C.K. vs n00bia

• Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser

O intrebare pentru conducerea C.K. daca o sa apara pe aici tot felul de rapoarte cu jucatori de la voi atacati, la fel veti proceda si cu ei? Daca da o sa pun niste noobi sa dea doar pe conducatorii C.K. de la 100 de ore poate va concediati intre voi. :D
P.S. mai sunt si alti viteji (a se citi ferme) de la voi care inca nu au aparut pe extern inca, insa mai faceti-va si voi treaba ca noua noobilor ne convine sa aveti cat mai multe ferme in trib.

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27408

Tu poti pune intrebari insa noi putem alege daca vrem sa-ti raspundem. Avand in vedere atitudinea ta vadit ostila fata de C.K. alegem sa n-o facem. Asa ca daca mai ai venin contra C.K.-ului varsa-l fara sa ne supui la interogatorii.
Iti urez o seara placuta, bea un ceai si da-le dracu de triburi ca o sa faci ulcer.
Cu bine.

DeletedUser

Ce sa fac daca sunt din categoria noobilor e normal sa am o atitudine ostila maretului trib C.K. Cat dati pentru niste nume de ferme de la voi? :D
Prefer o bere in loc de ceai se poate rezolva?
O seara placuta si voua si mai lasati spamul si puneti osul la treaba pe harta daca tot nu stati mult nici pe aceasta lume :(

DeletedUser20561

C.K.=45%~TN23~

Dc?pentru ca acest karma a furat membri de la tn23...Shame!Veti cadea rau de tot fratilor...

Va duceti in jos.....sunteti jucatori buni la inceput,in fazele evoluateclacati...

DeletedUser

C.K.=45%~TN23~

Dc?pentru ca acest karma a furat membri de la tn23...Shame!Veti cadea rau de tot fratilor...

Va duceti in jos.....sunteti jucatori buni la inceput,in fazele evoluateclacati...

si tu erai jucatoru ala pro nu ? care se lupta cu un numar restrans de membri contra unui trib cu faima si nr mare de membri si surpriza cand era aproape de a fi inobilat, deodata,suspect, se lasa de joc k numai avea kef, era plictisit si altele..mah dastia k voi am vazut n si n..nu neaparat tu,vorbesc la general , da acu exemplific prin tn..hai dnd uss plz !

Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane

DeletedUser5970

O intrebare daca sunteti draguti sa imi raspundeti: Unded de ce nu se mai afla in C.K. ? Sa fie oare din cauza:

Apărător: Unded
Sat: Sat De NooBy (584|624) K65

Număr: 50 52 0 0 5 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 50 52 0 0 5 0 0 0 0 0 1 0
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 12 la nivelul 10

---

Apărător: Unded
Sat: Sat De NooBy (584|624) K65

Număr: 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 10 la nivelul 7
Distrugere prin foc de catapultă: Fierărie distrus de la nivelul 6 la nivelul 3

Multumesc anticipat pentru raspuns.

DeletedUser5970

Mda, nu ma surprinde. Altceva in afara de ironii nu s-a stiut pe aici. Am pus o intrebare, nu doriti sa raspundeti, ok.
Exact, la acele rapoarte ma refer, mare mic, v-am mai eliberat un loc, tot doreati voi asta.

P.S. Sa nu uiti sa imi faci tiket.

DeletedUser22787

Ce mai curatare...ma dai pe spate...pai asta numesti tu ma gabita fantomel sa faci o ferma?
Sa ii omori 100 de trupe in faza asta de joc si 3 lvl de zid...sa nu mai zic de fierarie...ce ai avut cu ea frate daca vrei sa il faci ferma? ti-e frica sa nu isi faca curtea nobila?
esti penibil...in locul tau nici nu mai postam pe aici ca am ferme la ce inamici invinsi ai si la ce rapoarte dai dovezi.

DeletedUser22787

C.K.=45%~TN23~

prietene un jucator bun nu e ala care joaca 2 ani...un jucator bun e BUN si atat...nu conteaza ca sta 10 zile.
cunosc noobi care fac doar aparare, stau la cutie si innobileza doar intern, inactivi si barbari si joaca de un an pe o lume...aia numesti tu jucator bun?
Daca un player se plictiseste cand ajunge la 30-40 sate si se lasa din top 20 inseamna ca a clacat sau nu stie sa joace nu?

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

DeletedUser5970

@Pryncyus
In locul tau nu as mai cauta nod in papura si m-as uita in ograda proprie. Spre deosebire de voi nu avem nimic de demonstrat, nu noi stam pe extern si ne-o furam pe harta. Probabil e mai rentabil sa rupi o aparare bazata pe lancieri (tinand cont de distanta) decat o aparare bazata pe lancieri + spade, cel putin, din punctul meu de vedere, asa ca, spor la ridicat fierarii, am vazut ca toti alergati dupa ele.

DeletedUser29513

prietene un jucator bun nu e ala care joaca 2 ani...un jucator bun e BUN si atat...nu conteaza ca sta 10 zile.
cunosc noobi care fac doar aparare, stau la cutie si innobileza doar intern, inactivi si barbari si joaca de un an pe o lume...aia numesti tu jucator bun?
Daca un player se plictiseste cand ajunge la 30-40 sate si se lasa din top 20 inseamna ca a clacat sau nu stie sa joace nu?

un jucator ca asa ajunga bun trebuie sa fie in primul rand util.. daca innobileaza intern si ajuta grupul 5 min pe zi e mai util decat un jucator.. care alearga dupa puncte.

DeletedUser22787

da cine alearga frate dupa puncte? noi suntem de vina daca suntem activi, stim jocul si innobilam mult? ce ai vrea sa stau sa ma uit cum cresc resursele si se umple magazia si sa nu fac armata...sau sa fac armata sa ma laud ca am ferma plina?
eu am zis...un jucator bun e Bun si gata...defensiv sau ofensiv...nu are legatura timpul cat sta pe o lume.

iar ptr tine gabita fantomel cand o sa faci ferma un membru ck cu raport de strans mana nu toti adunatii din L17 care au intrat in trib atunci sa vii si eu ma aplec in fata ta.

DeletedUser5970

Inteleg ca trebuie sa iei apararea tribului dar chiar nu este cazul, nu am vrut sa ofensez pe nimeni. Putin imi pasa de politica voastra de recrutare, nu eu v-am bagat acei adunati in trib, nu eu i-am concediat dupa ce acestia au devenit ferme in urma atacurilor date de colegi.
Incerci sa ma pui intr-o lumina proastra prin acele detalii pe care le evidentiezi si anume trupele cu care s-a atacat, dar te agiti degeaba, cum am spus, nu avem nimic de demonstrat, important e ca am cu cine juca si doar pentru ca statisticile sau rapoartele dintre noi difera, nu iti dau dreptul sa ne judeci modul de joc sau de dezvoltare.
Inchei urandu-ti spor la joc, tie si colegilor tai.

DeletedUser22787

nu iau apararea numanui aici vrb de tine...ca tu ai venit cu afirmatii din cate am citit ca ai facut playeri din CK ferme si ca dau inceput nou de frica ta...pai noi avem rapoarte de ferme de juc de peste 800 pct frate care au avut cel putin 500 trupe in sat si asta inseamna ca trebuie sa venim sa ne dam mari pe aici? asa am si eu membri care le-am distrus 50 de trupe. si acum ce fac o dau in ferme? poate erau juc nexperimentati...niciun trib nu are doar membri cu experienta sau numai activi. si sincer nu am nimic cu tn dar te faci singur de rusine cu rapoarte de genul ala.
si eu iti urez spor la joc si daca vrei sa citeasca lumea ce scrii tu pe aici scrie ceva important sau interesant. numai bine.

DeletedUser5970

Cred ca ai citit printre randuri, nu am afirmat ca eu am atacat jucatorii din C.K., eu doar am pus rapoartele colegilor mei si am aratat un alt episod, cu un alt deznodamant al acestui serial ce ruleaza in topicul de fata. Faptul ca au fost membrii C.K. a fost pura intamplare, pozitia pe harta fiind singurul detaliu influentabil.
De rusine se fac cei care nu accepta realitatea si continua sa caute "n" explicatii pentru cele petrecute.

Apropo, eu nu scriu ca sa citeasca lumea si postul meu, spre deosebire de altii, deci, nu am treaba cu lumea de pe forum.

DeletedUser

...niciun trib nu are doar membri cu experienta sau numai activi.

Aici te inseli mai exista si triburi din astea. Daca C.K. nu a fost niciodata alcatuit in acest mod este o alta problema insa asta nu inseamna ca nu sunt astfel de triburi chiar si aici pe L17.
Daca vreti sa vedeti cine sunt ferme de la voi din C.K. va sfatuiesc sa utilizati twstats si cu asta se incheie sfaturile pe care le primiti de la un noob ca mine si va urez succes in timpul in care o sa jucati pe aceasta lume.

DeletedUser

Ceva statistici?:))..Cat e scorul la sate cucerite impotriva taberei adverse?:confused::):D:p

DeletedUser

Pai care e tabara adversa? :confused::D Ca este doar C.K. si fermele din C.K. care sunt concediate pe rand. :D

Sus