C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser

mai din cate stiu ck s-a retras de muuult timp ... greseala lor ca si-au lasat numele peaci :p ..... nici nu stiu de ce mai exista tribul ck daca nici un jucator ck nu mai e acolo :-? ...asa ca ce tot o scaldam cu ck nu se vede ca pierd sate intr-o veselie ? :))
 

DeletedUser8437

Bai fratilor, acuma serios......


Eu am jucat si cu C.K., cand eram si eu la inceput, pe L5, nu prea stiam eu, pot sa zic ca, atunci, va consideram jucatori buni, dar, dupa ce, vam revazut pe alte doua lumi, si pe asta, voi nu rezistati mai mult de 4-5 luni:((


Nu stiu de ce va mai tineti asa de tari in gura, si deschideti astfel de teme pe forumul principal, parca voi sunteti zei.....


Voua va mers bine, doar unde ati jucat cu buti....


Vati facut si voi renume, dar acest renume il cunoaste toata lumea.....


Sunteti trecatori, zeilor, si oriunde ati juca, cineva va da pina la urma peste nas......



Pacat ca aici vam luat noi, un trib micut fata de voi, si vam calcat in picioare, de la bun inceput, desi, recunosc, ca, intr-un moment dat mergeam de la egal la egal.....


Ami pare rau, de anumiti oameni, cu care, desi nu ma mai tin minte poate, cum ar fi princex, karma905, pe care il salut cu respect, si multi alti, cu care am jucat timp de 3-4-5 luni pe L5, impotriva DHBM si +SAS+, si vreau sa il salut si pe Printul din Est, care atunci mia luat satele, eu neavand experienta, jucator bun, pacat ca nu sia aratat valoarea si aici......


Vreau doar sa spun, ca, C.K., oriunde ar fi, nu mai este un trib, care, sa lupte pina la capat, ai poate dobora oricine vrea sa joace pina la sfarsit.......


Sunt buni, dar sunt trecatori.......



Numai bine.....
 

DeletedUser

nu te supara copile.asta inseamna ca i-am dat o lectie sanatoasa , degeaba era pe locu de top si eu pe 5000, pana sa dea de mine nu cunoscuse gustul infrangerii, cum a inceput sas piarda sate din pricina mea a inceput sa intre in panica , am simtit asta la el si nu a mai avut incotro, se credea bun, ataca, ataca si iar ataca, nimeni nu avea curajul sa atace vazandu-l cu multe sate, uite ca nu i-a mers, si so dussss....yapp :p , ai fermuoar ...???? trage-l ! shht


app!
sti cum este proverbul acela.. buturuga mica rastoarna carul mare, a sa si cu el , va urma si tribul la fel ,deja ne simt rasuflare in spate , venim calare spre directia CK

amice,cand noi jucam tu te zbateai sa iti cresti satele de la 3k la 5-6k pct ..si nu aveai mai mult de 10 sate per total .. am fost rang 1 si la oda si la odd si la puncte (atat timp cat am activat ca trib) si satistica doar -2 sate diferenta fata de voi exact in ziua in care am renuntat eu (asta pe la sfarsitul lui martie daca imi aduc bine aminte),fiind deja printre ultimii 5 membri CK care inca mai activau ..ce a ramas acum sunt doar membri recrutati de prin alte triburi si conturile vechi(daca mai sunt) ,plimbandu-se de la unu la altu in sitting ,innobilate intern sau cucerite de altii .

Cat timp am fost prezenti voi ati stat ascunsi in vizuinile voastre crescand satele de culoare gri ..asa ca scuteste-ma cu replici ieftine.

In incheiere:Intr-adevar CK e bun doar la inceputuri de lumi ,dupa cum spun multi ,dar asta datoreaza simplului fapt ca deja de la peste 50 de sate jocul nu mai are farmec ,este monoton

@cat despre nume ,ca am vazut ca a mentionat cineva ,, am solicitat schimbarea lui ,dar cei cu drepturi de pe acolo se dau loviti :) ,poate se simt mandri ca activeaza sub acel nume :p

Spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

muahahaha scuze dar nu pot sa ma abtin nea pruna galbena ... bre pai CK asa face mai peste tot recrutari sa ajunga in fata si apoi franaaaa ... crescand sate gri ? pai de ce bre ati avut voi statistici ceva contra paaa sau magic in care faceati legea ?da stiu din gura toti suntem niste mici zei ... pai ma las de joc si apoi incep sa arunc vorbe ca vai domne ne-am lasat ca eram best of the best .... sau stai ca se iau alte conturi si se demonstreaza .... ce tati ??? incepi pe un cont joci cat vrei si cat poti .... intradevar daca mai ramanea cavaleria CK si acum era alaturi de SPOR poate harta era mai dificila POATE ....dar nu cred ca a fugit PAAA-ul dupa harta ;) ci CK-ul :)
 

DeletedUser

muahahaha scuze dar nu pot sa ma abtin nea pruna galbena ... bre pai CK asa face mai peste tot recrutari sa ajunga in fata si apoi franaaaa ... crescand sate gri ? pai de ce bre ati avut voi statistici ceva contra paaa sau magic in care faceati legea ?da stiu din gura toti suntem niste mici zei ... pai ma las de joc si apoi incep sa arunc vorbe ca vai domne ne-am lasat ca eram best of the best .... sau stai ca se iau alte conturi si se demonstreaza .... ce tati ??? incepi pe un cont joci cat vrei si cat poti .... intradevar daca mai ramanea cavaleria CK si acum era alaturi de SPOR poate harta era mai dificila POATE ....dar nu cred ca a fugit PAAA-ul dupa harta ;) ci CK-ul :)

bai omule ,cu Magic-ul nici nu aveam granita cat timp am jucat... si nu am dat din gura degeaba ,am aratat prin statistici si clasament ca am fost NR.1 cat timp am jucat si cred ca e de ajuns.....am fugit??? pai ma ,noi mai avem si alte treburi de facut ,nu sa ne falim ca avem cate 200-300-1000 de sate , jucati voi si pt noi in conditiile alea :p
 

DeletedUser11365

numaru 1 in imaginatia ta..nu stiu daca ati strans 3 zile de rang 1 pe l17..cei mai buni de pe harta nu ati fost si nu o sa fiti pe nicio lume in formula aia..dar ca sa recunosc si eu ceva,erati peste cei acuma pe harta
 

DeletedUser

cristi poate erau peste o parte dar nu peste multi .... cred ca stii si u jucatorii :p
:mad:prunagalbena - bre granita cu magic poate nu ati avut o perioada .... cum ai zis cat ai jucat tu .... adica mai deloc cred :p:p:p
 

DeletedUser

@cristi- am fost destul pe locul 1 ..inca am o memorie buna ,asa ca nu mai spune aberatii pe aici ,,intr-adevar era concurenta cu tribul tau ..dar sigur au fost mai mult de 3 zile de rang 1 ..iar la ODA nu se mai pune problema ..acolo am fost primii mereu dupa ridicarea protectiei :p

@jagas - am jucat pana la 73 de sate ,informativ pentru tine ..si tu inca nu te afirmasei ,nu am auzit de tine :) ..si singura granita cu Magicul au fost cele 3 sate ale lui vincent cassel si jucatorii din K75.. dupa aia cand ati inceput recrutarile din CK(umbra lui) normal ca ati facut granita ..
 

DeletedUser11365

..iar la ODA nu se mai pune problema ..acolo am fost primii mereu dupa ridicarea protectiei :p

sti ce inseamna ODA la inceput de lume?ilustreaza teama unui eventual esec prematur..ataci in stanga si in dreapta ca sa nu te trezesti cu surprize....personal mi se pare o strategie relativ rudimentara si care denota o lipsa de incredere in fortele proprii...ati fost pe 1 la ODA cat ati vrut,dar pe mine cel putin asta nu ma impresioneaza..singurul jucator care chiar stia juca era ingus de la voi
 

DeletedUser

singurul jucator care chiar stia juca era ingus de la voi

Vorbesti si tu ca sa te afli in treaba :) ,posibil sa fi si tu printre mai marii zei ai triburilor care sufera de vedetism...

Nici nu stiu de ce mai exista lumea 17 daca ati stat mai mult de 3 zile rang 1 :eek::eek::eek::eek:

tu demonstrezi ca Einstein nu a facut afirmatia aia cu infinitul degeaba ...


LE: Spor la joc ,,si succes la statistici cat mai frumoase :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Primul trib care v-a dat peste bot a fost PAAA :) Degeaba incerci acum sa tragi cortina si sa scapati nepatati de apostrofarile din public pentru ca discutiile, dezbaterile si statisticile au ramas din pacate, la acest topic, deschis de catre voi cu un scop total diferit de ceea ce a iesit
PAAA ;)
 

DeletedUser

copilasi... vorbiti de niste chestii care nu mai sunt de mult... s-a anuntat de pe la inceputul lumii ca CK nu va juca prea mult... si gabby si multi stiu ca mare parte ne-am lasat de mult, cand statisticile stateau inca ok pt noi (tinand cont ca nu era margine a tribului fara vreun razboi).
legat de magic... sa fim seriosi, am avut 4 sate daca nu ma insel intre PAAA si Magic si 3 sate la granita CK cu PAAA... doar Covei a avut tupeul sa imi ureze "bun venit" cand m-a vazut langa el si a plecat cu buza umflata.
de ce satele mele au fost atacate dupa o luna si ceva de cand nu am mai jucat? mai ales ca stiati cam toti ca mai toata conducerea Ck se lasase de joc. acum sa fim seriosi, pe orice lume am intra, atat cat jucam stim sa stam in top, indiferent de formula in care jucam. luati drept exemplu lumea 20... eu intr-un trib, karma in altul, fiecare cu oamenii lui plus altii noi, triburi care isi fac cu schimbul primele 2 pozitii ale clasamentului. si asta doar pt ca vrem sa jucam si sa le tinem in top.
oricare din cei ce se bat cu pumnul in piept ca sunt mai buni, mai smecheri, mai destepti si mai devreme acasa decat noi, sa ne anunte pe lumile viitoare cand si unde intra si eu una ma bag sa joc dupa regulile lor, fie player vs player fie trib vs trib. fara suporti si alte nebuneli... putem chiar sa rugam un admin sa verifice conturile implicate in chestia asta zilnic. nu sunt membru CK pur sange, pot sa joc in orice trib, cu orice reguli si tot pot da clasa unora gen cco. sa nu uitam totusi ca pana acum nici eu si nici karma sau alt intemeietor CK nu a fost scos la margine (sau s-a lasat) datorita vreunei "vedete" de genul celor ce arunca acum cu pietre in noi.
 

DeletedUser11365

. nu sunt membru CK pur sange, pot sa joc in orice trib, cu orice reguli si tot pot da clasa unora gen cco.

sti ce ai putea sa faci tu?sa iti faci un cont pe siteul de matrimoniale a lui karma..sau daca vrei,am niste prieteni la 25-30 de ani,relativ de treaba..iti dau idurile daca vrei...

in alta ordine de idei,tu sa-mi dai mie clasa la jocu asta?s-o umflat orezu in voi peste noapte..v-ati trezit mari jucatori de cand aveti o pagina de mesaje pe zi...nu ai ce clasa sa-mi dai mie..poti sa le dai la copiii tai ascultatori cu care frecventezi toate cluburile in tentativa de a recupera o distractie inexistenta in perioada liceului si a facultatii...mie nu-mi vorbesti de triburi..sunt altii care pot sa-mi vorbeasca..un warchief thrall,un uscatelu,un sisisi...tu stai linistita in coltu tau de camera si asteapta sa primesti mesaj cu locatia urmatoarei intalniri tribale...
 

DeletedUser

Bai fratilor, acuma serios......


Eu am jucat si cu C.K., cand eram si eu la inceput, pe L5, nu prea stiam eu, pot sa zic ca, atunci, va consideram jucatori buni, dar, dupa ce, vam revazut pe alte doua lumi, si pe asta, voi nu rezistati mai mult de 4-5 luni:((


Nu stiu de ce va mai tineti asa de tari in gura, si deschideti astfel de teme pe forumul principal, parca voi sunteti zei.....


Voua va mers bine, doar unde ati jucat cu buti....


Vati facut si voi renume, dar acest renume il cunoaste toata lumea.....


Sunteti trecatori, zeilor, si oriunde ati juca, cineva va da pina la urma peste nas......



Pacat ca aici vam luat noi, un trib micut fata de voi, si vam calcat in picioare, de la bun inceput, desi, recunosc, ca, intr-un moment dat mergeam de la egal la egal.....


Ami pare rau, de anumiti oameni, cu care, desi nu ma mai tin minte poate, cum ar fi princex, karma905, pe care il salut cu respect, si multi alti, cu care am jucat timp de 3-4-5 luni pe L5, impotriva DHBM si +SAS+, si vreau sa il salut si pe Printul din Est, care atunci mia luat satele, eu neavand experienta, jucator bun, pacat ca nu sia aratat valoarea si aici......


Vreau doar sa spun, ca, C.K., oriunde ar fi, nu mai este un trib, care, sa lupte pina la capat, ai poate dobora oricine vrea sa joace pina la sfarsit.......


Sunt buni, dar sunt trecatori.......



Numai bine.....

1.Sfat : Invata sa scri corect din punct de vedere gramatical inainte sa faci asemenea afirmatii.
2.Ce sa intelegem din comment-ul tau ? ...ca acum esti un "pro-player" si nu ti se mai pot lua satele ?
3.Unii oameni mai au treaba si in real life , nu stau doar pe joc sa ajunga la 1000-2000 sate ...E normal ca intr-un moment dat sa fie "doborati" ( sa-ti exemplific : ajungi la 10-20-30 sate, esti pe locul 1 si te lasi ...daca nu dai stergere sau nu imparti satele celorlalti , lasi pe altcineva pe cont care nu are experienta ta si nu stie sa joace la fel de bine pentru a se mentine acolo ...asta inseamna ca te-a "doborat" pe tine ? ...sau jucatorul respectiv e un zeu ? NU)
4.Stiti care este problema voastra ? Vreti cu totii sa va bagati in seama sa vi se acorde atentie ...
5.Numele topicului e " C.K vs. n00bia " ...deci care nu sunteti membrii C.K probabil va incadrati in cealalta categorie :)


Toti intrati si va credeti mari jucatori pe forum ...De ce nu o demonstrati pe harta ? Dar faceti-o la inceput cand sunt adevaratii jucatori C.K ... Nu va obositi sa imi dati reply cu statisticile astea ,acum cand nu mai este niciun membru vechi si s-a destramat tribu ( pt. Magic? : Cati jucatori ati recrutat voi din C.K ? ) ...
 

DeletedUser5970

Va agitati inutil pentru o cauza de mult pierduta. Afirmatiile si contrele voastre (fanii CK) sunt egale cu zero neavand argumente serioase iar CK fiind acolo, unde este acum. E de-a dreptul pueril sa vii si sa incerci sa desenezi harta din doua cuvinte pe extern, sa te legi de faptul ca ai avut sate nu stiu unde si cat ai fost activa nu s-a luat nimeni de viata ta, mine, tocmai ai evidentiat neputinta care v-a fost specifica atata vreme si inca prospera :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus