Campionat de speed

Splashh

member
Scor reacție
0
Vineri jucam un amical cu francezii, gr ul sunt slabi nu prea avem ce bate la ei, dar da
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu as spune ca sunt slabi, la ultimul CM au avut probleme ai nostrii cu grecii, cei care au jucat atunci pot confirma.

In regula, atunci vom face un GR vs RO in alte zile, nu vineri.

Sa se treaca aici cine vrea sa joace ( sa fie in echipa)

Eu propun ca zile luni si marti ( sapt viitoare ), ora rundei sa fie 20 sau 21, sa vedem ce zic si grecii


PS. Eu as construi echipa incepand cu CARBONN, Oro si Blazker ( asta din ce cunosc ca jucatori vechi, poate or mai fi dar la cat v-ati schimbat nickurile nu va mai stiu chiar pe toti ).
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
12312321312.png
Cam asta e echipa, dupa ce s-a facut un sondaj cu toti jucatorii buni de pe ;ro
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Daca incepeti cu scandalu cand nici macar nu s-a hotarat nimic, ce rost are sa mai continuam ? Uitati rivalitatile de la noi, jucam cu niste straini, nu mai fiti ca la fotbal...ca x e de la steaua, y de la dinamo si se cearta si la nationala...
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Ne intelegem foarte bine, chiar daca pe speed suntem inamici, am jucat aseara o runda toti pe fr in echipa, si i am scos. Cand vine vorba de echipa nu mai co teaza nici o rivaliatate.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Pai nu se cearta nimeni , adica jucatorii au ales echipa la comun acord, dat fiind faptul ca 1 din 10 jucatori are alta opinie asupra echipei , ce putem noi face?

Plus ca echipele deja s-au format, nu doar dintr-o echipa, cei mai buni jucatori din fiecare echipa au fost selectati.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Bine, atunci cand sunteti gata imi spuneti.
Oricum trebuie sa faceti cont la greci, sper ca va descurcati cu limba lor.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Vor fi PA si FA gratuit pe rundele astea 2 ( premium si asistent )
Dar trebuie lista finala de conturi de acolo, sa le-o dau alora.
 
Ultima editare:

DeletedUser49777

Portugal team is interested in participating in this tournament if it is possible :)
Sorry but my romanian isnt the best :p
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
@Rakanishu

Da, cine cu cine ?

Ca daca e intre echipele noastre avem 13-14 oameni, care sunt jucatori buni.

Vrei sa spui contra alta echipa ?
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
10 vs 10, intre voi, intre voi si altii de afara, daca nu...nu are rost sa fac runda privata.
Ca daca intrati 15 oameni nu ati facut nimic, fac runda la fel ca aseara, publica.
 
Sus