C inseamna unitatea...

  • Autor subiect DeletedUser3902
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am retusat putin ce ai zis ca oricum esti degeaba.

Sper totusi ca adminii acestui forum si ai acestui joc sarbatoresc zilele astea cu vin si carnati si ca nu au apucat sa vada postul tau ...
Sper ca totusi sa se ia masuri .

PS: ray,se pare ca si bezz si-a dat arama pe fata asa ca nu il inalt peste tine ,dar mare lucru nici tu nu ai demostrat ca ai in cap ...
Ti-am mai spus,daca doresti vreodata sa devii politician ,sunt sigur ca ai avea un real succes .Cel putin gandeste-te cate voturi ai avea din partea celor care ti-au fost alaturi si acum unii te injura,alti te admira (INCA),dar care toti laolalta au avut incredere odata in cuvantul tau .La capitolul asta esti de nota 20 (fara gargara).

Succes in continuare !
 

DeletedUser1647

Ce imi plac comentariile oamenilor din afara care habar n-au despre ce e vorba.
 

DeletedUser4901

mie imi place ca in loc sa sarbatoriti craciunul cu familia va pierdeti vremea pe forum aruncand cu noroi unul in celalat...hai sa lasam cu totii forumul si jocul cateva zile macar cat e pace si sa ne bucuram in pace de aceasta sarbatoare:p pana una alta va urez la toti sarbatori fericite si un craciun fericit alaturi de familie
 

DeletedUser

Craciun fericit si La multi ani tuturor colegilor de triburi!


Ps:Mai lasati cearta si pentru la anul!
 

DeletedUser15968

Sarbatori Fericite!!!! tuturor, numai bine si sa aveti un An Nou plin de realizari pe plan real caci cel de aici de pe joc nu prea are importanta...
PS: Pt cei care nu au ce face acasa si nu au prieteni ma pot contacta si *** au ceva de impartit cu cineva din alt trib si vor sa vada care e mai bun le stau la dispozitie cu o solutie de rezolvare a conflictului...Have Fun!!!
 

DeletedUser11825

C.A.G....un trib destul de vechi.

14.06.
19:17 Tribul a fost întemeiat de alyndeleanu
 

DeletedUser

Si LeonKo ii vechi, doar ca sia schimbat numele de cateva ori:D

19.06.
10:02 Tribul a fost întemeiat de RULER (sters).
 

DeletedUser17059

Nu am comentat pana acum pe forumul extern. Am citit, m-am minunat si m-am abtinut sa zic ceva. Dar citind acest topic chiar nu ma pot controla. Imi fierbe sangele sa vad cat de limitati sunt unii oameni de aici...lingvisitc, logic, etc.
Ray, ai avut tot respectul meu pe joc , dar sincer...cum poti afirma tu ca bezzz e analfabet? nu iti este jena cand tu nu poti lega doua cuvinte fara sa faci o greseala? sincer, ai probleme de exprimare si nu stai deloc bine cu ortografia!!!! deci capul in pamant cand vine vorba de acest aspect. ai tu puncte, te duce capul la prostii, bravo tie! dar nu comenta limbajul altora...nu esti in masura sa o faci!!!!
 

DeletedUser11111

Peitho21
Ai dreptate...eu l-am respectat pe ray *** pe l2 *** pe l9 unde sunt in tribul lui(dar nu pt mult timp)
Nu putem spune despre cineva ceva rau sau bun *** nu il cunoastem in viata reala...
iar partea cu analfabetu eu cred ca cu totii gresiti cand scrieti...pt ca va grabiti...:)
 

DeletedUser17059

lasa greselile care se fac in graba...sunt acceptabile, mai ales cand nu le critici pe ale altora.
la ray sunt greseli evidente care se repeta...mie mi s-a parut jenant sa critice tocmai asa ceva. pe langa faptul ca ii lipseste bunul simt de a se exprima curat intr-un loc public!!
nu ii iau apararea lui bezzz, ca nici el nu a avut multa logica in argumentele aduse....si cu asta imi pun in cap ambele parti...:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus