C.I.R. vs Lykan

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma bucur pentru tine
uite va fac o bucurie si mai dau 1 afara , inca conduceti detasat la concedieri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

cir va pierde complet nordul , e evident lucrul asta ( sper sa nu apara ceva neprevazut si sa imi dea cativa pumni peste nas ) si nu sunt semnale ca se va intampla ceva care sa schimbe situatia .

Si? L-ai intrebat pe Samasca cum sta treaba cu nordul ala pierdut?
 

DeletedUser

nu , am sa il intreb cum e sa iei siter de verificare si apoi sa ii innobilezi pe cei pe care ii verifici
 

DeletedUser23756

Pai poate le dai tu un sfat in legatura cu asta, sa depuna ticket.Ca de pe lumea 4 incoace parca imi aduc aminte ca nu e permis sa iei sitter ca sa trimiti trupe la plimbare si ce ma mai acuzi tu acolo.Imi pare mie sau arunci acuze doar asa de necaz?
 

DeletedUser

intreaba-l pe el mai bine cum a luat satele nu pe mine
necaz ? de ce ? din contra , m-ati distrat astazi . aveti mari carente si in da niste amarate de fake , vrei sa enumar ? nu ma obosesc ,descopera-ti singur problemele din trib
 

DeletedUser23756

Ma bucur ca te-ai distrat, asta este si scopul jocului.O sa incercam sa te tinem in permanenta distrat, ca doar ne esti simpatic tare.
 

DeletedUser

ma bucur ca stati la rand ca sa vorbiti cu mine , promit sa va pastrez mereu locuri in fata . uite iti arat ceva ca sa ma simpatizezi si mai tare :

313lx1t.jpg


mai adaugam vreo 10 sate pentru voi luate din lykan3 ( asta ca sa nu mai fii trist pentru ca nu ii adaug ) , mai adaugam vreo 10-15 sate pentru noi de la cei pe care i-ati concediat pentru ca dadeau rau in statistici si tot pe acolo iesim . dupa cum vezi din pct agresor / aparator ati atacat mai mult si mai prost .
si cu astea fiind zise va las sa va ganditi la ce replici sa imi mai dati . sau cum s-ar spune , ciocul mic si mers pe burta . succese .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

ciocul mic si mers pe burta . succese .

Ce replica de santierist, ma asteptam la ceva mai elegant din partea ta dar mna, daca vrei sa te tiganesti si sa-ti umfli muschii in fata tribului...Hai pupici, ca si asa te plangi ca nu te pupa si pe tine nimeni.
 

DeletedUser

Ce replica de santierist, ma asteptam la ceva mai elegant din partea ta dar mna, daca vrei sa te tiganesti si sa-ti umfli muschii in fata tribului...Hai pupici, ca si asa te plangi ca nu te pupa si pe tine nimeni.

:D
:*..uite il pup eu...
 

DeletedUser

ti-au trebuit 16 minute sa imi dai replica tullio , cam mult totusi . tu crezi ca toti cautam fericirea online cum faci tu ? te inseli dragul meu .

nuuuu , mi-e ca-l dam naiba de razboi si m-as plictisi :p

acum va las , nu va mai raspund pentru ca nu imi place sa descopere cineva intervalul orar in care sunt on si in care nu sunt ( ai grija tullio , eu stiu cam pe la ce ora obisnuiesti sa intri dimineata ) ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

Da tu crezi ca numai dupa fundul tau stau domnu? Imi esti simpatic dar nu atat de simpatic ca apoi ti-o iei in cap, ca acum dealtfel
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca ai sta dupa fundul meu inseamna ca ai avea o problema de orientare in primul rand ;)

ce faceti , mutati oameni in crx sa vi-i sprijine aia ? parca nu aveati diplomatie voi , minciunica ?
 

DeletedUser23756

Pai mai acum cateva postari erai invidios ca primesc pupacieli pe forum de la fete, acuma ma iei cu orientarile. Iti vine sa injuri ?
 

DeletedUser

tu ai luat-o ca fiind invidie ? sa iti dea dumnezeu pupaceli online cu carul sa nu le poti duce , eu prefer sa imi dea in real ;)
 

DeletedUser23756

Pai ce sa mai cred si eu, dupa postarile tale as zice ca da.

1 Dupa felul cum ai spus-o si as mai creiona si "forum de 2 lei" - Putin respect domnu, ca totusi acolo sunt liderii de pe acest server, forum unde si tu postezi cand te mai baga lumea in seama!
2 Trimiti atacuri personale si jignesti cu sau fara sa stii.

O dai in santierisme si nu e frumos din partea ta sa faci circ.
 

DeletedUser

intreaba-l pe el mai bine cum a luat satele nu pe mine
necaz ? de ce ? din contra , m-ati distrat astazi . aveti mari carente si in da niste amarate de fake , vrei sa enumar ? nu ma obosesc ,descopera-ti singur problemele din trib

Expediat: 01.06.12 19:51:27
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-12.4% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Agresor: ????
Origine: ????

Număr: 3200 3200 0 300 0 0 0 155 0 0 0 3
Pierderi: 3200 3200 0 300 0 0 0 155 0 0 0 3


Expediat: 01.06.12 19:21:43
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 20.3%
Moral: 100%
Agresor: ???
Origine: ???

Număr: 4000 4000 0 1500 0 0 0 235 0 0 0 0
Pierderi: 4000 4000 0 1500 0 0 0 235 0 0 0 0



:))) Din ce trib o fi cel care ataca asa?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand recrutati cu pp, mai scapati si cate unu de genu. E bun ca are multe puncte, va ridica in top. Statistica
 

DeletedUser

tullio , lasa cliseele astea pe care le scot toti la iveala cum ca sunt jigniti cand li se da un pic peste nas , daca te simti jignit apasa butonul report post si cu asta basta , se vor lua masurile necesare .
transmite-i colegului tau care se rusineaza cu nick-ul din joc si nu vrea sa ne spuna cine e marele player cu care avem placerea sa discutam ca respectivul atac a fost dat de pe telefon . tocmai voi v-ati gasit sa aratati rapoarte de atac cu aparare ?

boyka10
Origine: 003.Supernatural (434|350) K34

Număr: 1900 2300 0 350 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 1900 2300 0 350 0 0 0 0 0 0 0 1

Agresor: Purcelusul Bataus
Origine: 007.Black City (441|346) K34

Număr: 600 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 600 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Agresor: SLABUOO8
Origine: 008 (449|343) K34

Număr: 6699 4380 0 1560 191 0 0 0 0 191 1 1
Pierderi: 6699 4380 0 1560 0 0 0 0 0 191 1 1


voi dati fuluri de aparare langa nobil :D:D:D

poate stii si tu ca sunt cazuri ( nu si acesta , e drept ) in care se dau mai multi nobili pe un atac si poate stii sa ii explici si de ce se face asta .
in fine . daca esti atat de sensibil am sa incetez eu sa mai discut cu tine , pe privat am facut-o de mult timp si ar fi cazul sa o fac si aici . am sa ma rezum la a posta doar statistici sau modurile haioase in care ataca unii dintre voi , un alt punct forte al vostru unde ne dominati .

Spionează, 43:35:13 (357|483) , K43 [coord]357|483[/coord] --> Ora de sosire: 02.06.12 13:37:57:600 [player]heliana[/player]
Spionează, 43:35:13 (357|483) , K43 [coord]357|483[/coord] --> Ora de sosire: 02.06.12 13:38:12:957 [player]heliana[/player]

2 spionaje fake de pe acelasi sat pe acelasi sat tinta ? ha ha , sa ma anunti cand ma pot opri din ras ;) ar fi o nesimtire din partea mea sa afirm ca cei din cir sunt noobi , nu , aveti destui jucatori foarte buni care au tot respectul pentru ce au facut de-a lungul timpului in joc dar deocamdata aveti si probleme mai mari decat avem noi .

uite cine vorbea de recrutari :

Tullio25 în data de xx.xx. la ora xx.xx
Pai si atunci de ce zici domnule ca-ti merge bine?
Uite, ce ai zice daca ai veni la noi cu cativa jucatori care sunt interesati de serverul asta?

stiti vorba aia 'rade ciob de oala sparta' ?
am sa inchei aici , s-a transformat topicul asta intr-un balci ieftin . frumos ar fi sa va uitati mai intai in gradina proprie si apoi sa aratati cu degetul .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36873

ma bucur ca ati terminat.
azi e duminica, sper ca aveti si altceva de facut

chevyx, nu mai ai aprobarea din partea tribului sa participi la discutia asta :)
decat intr-un sens amical :p

ps. apropo, 1 iunie a trecut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

ma bucur ca ati terminat.
azi e duminica, sper ca aveti si altceva de facut

chevyx, nu mai ai aprobarea din partea tribului sa participi la discutia asta :)
decat intr-un sens amical :p

ps. apropo, 1 iunie a trecut.

Elegant ca intotdeauna, ai o bere din partea mea! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus