Campionat de speed

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da, mi-a scris CM de la ei.

Si apropo, mi-a mai spus ca RZN a vorbit cu cineva de la ei si au stabilit azi un meci de la 22...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca jucati azi nu e organizat de mine sau de CM de pe gr.
Jucati ca asa ati vrut voi.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Am castigat si vs .ES

A fost un meci frumos !
1337.png
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
@Rakanishu A pus CM (.grecia) la cererea echipei lor si a noastra runda rezervata, va juca si adminul cu echipa lui. Si am inteles ca ai discutat cu el, deja despre acest aspect.

A specificat ca echipa .ro va avea PA si FA.

Numele conturilor .ro deja au fost plasate catre CM .gr

// Pana acum avem 3 amicale din 3 castigate, .FR, .PT, .ES - Sa vedem ce probleme ne-ar putea cauza grecia :)
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
La momentul cand am scris, vocacius ( CM pe gr ), nu stia nimic de nici un amical.
Din ceva runda e deja setata, daca v-a confirmat cineva oficial de acolo pentru PA si FA, este ok.
Inseamna ca vom face la noi runda 2 joi.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Noi nu mai vrem sa ne pierdem timpul cu grecii, i-am scos dupa protectie.

Poti vorbi cu polonezii sau cu cehia? Sa facem la noi pe server. Poti vorbi si cu echipa de pe .uk daca ai timp :)

BAGAM IN SEARA ASTA 2 AMICALE CU .GR

//
1333777.png
 
Ultima editare:

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Inca un meci castigat vs .es :)) Nu s-au saturat sa piarda, am jucat cu rezervele

rrrrr.png
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Sunteti inscrisi oricum in acel campionat, mai sunt cateva detalii de pus la punct.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
5 din jucatorii care au jucat pana acum la amicale nu vor juca din cauza a 2 frustrati ca s-au trezit ei sa inlocuiasca pe cineva din echipa si sa faca ei regulile si echipa :)
 

Deleted User - 743785914

Scuzati-l va rog pe Splashh, dar e suparat ca a bauta m3sa pe datorie iara.
 
Sus