C.K.

  • Autor subiect DeletedUser27408
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35291

Mdea deci trebuie sa ne reprofilam,cautam alta lume unde nu vor fi prezenti si c.k.!:))
 

DeletedUser

Nui panica... parerea mea este ca or sa vina si cei din B-Sea si o sa inceapa iarasi un razboi intre cele 2 triburi! Excact ca pe 15 :)
 

DeletedUser

Nui panica... parerea mea este ca or sa vina si cei din B-Sea si o sa inceapa iarasi un razboi intre cele 2 triburi! Excact ca pe 15 :)

avand in vedere setarile lumii nu cred ca ar fi un razboi interesant ( multi se vor lasa foarte repede ;) ) ...insa pentru L23 ar fi o idee stralucita :D
 

DeletedUser

Ingus stii destul de bine ca va scos afara de pe harta! O parte de la voi a spus ca sau lasat de joc ca cik "era vara" toata lumea pleaca in concediu etc etc... inf.. parerea mea este ca datorita lor ati disparut voi de pe 15
 

DeletedUser27408

Ingus stii destul de bine ca va scos afara de pe harta! O parte de la voi a spus ca sau lasat de joc ca cik "era vara" toata lumea pleaca in concediu etc etc... inf.. parerea mea este ca datorita lor ati disparut voi de pe 15

Parerea ta nu conteaza in ce ma priveste. Poate nu-ti vine sa crezi dar sunt unii care pleaca in concediu. Acum pentru ca te-am refuzat politicos nu e necesar sa intri in polemici inutile cu mine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27408

ora de intrare: 15:00 (probabil va incepe la 10 si daca stam mai tarziu ne va rasfira prea tare)
cei ce nu pot atunci sa caute pe cineva sa le bage contul

Asteptam numai jucatori care stiu sa joace. Fara incepatori si habarnisti. Pe parcurs cei ce vor demonstra pot cere invitatie. Locuri vor fi pentru ca in C.K. cine nu se tine de treaba nu sta mult. Bafta tuturor.

Obligatoriu ca toti membrii C.K. sa aiba cont de skype (nu aveti nu cereti invitatie). Maine se va face conferinta ck22.
 

DeletedUser36141

ora de intrare: 15:00 (probabil va incepe la 10 si daca stam mai tarziu ne va rasfira prea tare)
cei ce nu pot atunci sa caute pe cineva sa le bage contul

Asteptam numai jucatori care stiu sa joace. Fara incepatori si habarnisti. Pe parcurs cei ce vor demonstra pot cere invitatie. Locuri vor fi pentru ca in C.K. cine nu se tine de treaba nu sta mult. Bafta tuturor.

Obligatoriu ca toti membrii C.K. sa aiba cont de skype (nu aveti nu cereti invitatie). Maine se va face conferinta ck22.


Intentionat ai pus ora aia ..stii ca sunt la munca si nu pot intra :( ,hai breee,nubii chiar nu au loc in trib?
 

DeletedUser

Ingus nushtiu cum sati spun da eu am stat cateva nopti bune sitter de noapte! la voi in trib :) cred ca ti-ai dat seama cn sunt ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus