins inca de cand ati declansat razboiul :( dar, shhh n-am spus la nimeni :p

noapte buna, ca dimineata la 8 stii tu, "cucurigu" :) si discutam in continuare pe harta, m-a speriat acum gabi... daca depaseste granita continentului sau :eek: :(
 

DeletedUser

si ce se mai intampla pe extern... cine cu cine se mai cearta? :rolleyes:


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si ce se mai intampla pe extern... cine cu cine se mai cearta? :rolleyes:


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Off viata mea :))

Deci in razboiul CD-NWO CD va iesi invingator clar...

CD cei mai buni binenteles

Acum are legatura cu topicul :p
 

DeletedUser

Umbla vorba prin targ ca CD ar dori incheierea unui PNA cu NWo si lovirea pe la spate a altui aliat de traditie DST,e adevarat? sau doar vorbe in vant :confused: Daca da o opinie personala schimbati-va denumirea in CN(Cavaleri Nedreptati):D
 

DeletedUser

:)) Gabi esti bun de politician :) la o intrebare simpla raspunzi cu ce vrei tu,o glumita dar ce era interesant de aflat tot nu ai spus :p oricum se cam stie cine la cine a plans ca are nevoie de ajutor si se pare ca vine :)
 

DeletedUser

Ar fi ceva sa ma vedeti peste cativa ani in Parlament, cu laptopul jucand triburile :)).
Cat despre partea cu DST, daca va fi vorba de ceva real sa fi sigur ca vei afla in joc sau pe forum.
Dar sa facem PNA cu NWO ca sa declaram razboi DST, nici macar gluma proasta nu o pot numi :).Chiar par NWO o forta? :confused:
 

DeletedUser

Ar fi ceva sa ma vedeti peste cativa ani in Parlament, cu laptopul jucand triburile :)).

Daca ajungi la putere poate imparti Romania in...triburi :D


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Umbla vorba prin targ ca CD ar dori incheierea unui PNA cu NWo si lovirea pe la spate a altui aliat de traditie DST,e adevarat? sau doar vorbe in vant :confused: Daca da o opinie personala schimbati-va denumirea in CN(Cavaleri Nedreptati):D

stii vorba aia in SUD sunt vreo 3 targuri cu care faci negot, comert tot timpul si cu care ai relatii bune sau mai putin bune...cand simti ca nu mai ai unde sa depozitezi marfa trebuie sa te duci in alt targ sa iti faci magazii noi:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus