Campionat de speed

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
@Rakanishu 12 barbare pe jucator si pune parola, altfel nu avem cum sa ne antrenam cand ne ataca toata harta. Noi vrem 10v10, nu 10v toata harta.

Este si asta adevarat, o sa modific setarile. Unul dintre voi sa faca ticket pt pass.

Barbare maxim 9 si no noble si mare atentie la scripturi, dau ban global, sa nu ziceti ca nu v-am zis.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Am vazut pe aici de un meci cu ES, am putea organiza maine seara un meci cu GR ?...sa vedem pe ce server.
 

speed4M

member
Scor reacție
0
@Rakanishu se poate organiza la noi daca vrei. Doar sa nu fie harta ca aseara :)) si sa le dai la baieti cp si fa gratis, aseara nu ai dat, in fine noi avem pp ca jucam pe ro si alea dar aia nu o sa aibe. O sa mai fie amicale de jucat vs .cz, .br , .pl , .uk , .es . Momentan 2/2 dar fii sigur ca ii batem si pe greci :D Merci
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu o sa mai dam FA SI CP decat maxim 1 data pe saptamana si doar la runde internationale.
Aseara ati avut 10 barbare pe jucator, nu va bateti cu ele.
 

speed4M

member
Scor reacție
0
Nu o sa mai dam FA SI CP decat maxim 1 data pe saptamana si doar la runde internationale.
Aseara ati avut 10 barbare pe jucator, nu va bateti cu ele.

Au fost 9 :)) se pare ca ai uitat setarile. Harta a fost prea rasfirata, daca te uiti pe fr harta e mai mica. Tu faci setarile, eventual pune si tu tura viitoare 12 barbare cum am jucat vs .pt
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Nu conteaza cate barbare au fost pe jucator,ideea este ca erau goluri intre ele de 3 campuri
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Gresit, pe PT au fost tot 9.
Nu voi pune mai mult de 10 niciodata, ca nu va bateti cu barbarele.
Harta este la minimul posibil, daca altii fac in alt mod, problema lor.\

Acum m-am uitat in setari, la runda contra PT era "increased distance" ( adica distanta marita intre sate ), pe runda de ieri am setat cu "normal distance".
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Rakanishu pe runda de ieri iti spun sigur ca nu a fost "normal distance",pai faceam pana la ultimul barbar 30 de campuri aproape,a fost "extrem big distance between barbs",poate are cineva ss cu harta .,probabil a fost un bug.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu exista decat 2 setari, normal si increased.
Pe PT a fost cu increased, ieri a fost normal, fix exact cum e si la runda de acum.
 

Splashh

member
Scor reacție
0
Nu e adevarat,pot confirma toti care au jucat aseara,harta nu arata ca asta de acuma nici in cel mai bun caz.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eu zic ce setari au fost pe ambele runde, de ieri si cea de acum.
Nu am intrat sa vad harta.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Posibil sa apara goluri din cauza ca serverul arunca aleator barbarele, in unele zone pot fi mai inghesuite, etc, depinde si de jucatori cum intra, unde, bla bla.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Era vorba ca era prea mare distanta intre barbare, faceam cu cai 10-12 sec la viteza aia

Nu a fost problema cu barbarele, ci harta prea mare.
 
Scor reacție
0
Runda de aseara a fost ok, chiar daca au fost barbarele la 3-4 campuri dar cum a spus si raka, nu ne batem cu barbarele.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Joi, de la ora 21 grecii ne propun sa jucam un amical pe serverul lor :

350-6, no paladin, 1% fake limit, 100ms gap, 300 cancel command, no harm tribe, 10 barb/player, reduced distances, 3k rise, coins
 
Sus