C.I.R. vs Lykan

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ti-am zis si pe privat si iti repet si aici : faza cu popandau sau cea cu mesajul dat la voi o putea face oricine . fara dovezi in afara faptului ca avem razboi e usor sa aratam cu degetul . deci nu te acuz de nimic in lipsa dovezilor certe . orice 'prieten' al tau ar fi putut pune la profilul lui acea fraza .
samasca ? nu am ce discuta cu acest jucator

asemena si tie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

Asta o puteati face chiar voi , ca sa va atacati aliatii.Nu m-ar mira, stii prea bine ca nu ar fi prima oara cand o faceti, sa-ti amintesc de Pruna cum a schimbat tribul ca sa-i atace pe LND? Si care e problema cu jucatorii slabi? Normal ca dau afara jucatori slabi in urma verificarilor, ce ti se pare asa anormal? Tine-i tu pe ai tai, si asa ati recrutat ce aruncam noi afara!
 

DeletedUser

1 de-al meu sa ii sparga contul unui coleg si sa isi atace alti colegi ? asta deja e hilar nu te supara
intrutotul de acord cu tine cu concedierea celor slabi , n-am mai facut asta de ... ieri . cat despre cei slabi luati de la voi , oare de ce devin slabi dupa ce pierd sate ? in ultimele 5 zile vreo 5-6 colegi ai tai au devenit slabi subit .
pruna ? pai parca si tu ai avut un avantaj din mutarea lui , nu l-ai pus sa il atace pe ala pe care te-ai suparat pentru ca nu il atacam noi ?
 

DeletedUser23756

Hilar, nehilar...eu pot vedea lucrurile astfel: Jucatorul s-a lasat de joc, il scoateti din trib, cu trupele va atacati aliatul si apoi il inobilati, asa nu merge?

Pruna? Pai odata venit in trib, de ce sa stea degeaba? Oricum pe atunci tot dadea de zor sa intram in razboi cu LND, aliatul vostru, oare de ce? Ca sa va vedeti voi linistiti de joc si partenerii vostri de pe atunci sa se bata intre ei? Foarte buna strategie dar nu era nevoie de instigatii pentru ca noi am preferat sa atacam tot, ca toti jucatorii sa aibe front cat doresc, sa simta ca joaca.Nu sa ne facem aliati, sa inchidem jucatori si sa-i determinam sa joace teatru pentru a-si lucra pe la spate aliatii.
Asta asa, pentru ca tot ziceai de conduceri defectuase!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu le vezi bine :
16.05.
11:35 Popândău. (şters) a părăsit tribul

daca ar fi fost mana noastra nu am fi atacat 1 sat al www de pe contul ala si 5 sate ce ne apartin ( si tocmai satele din care s-a retras sprijinul automat cand el a parasit tribul ) ci am fi dat totul pe aliat sau pe oricine altcineva .

http://ro28.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1928231 în data de 16.05. la ora 11:01
fara nicio gluumam ..IS BEAT BAs! AHHAHA

Sky01 în data de 16.05. la ora 11:45
ma ataca omu asta .. ce dreq se intampla ?

Mesajele acestea au fost trimise de către Sky01 mai departe.

chevyx în data de 16.05. la ora 11:46
un tampit . si pe raru are un atac

Sky01 în data de 16.05. la ora 11:47
are 2 atacuri pe mine.. unu il fentez ca nu am ce face

teatru ? n-am determinat pe nimeni sa joace teatru si nu am in trib nici un fost membru din lnd care a schimbat tribul dupa ce a cerut siter fostilor colegi si le-a luat satele .
fiecare isi conduce tribul cum crede de cuviinta . bvo voua pentru ca nu aveti aliante desi mi s-a spus ca aveti cu RS , lasa-ma pe mine sa joc cu 2 zone ale tribului linistite si sa imi vad de razboiul cu voi . e super cand spui ca nu ai aliante dar oare triburile pe care le inviti alaturi de tine intr-un razboi cum sunt ? nu aliati ?
302788n.jpg


nu , nu va sunt aliati . doar va folositi de ei dar ei sunt orbiti de rangul vostru si de ura lor pentru drq pentru a vede asta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uite am adaugat si lykan3 :

Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2, Lykan3
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73
Tabăra 2: 55
Diferență: 18
ar mai fi de adaugat in dreptul nostru si cateva sate ale fostilor jucatori cir : azi , vladrafa28 , alberstus , TensaZangeTsuu , genius70 (si poate ar mai fi unii dar n-am chef sa mai fac sapaturi ) . sunt curios cum va arata maine statistica ( dupa actiunea voastra de astazi )

Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2, Lykan3, DrQ, DrQ.2
Parte 2:
Triburi: C.I.R., C.I.R2, ~CRX~, C.R.X

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 85
Diferență: 24
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

Nu domnule, au intrat in razboi pentru ca ii atacati voi.

Cat despre www, ce iti pot spune, le cautati si lor motiv ca sa rupeti diplomatia cu ei pentru ca iau barbare? Asa cum ati facut si cu LND, si daca nu erati in razboi cu noi, ati fi facut-o de mult. Cand a inceput sa rada colegul vostru bomba9 de www i-ati bagat repede pumnul in gura (sa-mi scuzi expresia dar asa s-a vazut din exterior) gen "Taci ma, nu acum!"
Tu de ce crezi ca am rupt diplomatia cu voi? Din moment ce voi practicati jocuri murdare, normal ca mi-am pus semne de intreare.De ce toti colegii vostri din zona nu il atacau pe Tony? Motivau ca le e prieten, pai asa parteneri doreati voi sa fiti? Mai aveati pretentia sa fim si unici aliati.Pai cum sa fii cu cineva care iti recruteaza jucatorii cu care te ataci cunoscand dinainte aceste lucruri. (vorbesc de acei jucatori cu care s-a atacat Copran)


Daca stau sa le insir, te ia capul:
- multiconturi prin proxy si circulare de 2 lei
- jucatori care joaca teatru pentru a-si ataca aliatii
- shoping de jucatori cumparati cu premium
- diplomatii false

Daca mai stau sa va caut prin buzunare sigur mai gasesc ceva mizerii...
Ziceti de noi ca nu meritam rank 1? Pai voi nici in top 20 nu meritati la cat de murdar jucati!

Le:

Lykan3Însuşiri
Numele tribului: Lykan3
Prescurtare: Lykan3
Număr de membri: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 4.683
Punctaj total: 4.683
Punctaj mediu: 4.683
Loc: 223
Inamici învinşi: 4.142 (384.)
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)

Asta ti se pare tie Lykan3? Pe aia ati desfiintat-o domnul meu, faci si tu pe iluzionistul sau mi se pare mie?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ok , hai sa o luam punctual , da ?
www - cum ti-am zis si pe forumul ala de 2 lei facut de tine stiu si ei foarte bine ce parere avem despre unii dintre ei si desi ti se pare incredibil sunt si la ei jucatori care ne impartasesc parerea . de ce nu rup all cu ei ? ai vrea tu dar eu nu fac jocurile tale . ok ?
de ce nu il atacam pe tony ? pai pe noi nu ne ataca ci doar pe voi . tony era prieten cu 1 singur de la noi . nu vad undeva scris ca daca tribul cu care am pna se supara pe un player trebuie sa devina o prieritate si pentru noi . pai sunteti tribul rang 1 si parca si atunci erati , nu erati in stare sa scoateti un amarat fara trib decat ajutati ? stiu ca e frustrant ca un amarat fara trib sa te joace pe degete .
unici aliati ? eu n-am avut pretentia asta ci tu vroiai un unic aliat , eu nu fac jocurile nimanui ci pe ale mele si pe ale colegilor mei .

acum , lasand tampeniile astea despre corectitudine cand stim cu totii ce scripturi ai postate pe forumul ala al tau si stim pentru ce ai fost blocat pe clasica , altceva mai poti debita ? nu mai ascunde in spatele nostru incapacitatea ta de a organiza tribul , in loc sa faci asta cersesti pupicuri de la gagici pe forum . pune forumul ala pe vizibil pentru toti sa vada si colegii tai ce faci tu in loc sa te ocupi de trib si apoi vino sa spui ceva de noi .

crezi oare ca prezinti o asa mare incredere incat sa merg vreodata in directia in care ti-o doresti tu , sa ma lupt cu cine vrei tu si sa am aliantele pe care le vrei tu ? nu dragul meu , te inseli . imi fac propriul joc si tin cont doar de colegii mei si de binele lor nu de ceea ce isi doresc altii .
te rog frumos nu imi da tu mie lectii despre corectitudine si altele de genul , nu esti in masura sa o faci .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

Nu ma impiedica nimeni sa testez scripturi si sa le postez unde mi se permite. (aici nu pot posta tot ce testez eu)
Vizavi spamul de pe global, e problema mea ce fac cu amicele mele, invidiosule :)
Te las acum ca vad ca deja o iei personal si te legi de pupici si jignesti fara sa constientizezi.Sanatate!
 

DeletedUser

esti liber sa testezi ceea ce vrei , traim intr-o tara libera dar atata timp cat testezi chestii ilegale lasa-ma sa am o urma de indoiala despre corectitudinea ta , oke ?
corect , e problema ta si nu a mea dar devine un pic si a mea cand tu arunci cu noroi pe mine desi iti stii bine carentele . nu acuza ce ilegalitati cand stii ca esti patat .
ultima mea banare pentru ceva ilegal a fost acum mai bine de 2 ani pe lumea 11 , a ta cand a fost ?
succese .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta te framanta pe tine? de ce unii sunt cir si altii lykan? :))
 

DeletedUser

Origine: pam, pam (347|424) K43

Număr: 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Apărător: pumcte
Ţel(direcţie): 1 lance:)) (347|420) K43

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 2386 0 0 765 0 0 42 11 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
ma numesc pumcte nu e (337|423) K43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0
Prada: 0/25
Adeziune: Scăzută de la 5 la -19
 

DeletedUser

ce ziceai? ca noi ii dam afara pe cei care sunt innobilati?
hosu101
WoC Lykan2 29th May 2012 - 21:13:35 51,384
Lykan2 Nimeni 02nd June 2012 - 19:11:38 49,768
 

DeletedUser

viteazule , tu compari 1 dat afara fara sa fiu intrebat cu 5-6 cati aveti voi in ultimele 3-5 zile? uite aici ceva interesant nu ce imi arati tu .
ps : pot sa stiu cu cine am onoarea daca nu te rusinezi de nick-ul din joc ?
 

DeletedUser

nu stiam de mesajul astuia , asta nu inseamna ca are acordul meu sa discute cu cineva probleme de genul asta sau ca cineva a trimis . stii cum se zice , de vina e cine accepta nu cine ofera .

tu compari 1 dat afara fara sa fiu intrebat

Este a doua oara cand te "scuzi" pe ziua de azi?....sau mi se pare mie?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus