C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser

avantaj serviciu

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: PAAA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,132
Tabăra 2: 2,242
Diferență: 890

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 55
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,483,171
Tabăra 2: 11,285,569
Diferență: 7,197,602

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 428,151
Tabăra 2: 452,627
Diferență: 24,476

image.php
 

DeletedUser8437

E na, se pare ca am luat-o un pic inainte, mai bine punea nicccolas, statisticile la toate razboaiele pe care le ducem, sa vedem cum stam cu toti in parte,
 

DeletedUser4533

se pare ca "noobia" incepe sa va dea peste bot:)
unde sunteti maretilor cu posturile?:D
 

DeletedUser

@vericu -ce razboaie mai duceti voi mai baieti ,ca cu magic si razesi aveti ally :p si GOD e pe duca :roll:

@ helldrake - a venit primavara ,terasele s-au deschis ,fetele au scos fustitele din dulap ,chiar crezi ca mai e timp de sunat alarme pt dat atacuri :D


@extr3m3s -bine ai revenit ,succes la dodge-uri :smile:



Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: PAAA PAAA 2
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Stiu si replica -academia nu e a noastra nu o mai bagati in statistici :p


Signature: Necunoscutul.
 

DeletedUser

Daca ai analiza putin harta ,si ai analiza si diplomatiile celor 2 triburi eu zic ca este accebtabila ,nu buna ,dar totusi acceptabila ...C.K. are razboaie in toate directiile(doar suntem renumiti pentru asta:roll:) spre deosebire de PAAA care au un singur adversar si mai sunt si sustinuti puternic din spate de Magic.

Pana si triburile de mare tonaj au dificultati cu inactivii(ca mai toate triburile de altfel) ,mai ales cand incepe primavara-vara ,se stie ca lumea nu mai are acceasi atractie ca si iarna ,dar nu o folosim ca scuza,vom incerca sa imbunatatim situatia cat si cati om mai activa pe aici :"
 

DeletedUser4533

mda,pacat ca eu nu prea am parte de primavara :) pare toamna mai mereu.
 

DeletedUser

noi avem un singur dusman sustinuti de magic? ha ha. chiar ma amuza ceea ce poti sa spui. nu va functioneaza spionul de nu ne stiti diplomatia?
cum se face ca acum cateva luni cand erati voi cu ena ati vorbit cu o gramada de triburi ca sa sara pe noi. acum cand s-au mai calmat lucrurile o dati la intors? apropo crazy a devenit academia voastra? ca mai nou primesc fake-uri de la ei la rugamintea voastra ca un asa maret trib nu se descurca de unul singur.
 

DeletedUser

Ma scuzi domnule extr3m3s ,am omis Crazy ,aveti 2 dusmani(nu doar C.K) ,care intradevar ne ajuta ,numai cu fake-uri ,dar e mult mai bine decat deloc si deasemenea mult mai avantajos decat ajutorul vostru defensiv din partea Magic-ului...
In al 2-lea rand nu vad unde am dat-o la intors cand am spus ca voi incerca sa imbunatatesc statisticile ,ti se pare ca ma plang de aliati? de razboaie? sau de ceva anume? :rolleyes:...nu ,am spus ca cu toate acestea sper sa aducem niste plusuri in urmatoarea perioada(daca se poate):smile: .
In al 3-lea rand spionul isi face treaba cat de cat bine ,nu mai bine ca al vostru ,dar inca e util :p
Si in ultimul rand ,ca sa te lamuresc in totalitate ,Crazy nu este academia noastra.

@ca sa nu mai postez iar -sunt lamurit destul :) ,am rectificat omisiunea celor din Crazy ,si pe aceasta cale le multumesc pentru cele x fake-uri trimise asupra ta(numarul il stii tu)

@helldrake muta-te si tu intr-o zona mai decenta a hartii ,sau asteapta luna mai ca vine si in insula primavara atunci :p (sau nu mai esti in Anglia:confused:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai si daca spionul isi face treaba nu v-a lamurit cu diplomatia noastra? ca vad ca tot nu esti lamurit pe deplin :)).. cred ca e la o pauza de cafea.
 

DeletedUser5970

Vaiii, cat va roade si cat de incordati jucati voi daca ati iesit pe extern in momentul in care aveati un sat in fata noastra :)
Iar faptul ca va tot victimizati cu acele conflicte din toate directiile nu reflecta realitatea, pentru ca acele 2 triburi pe care le-ati intors impotriva PAAA acum ceva saptamani, le-ati urcat in barca voastra si uite asa ati ramas un singur trib contra a 1000... wow!
 

DeletedUser

Vaiii, cat va roade si cat de incordati jucati voi daca ati iesit pe extern in momentul in care aveati un sat in fata noastra :)
Iar faptul ca va tot victimizati cu acele conflicte din toate directiile nu reflecta realitatea, pentru ca acele 2 triburi pe care le-ati intors impotriva PAAA acum ceva saptamani, le-ati urcat in barca voastra si uite asa ati ramas un singur trib contra a 1000... wow!

Voi v-ati mandrit primii cu avantajul acela de 3 sate pe care l-ati luat ,eu nu am facut altceva decat sa postez o statistica a ultimelor 24 de ore de activitate in semn de raspuns

Si ca sa te lamuresc si pe tine ,care poate nu ai inteles postul meu de mai sus ,nu facem pe victimele ,si nici nu o vom face-o vreodata ,razboaie am avut si vom avea mereu in toate zonele tribului ,nu ne inchidem harta niciodata cum fac alte triburi pentru a fi in siguranta ...si deocamdata si singuri ne descurcam :)
 

DeletedUser4533

ma bucur ca e cineva care discuta civilizat si cat mai modest,karma sa nu te mai vad pe aici:D
off-topic:da,pe aici prin zona sunt,insa incerc la australia,dar slabute sanse inca:D
 

DeletedUser8437

Nu mai zice nimeni nimic pe aici:))

pacat, erau interesante discutiile.:p
 

DeletedUser

e pastele, ce ai vrea sa discute oamenii cand ei sunt la rude la prieteni...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: PAAA PAAA 2
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 36
Diferență: 29

image.php


Ati facut progrese in ultima vreme cu inactivii :)

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: PAAA PAAA 2
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 20
Diferență: 19

image.php



La voi nu a fost Pastele? :confused:


Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: K.L.G aK.L.G
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 4
Diferență: 33

image.php


Se pare ca mai sunt si la noi playeri activi :) ,nu foarte multi,dar sunt.

Asta ca sa mai activez spiritele pe aici ,dar e posibil sa fie ultima aparitie pe forumul L17 ,se pare ca vine vreme frumoasa si in Anglia :D
 
Sus