C.D. vs NWO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ELITE multe vorbele umbla in legatura cu NWO... important e sa sti pe care sa le asculti :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14294

ELITE multe vorbele umbla in legatura cu NWO... important e sa sti pe care sa le asculti :)

in legatura cu voi umbla vorbe :D cu noi ce vorbe sa mai umble? noi nu vrem pna cu voi ca ne-a ajuns o tradare, voi nu vreti pna cu noi ca suntem "neimportanti"... deci subiect inchis :) n-o mai lalaim aiurea

stii vorba aia in SUD sunt vreo 3 targuri cu care faci negot, comert tot timpul si cu care ai relatii bune sau mai putin bune...cand simti ca nu mai ai unde sa depozitezi marfa trebuie sa te duci in alt targ sa iti faci magazii noi:D

asta-i spusa din tot sufletul :D quod erat demonstrandum... ma mir ca va mai suporta careva sa va vada cu bleu pe harta :eek: imi pare rau doar de ceilalti claimeri, mediatori, diplomati care-si pierd vremea cu voi sa va ajute cu ceva, cand mult mai simplu ar fi sa puna "tunurile" pe puiuti :) v-am mai spus ca nu distingeti culorile pe harta, a alianta pica la fel de repede ca un pna...

tot ce ramane in urma razboiului este statistica pe care o mai posteaza gabi weekendul asta si cateva citate...

Cred ca voi nu va dati seama de natura gestului si a raspunsurilor! In momentul asta, daca as mai fi aliatul vostru, mi-as pune intrebari muuulte legate de viitorul relatiei!! ;)

Este clar ca majoritatea care joaca acest joc au varste fragede, insa, conducerile triburilor am impresia (am impresia :confused:) ca trebuie sa fie ceva mai mature in gandire...

In basmele cu feti frumosi si/sau pe alte lumi poate ca in cadrul aliantelor se mizeaza pe incredere.Pe lumea 1 se asteapta doar conditiile propice sa-i iei satul vecinului.

s-ar putea si inchide acest topic, o pagina neonorabila din istoria CD-ului, si vor mai urma si altele... doar ei sunt cavalerii dreptatii :)
 

DeletedUser

Ocupate de tribul tau si lasa-ne pe noi in pace. Daca nu cunosti toti factorii problemei nu inteleg de ce te implici aiurea?
 

DeletedUser2154

moshule chiar iti place sa te bagi in seama aiurea...eu am explicat metaforic...suntem in sud prinsi intre 3 aliante...cu oricine am rupe aceasta alianta am fi aratati cu degetul ca am tradat...dar atunci ce sa facem fratilor sa stam aliati cu toata lumea si sa privim la altii cum fac razboaie si se dezvolta si noi sa batem pasul pe loc???
 

DeletedUser787

moshule chiar iti place sa te bagi in seama aiurea...eu am explicat metaforic...suntem in sud prinsi intre 3 aliante...cu oricine am rupe aceasta alianta am fi aratati cu degetul ca am tradat...dar atunci ce sa facem fratilor sa stam aliati cu toata lumea si sa privim la altii cum fac razboaie si se dezvolta si noi sa batem pasul pe loc???

pai ma baiatule din moment ce recuretezi ca disperatu ... normal ca ramai fara puncte rosii
 

DeletedUser14294

Iovule tu fa pasi ca esti in plus :) ori scrii cu nick-ul din joc ori mergi la cules ciuperci si ne lasi cu remarcile tale :p
 

DeletedUser6798

Daca ajungi la putere poate imparti Romania in...triburi :D

ca civilizatie, putini au coborat din copac! si aia care dorm in pestera, sa fie fericiti ca reprezinta varful icebergului civilizatiei:)) deci nu o sa ii fie greu sa imparta romania in triburi:)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iovule tu fa pasi ca esti in plus :) ori scrii cu nick-ul din joc ori mergi la cules ciuperci si ne lasi cu remarcile tale :p

Sunt in CD prietene numai ca pe forum m-am inregistrat cu numele meu real :)daca ai vre-o intrebare dai un mesaj privat.
 

DeletedUser16073

moshule chiar iti place sa te bagi in seama aiurea...eu am explicat metaforic...suntem in sud prinsi intre 3 aliante...cu oricine am rupe aceasta alianta am fi aratati cu degetul ca am tradat...dar atunci ce sa facem fratilor sa stam aliati cu toata lumea si sa privim la altii cum fac razboaie si se dezvolta si noi sa batem pasul pe loc???

puyut...rupe lianta cu circarii atunci. si asa sunt la pamant. ai sansa sa scoti apoi in fata o statistica impresionanta. in acest fel nu are cine sa se supere. doar cei 10 jucatori reali care se afla in circ (fiecare cu conturile aferente). atunci o sa vezi ca veti fi multumiti si voi si dst si rip si ykz :p
 

DeletedUser4645

Ai uitat sa spui de tribu SOF :)
Sau ei sa inteleg bine cu tribul CIRC ?
 

DeletedUser16073

aaa...scuza-ma...si SOF. nici HL nu stiu daca s-ar supara. de fapt ce tot o lungesc. nimeni nu s-ar supara. dupa cum ziceam, doar baghera si acolitii (vezi dristor) :))
 

DeletedUser

puyut...rupe lianta cu circarii atunci. si asa sunt la pamant. ai sansa sa scoti apoi in fata o statistica impresionanta. in acest fel nu are cine sa se supere. doar cei 10 jucatori reali care se afla in circ (fiecare cu conturile aferente). atunci o sa vezi ca veti fi multumiti si voi si dst si rip si ykz :p

Nucleul C.D. nu se afla langa Circ. Cei care au granita cu CIRC se lupta cu NWO.
 

DeletedUser6351

puyut, si ce te face sa crezi k daca va fi razboi cu noi, va veti dezvolta si nu ve ti mai bate pasul pe loc :) ar trebui sa iei in calcul si cealalta varianta :)
 

DeletedUser

puyut, si ce te face sa crezi k daca va fi razboi cu noi, va veti dezvolta si nu ve ti mai bate pasul pe loc :) ar trebui sa iei in calcul si cealalta varianta :)

Raspund eu aici daca nu te superi.
C.D. nu va declara razboi DST. E clar ca nu ne mai putem dezvolta ca inainte dar presupun ca stii si tu cate probleme cu claimuri au fost. Macar acum aceste probleme si toate certurile vor disparea.
Am vazut ca ai scris la alta tema ca multi din CD nu vor razboi. Asa este pentru ca e o alianta veche si multi nu stiu ce probleme sunt. De asta nici nu declaram razboi. Ataca cine vrea;)
 

DeletedUser6351

king, aici sunt de acord cu tine . Daca are cineva de la voi ceva de impartit cu unul de la noi,o sa fie liberi sa se dueleze :)
 

DeletedUser2154

da va fi neutralitate nu razboi...cine vrea sa se bata foarte bine!!!
 

DeletedUser16073

si atunci, exact dupa modul tau de a gandi ma iau. si ajung la conluzia urmatoare: neutralitatea e acelasi lucru cu razboiul. daca oricum aveti numai aliati in zona, inseamna ca ruperea unei aliante (resp. PNA) inseamna liber la atac. neavand ce sa ia colegii tai, ori de frica unii nu vor ataca, ori altii vor ataca. ceea ce se numeste act de agresiune=razboi. tu nu vrei sa declari razboi dst-ului dar vrei sa te lupti cu ei. e clar. problema e ca circul va disparea. si daca voi ii veti primi pe cei ce vor ramane din circ la voi, veti avea soarta circului. parerea mea. fara suparare ;)
respect
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus