Campionat de speed

Splashh

member
Scor reacție
0
Buna seara ,ce parere aveti daca s ar organiza un campionat de speed,de tip 1v1,sau 4v4,pe serverul romanesc?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ne gandim, o sa vorbesc si cu ceilalti de pe alte servere si o sa va anunt.
Posibil dupa 1 mai.
 
Scor reacție
12
perfect !
vor multe servere , am vorbit cu caţiva playeri
Hai ca noi vom incepe sa lucram la echipă
.Fr deja au echipa lor , .Es la fel
 
Ultima editare:

Splashh

member
Scor reacție
0
Sunt foarte multi care au echipa, br ul, nl ul, turcii, fr, es, uk poate nu s sigur, ro, ar fii cu cine sa te bati
 
Scor reacție
12
Queridos Jugadores de Rondas,

Se está organizando un torneo speed, de tal forma se seguir aliviando la cuarentena e ir olvidando lo terrible de esta pandemia que tiene al mundo de cabezas.
Hasta el momento estos serian las comunidades participantes: AE, BR, CZ, EN, ES, FR, HU, GR, IT, NL, PL, PT, RO, RU, UK

Aun está la idea en proceso, de cómo, cuándo (en principio sería 1, 2 y 3 de mayo) y dónde se jugaría este torneo.

Cada equipo sería de 10 miembros titulares, mas 3 a 5 de reemplazo.

Para ir preparando todo necesito quienes están interesados en jugar, por lo pronto no me da tiempo de hacer rondas clasificatorias, pero si de los que estén interesados deben demostrar sus credenciales y estar jugando las próximas rondas del calendario de aquí hasta que comience el torneo.

Reglas básicas:

  • Co-play no permitido
  • 1 IP por jugador, cualquier cambio de IP durante el torneo significará la prohibición de ese jugador
  • No prestar la cuenta a otro jugador
  • Scripts permitidos los que se solían permitir en el Master
  • Uso de herramientas externas, bots, script ilegales, extensiones del navegador, darán por descalificado al equipo
Soy todo vista para leer vuestras cartas de presentación.


Pe spania deja sa anunat.
 

G H O S T

member
Scor reacție
0
Ar fi foarte frumos sa se faca lume si sa participe toate tarile.

Sa vedem atunci o batalie frumoasa intre triburile de valoare.
Sa intre triburile bune dintre tari ar fi frumos :)

Nu speed, lume normala
 
Scor reacție
12
#11917 Speed Inter Server Master
Début :avril 26, 21:00
Fin :avril 27, 00:00
Description :
Speed Master
PE .FR sa va vad maine pe toti acolo ca vin pe noi :)) bajetii
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Cred ca spaniolii s-au grabit cu anuntul putin, baza e cam asta, dar nu s-a stabilit nimic concret inca.
 
Scor reacție
12
Mai e timp... Măcar apuca sa joace și aia full ca din câte vad sunt singuri cu ceva postat pe forum ar trebui sa se pregătească mai bine
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Cred ca spaniolii s-au grabit cu anuntul putin, baza e cam asta, dar nu s-a stabilit nimic concret inca.
Daca o sa fie campionat unde se face pe .FR ? Am vazut ca se misca mai bine serverul putin.

Si ca super visor cine o sa fie ? Ca de obicei joaca si adminul de la ei, eu spun cel putin inca 1 admin sa aiba acces. Era bine sa ai tu acces rakanishu :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Momentan nu se stie daca se va mai face acest campionat.

Acum am discutat cu cel de pe GR, si vrea sa facem 2 meciuri noi versus ei ( joi si vineri de exemplu ), 1 meci la ei, si unul la noi pe server.

Intrebarea e urmatoarea, va bagati sa jucati pe GR ? Intreb asta pentru ca vor fi bariere de limba.

 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Limba e cat de cat decenta, cati joaca de la ei?
In principiu da, doar ca trebuie organizata cu o zi doua inainte sa isi planifice fiecare timp sa poata juca.

Plus ca vineri am vorbit deja cu adminul frantei, vom face un amical cu Echipa Frantei.
 
Sus