C.I.R. vs familia Pârțag

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A fost un C.I.R. pe lumea a 7-a. Sau cel putin asa presupun..
Eu am jucat o perioada pe 7, m-am lasat, si apoi dupa vreo 2-3 luni, am intrat iar.. si tin minte ca am intrat in academia C.I.R.
Era undeva in sud-vest (eu intotdeauna aleg zona asta a hartii cand dau inceput nou).. si aveam un satuc mic, cu care am intrat in academia C.I.R.
Si stiu ca ne capaceau unii - IPA si IPA-ac..

Acuma, daca eu am intrat in academia C.I.R. atunci - logic ar fi sa fi fost si un C.I.R pe harta aia, nu? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Armada nu mai e pe harta.
Nu ne-au invins C.I.R., ne-am batut singuri din pacate..
Declaram tribul C.I.R. invingator, felicitari castigatorilor, multa bafta invinsilor..
Putem inchide topicul?
asta doar daca nu mai e vreun aspirant la statutul de membru al familiei Pârțag..
 

DeletedUser

Pai si cu membrii Armada ce s-a intamplat? au facut un nou trib?s-au dus in alt trib?s-au imprastiat in mai multe triburi? ...da si tu detalii :)
 

DeletedUser

Armada e un capitol incheiat.
Majoritatea merg in tribul Fratia, eu si o mana de oameni am ales sa ramanem pe loc deocamdata si ne-am facut un trib in zona.. mai departe asteptam sa vedem cum vor decurge evenimentele.
Mai multe detalii nu dau, sunt niste chestiuni neplacute si nu e cazul sa le pun pe forum - nu ma privesc, n-au legatura cu persoana mea, sa le povesteasca cei implicati, daca vor :)
 

DeletedUser30628

Armada e un capitol incheiat.
Majoritatea merg in tribul Fratia, eu si o mana de oameni am ales sa ramanem pe loc deocamdata si ne-am facut un trib in zona.. mai departe asteptam sa vedem cum vor decurge evenimentele.
Mai multe detalii nu dau, sunt niste chestiuni neplacute si nu e cazul sa le pun pe forum - nu ma privesc, n-au legatura cu persoana mea, sa le povesteasca cei implicati, daca vor :)

a facut Regal :D:D:D vezi omule ca nu esti pe 13 sa scrii ca a fost odata regal la sate :p.....ca aici cresti mult mai lejer decat pe l13 :D
 

DeletedUser30628

mai ai de mancat cavalleras :p....te lovesti la ceas doar....nu vezi ca am scris cu ce nume joc pe 21??? :))
 

DeletedUser

Aia e tati.. nu ma pun eu cu astia bunii asa ca tine :p
Eu am inceput mai tarziu ca tine, si n-am prins o zona asa buna si sa mai fiu si in tribul de pe primul loc, alaturi doar de "profesionisti" :)
Da' asa a fost si pe 13, cand nimeni nu ne-a dat vreo sansa, si ne bateam cu primele 5 triburi din top.. ne-am ridicat noi incet incet.. :p

Da' gata, ca dupa aia facem spam.. bafta mai departe! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

ms la fel...:p astept nobili aia...6 pe secunda :D:D:D:D

PS: nu's tare...joc de placere si distractie ;)
 

DeletedUser

:)
eu te inteleg ca te simti zmeu, acuma cat ai satele blindate.
Dar n-or sa fie blindate in permanenta, sprijinul ala se mai duce si el in timp.. :) ca sa fie satele tale pline de aparare, inseamna ca alte sate din REV sunt goale, nu?
Asa cum te-am blocat la mesaje, asa te ignor si aici. Bafta mai departe!
Si vezi ca esti off-topic!
 

DeletedUser

...

Robert,n-are rost sa ii dai importanta unui jucator precum ursu,cand v-am zapacit..repede ati cerut PNA..am acceptat..dupa ce v-ati organizat..ati primit aparare...repede ati intrat innapoi in CIR,si acum ai gura mare ca ai satele blindate..acum esti viteaz degeaba.


Spor la pierdut sate!:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser20252

Inchide...practic nu mai exista nici CIR si nici familia partzag.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus