C.K. trib de Lasi

  • Autor subiect DeletedUser18715
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18715

C.K. ma dat afara ma inobilat fara sa ma anunte sau sa raspunda la mesaje cand am observat.

Deci lasitate

Karma nu uita cand neam intalnit ai ** cu pretena ta la telefon pe ea o minteai cu noi radeai.
asa mi-ai facut si mie :) cu mine ai ras pe la spate mai dat afar si lai pus pe lasu ala sa ma inobileze

ce scuza penala( team spionat sa vad daca te atac cineva)
a doua zi deja mi-ai luat un sat
4md (team crescut la o tata intreaba pe cine vrei toti stiu ca ai primit resurse de la mine si acum teai dat ranit)


Cica C.K. grup de preteni o creasta cine nu e atent e dat afar si inobilat respect pe cei care au plecat inainte

C.K. nu uita te vede Elodia

C.K. lasane lasane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15142

nam inteles nimic , exprimearea lasa de dorit , si pustiule invata sa **..

EDIT : exprimarea lasa de dorit totusi..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si akum vom fi martori la inca o runda de scuze si explicatii fantasmagorice de la seful sefilor, printul pitzipoancelor karma :))...patetic
 

DeletedUser18715

Nustiu ce scuza poate sa aiva atata timp cat eu lam considerat prieten cred ca a sa zica ca nu ma dat el afara:0
 

DeletedUser3627

Ai trimis defensiva unde se cerea prin circulare ? Logic , ca erai membru CK si cerea blazonul , s-a tocat acea defensiva ? logic , ca "razboaiele" sunt multe . Ai periat la marele lider ? nu . Mare greseala , erai in plus acum si nici prea mult nu te-ai gudurat pe langa marea deceptie .Avea nevoie de sange proaspat care sa trimita suport , asa ca ti-a dat eject si a facut loc unei prospaturi , peste doua saptamani alta runda de concedieri , iar mai face iar loc prin trib , iar mai ia niste novici .
Probabil asta este filozofia , toti pentru CK , iar CK sunt cei care il perie mai mult . Recomandarea pentru membri care vor sa continue acolo , cumparati multe periute ca e criza si e pretul mic si razboaiele sunt lungi .
La inceput erai bun , ca puneai suflet si alergai dupa membri , acum erai doar o carpa pe acolo , cam prafuita .
Ca informatie eu ti-as fi dat eject pana in 1 ian , esti prea irascibil dupa care plecai prea usor capul . era o decizie poate dura pentru tine , dar te-ar fi scapat de una parsiva .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

Ar cam trebui sa iti fie rusine...:rolleyes: mai ales ca esti la varsta in care gramatica ar trebui sa iti fie prietena

adr2006ian în data de 15.03. la ora 16:15
mai dat afar din trib
te rog bagama inapoi ca am nevoei
am atacta de pe toate satele cu mulat armata ep unu ajunge 136 de ore porma ma inobilati va rog mult

karma905 în data de 15.03. la ora 16:16
pai daca nu mai joci...ce rost are?

adr2006ian în data de 15.03. la ora 16:17
sti ca mai d emult lam inobilat pe soolkiper
acum am strans armata 2 saptamani si am trimis pe el te rog bagama porma ma inobilati toata productai acre o fac in 1 saptaman adica 128 de ore dac vrei iti dau siiter sa vezi ca am de pe toate 3 sate atacuri pe ala

karma905 în data de 15.03. la ora 16:19
sunt sitter la karma...sa revina el si sa hotarasca

adr2006ian în data de 15.03. la ora 16:21
sual bagama te rog e urgent ca sa nu mai am atace astea :)

adr2006ian în data de 15.03. la ora 19:03
karma cand bvezi mesajul bagama in trib inca 125 de otre sa ajunga atacul al in acest timp 4md toate resursele emle le poate ferma sau i le dau dar fara nobil ca daca ma inobileaza pana la atacul asupra lu ala trupele nu mai ajung si am strans destula armata incat sa distrug ceva si mai ales ca e dusman al tribului
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus