C inseamna unitatea...

  • Autor subiect DeletedUser3902
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prin cine ştie ce 'arme' şi 'unelte' de care se tot vorbeşte în ultima vreme au rămas în picioare după războaiele cu ZIMBRU , Div-CO , GT , HELL şi Acv!la , şi prin buna organizare a membrilor noştrii am reuşit să câştigăm teren.

Ce teren ati castigat ? ca ati pierdut jumate de continent...si anume k42(intr-o saptamana). Restu de teren ce ati castigat din cate vad eu e prin fuziuni, recrutari si ce ati mai luat spre marginea hartii...si alea is triburile mici :)
 

DeletedUser

Greşeşti...ăla a fost LeonEF`u lui aftermath care au cedat , după părerea mea , greşit , toate satele în faţa voastră.Mai multe le-au lăsat goale.

Eu mă refer la ce s-a intâmplat de curând. :D
 

DeletedUser

Greşeşti...ăla a fost LeonEF`u lui aftermath care au cedat , după părerea mea , greşit , toate satele în faţa voastră.Mai multe le-au lăsat goale.

Eu mă refer la ce s-a intâmplat de curând. :D

Din cate vad eu la profilu` tribului LEON ( inainte parca era Leondc, sau ceva de genu) LEONef inca si acum face parte din familie. Pe acea vreme nu era nici un trib LEON...erau doar mai multe triburi leon cu diferite sufixuri. Asta e una...a doua chestie...e ca nu au cedat satele in fata noastra. In momentu` ala tribul LeonEF a fost rugat de conducerea Acv!la sa se gandeasca la doua optiuni...sau sa se faca un schimb de membrii sau de sate intre cele 2 triburi...nu mai stiu exact care...sau tribul acv!la va sterge LeonEF de la diplomatie si va fi declarat neutru. Cei din LeonEF au avut la dispozitie o luna de zile sa ia o decizie si nu au luato. Dupa o luna de zile LeonEF a fost sters de la diplomatia Acv!la si a inceput macelul. Foarte putine sate erau goale pe k42 care apartineau tribului Leon...
Si acu zimi si mie acu decurand ce a facut tribul Leon mai deosebit ?:)
 

DeletedUser

Din cate vad eu la profilu` tribului LEON ( inainte parca era Leondc, sau ceva de genu) LEONef inca si acum face parte din familie. Pe acea vreme nu era nici un trib LEON...erau doar mai multe triburi leon cu diferite sufixuri. Asta e una...a doua chestie...e ca nu au cedat satele in fata noastra. In momentu` ala tribul LeonEF a fost rugat de conducerea Acv!la sa se gandeasca la doua optiuni...sau sa se faca un schimb de membrii sau de sate intre cele 2 triburi...nu mai stiu exact care...sau tribul acv!la va sterge LeonEF de la diplomatie si va fi declarat neutru. Cei din LeonEF au avut la dispozitie o luna de zile sa ia o decizie si nu au luato. Dupa o luna de zile LeonEF a fost sters de la diplomatia Acv!la si a inceput macelul. Foarte putine sate erau goale pe k42 care apartineau tribului Leon...
Si acu zimi si mie acu decurand ce a facut tribul Leon mai deosebit ?:)

La prima chestie pe care ai spus-o ai mare dreptate.Atunci erau toate triburile LEON separate , era o dezorganizare pe atunci în familie...

În schimb , LEON în primul rând încă există faţă de multe alte triburi care au cedat din multe motive (INDIA! , Acv!la , GT , HELL).Fie că unele au fuzionat , fie că jucătorii altor triburi au renunţat , triburile nu mai sunt.Tot respectul meu pentru ele dar pentru noi totul are o continuitate.Aici doresc să închei această paranteză , şi nu mai vreau să purtăm discuţii de scară largă pe forum , dacă vrei contactează-mă pe privat.

Sărbători fericite!
 

DeletedUser

În schimb , LEON în primul rând încă există faţă de multe alte triburi care au cedat din multe motive (INDIA! , Acv!la , GT , HELL).Fie că unele au fuzionat , fie că jucătorii altor triburi au renunţat , triburile nu mai sunt.Tot respectul meu pentru ele dar pentru noi totul are o continuitate.Aici doresc să închei această paranteză , şi nu mai vreau să purtăm discuţii de scară largă pe forum , dacă vrei contactează-mă pe privat.

Sincer sa-ti zic...imi pare rau ca mi-am pierdut timpul discutand cu tine...
 

DeletedUser

Dupa disparitia Circ-ului, cred ca Ghilda Mestesugurilor a devenit tribul care si-a pastrat numele cel mai mult timp.


12.07.2007
GhiMes a fost întemeiat de Cholarist.
Ambii intemeiatori activeaza si acum in joc :)
 

DeletedUser1647

Multi porbabil nu isi aduc aminte de mine [cum draq sa isi aduca??] dar am fost in fostul MK [Da, aveam nevoie si de o mascota] .Acu mult timp m-am lasat de triburi [Da mi-ai lasat mie sitter si nu te-ai mai intors] pe lumea asta si de triburi din cauza unor jucatori care imi provocau greata...[Sa mori tu? Ma duc pana in frigider sa iti aduc o lamaie? Sau te rezumi doar la kktul care il mananci acum?] dar nu acesta e motivul ptr care am facut topicul. [Iti zic eu ca nici tu nu stii care e ala]
Motivul este unul f simplu vreau sa felicit membrii triburilor care si-au pastrat numele [cu ce ocazie? ca spadele is trupe de atac?] si unitatea [Daca tu stii ce e aia unitate eu imi tai p*la si ti-o dau sa o mananci] si nu au fugit in alte triburi din frica sa nu piarda satele. [Gingasule care te aparai cu cavalerie usoara]
Felicitari membrilor care au ramas in tribul in care a fost de la inceput si ink sunt acolo...[De ce te-ai bagat tu in seama? Crezi ca ii pasa cuiva ce zici?] Acum cateva luni bune triburile care sunt in top 15 acum erau nesimnificative [Marsh in plm ca sunt triburi in top 15 care tot timpul au fost acolo] dar unitatea ii vor conduce [analfabetule, il vor conduce? :confused:] spre dominarea lumii 2.[Ce stii tu de dominare ma?? stii de sora lu' stanga si de papusa de sub pat] Cat despre celelalte triburi noi nu pot sa spun ca sunt decat triburi care au adunat jucatori cu multe puncte [Si jucatorii cu multe puncte nu stiu joaca?? macar nu se apara cu CU si nu ataca cu spade.] si unii din ei buni dar cand vor da de greu vor fugii la adapost. [Nu o sa faca nimeni ca u]


Numai bine si fiti siguri ca cel mai unit trib va fii cel mai bun.[Esti dus cu sorcova]


Am retusat putin ce ai zis ca oricum esti degeaba.
 

DeletedUser

pentru bezzz :)

nu stiu unde si pe ce lumi ai mai jucat ,nu am avut placerea sa te cunosc in joc dar cred ca afirmatiile tale sint gresite si o sa-ti spun si de ce :)

in primul rind ma refer la caracteristicile acestei lumi un pic mai diferita de celelalte unde esti nevoit sa faci performanta cu 80 membrii care se lasa sau sint inactivi si trebuiesc carati in spate de colegii lor ,e normal ca la un moment dat nr de membrii in trib scade si e nevoie de completarea acestora de aici si ,,fuziunile " care se fac intre anumite triburi ca nu i-si mai pastreaza numele asta e o alta discutie :) la recrutare din alt trib i-ti pastrezi numele ,la fuziune se foloseste un nume nou ,

acum sa discutam si despre triburile care si-au pastrat numele :) nu cunosc in amanuntime situatia triburilor EW Leon sau mai nu stiu care care si-au pastrat numele pana acum (probabil nu au avut mai mult de 2 razboaie odata (daca ma insel i-mi cer scuze ) dar in ceea ce priveste tribul div-co (pentru ca aici cunosc situatia bine ) mai apoi denumit GT si acum e toons prin fuziunea cu hell noi nu am avut mai putin de 2 -3 razboaie concomitent, este si normal ca unii dintre noi s-au lasat si au trebuit sa fie inlocuiti cu alti jucatori activi iar conceptul nostru despre joc este ca nu numele tribului face performanta ci membrii lui iar despre asta o sa mai vorbim peste ceva timp :)



In final :) sarbatori fericite si un an mai bun tuturor care-si pierd timpul pe triburi fie ei colegi de joc fie ei cei mai ,,urati " dintre noi adminii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3902

Draga GAY...care traiesti in lumea triburilor...Vreau sa iti reamintesc ca ti-am lasat parola ca aveam treburi mai importante in real life(stii c e aia?probabil nu) cand m-am intors am gasit toate satele luate de admini ptr ca facusei manarii ptr a face tu puncte...din cauza ta s-au lasat o groaza de jucatori da-te in sloboz de terminat.


Esti un distrus...Iti doresti locul 1 de cand ai inceput lumea asta dar nicodata nu o sa ajungi acolo...ptr ca stii sa faci numai inobilari interne si sa furi sate si in curand toata lumea se va convinge de cat de pervers esti si de cat de ratat.Si te vei duce in jos...si lumea 2 va fii mai linistita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bezzz , tu mare jucator lasa-ne ca ne plictisesti...mai consulta o statistica, mai intreaba in stanga si`n dreapta ca te depaseste orice discutie legata de lumea 2, sau de triburile
 

DeletedUser1647

Draga GAY...care traiesti in lumea triburilor...Vreau sa iti reamintesc ca ti-am lasat parola ca aveam treburi mai importante in real life(stii c e aia?probabil nu) cand m-am intors am gasit toate satele luate de admini ptr ca facusei manarii ptr a face tu puncte...din cauza ta s-au lasat o groaza de jucatori da-te in sloboz de terminat.


Esti un distrus...Iti doresti locul 1 de cand ai inceput lumea asta dar nicodata nu o sa ajungi acolo...ptr ca stii sa faci numai inobilari interne si sa furi sate si in curand toata lumea se va convinge de cat de pervers esti si de cat de ratat.Si te vei duce in jos...si lumea 2 va fii mai linistita.


De-ai fi tu salcie la mal
M-as face rau la umbra ta


Hai sa o luam pe rand [adica sa o iei tu in final].

In joc:
1. Mi-ai lasat parola si satele ca nu stiai cu ce se mananca jocul asta.
Aveai numai sate mixte si toti radeau cu gura pana la urechi cand ii atacai cu lancieri.
2. S-au lasat multi jucatori din cauza mea?! Asta e ceva rau?? Ma bucur...
3. Daca faceam numai inobilari interne eram pe 1 de mult.
4. Din cauza ta da m-au blocat adminii si mi-au luat 73 de sate.
5. Nu o sa fi niciodata ceea ce sunt. Eu am fost ca tine dar tu ca mine nu o sa fi niciodata.

In real-life:
1. Iti garantez eu ca stiu de n ori mai bine cu ce se mananca.
2. Daca joc triburile nu inseamna ca non-stop fac doar asta si traiesc in asa zisa 'lumea triburile'.
3. In real-life la fel ca pe triburile nu o sa fi niciodata ca mine. AIci nu pot spune ca am fost ca tine ca nu am fost. Esti doar un taran crescut intr-un sat uitat de timp care te pishi in curte ca n-ai wc in casa.


So... domnule bezzz...stimate domn bezzz... imi pare rau ca nu pot injura pe forum. :eek: Altfel te-as fi bagat cu greu de unde ai iesit si nu numai, dar iti promit ca o sa auzi de mine in real life unde o sa vezi daca stiu ce e aia sau nu si cu asta am incheiat.

Iar tu te rog canta la alta masa ca aici e FORUMUL LUMII 2. Nu forumul lumii reale in care sustii tu ca traiesti desi e prea vizibil unde traiesti si cum.
Sa-ti saluti prietenul imaginar de care imi povesteai pe mess.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus