Campionat European 2016 - etapa 1

Discuție în 'Arhiva' creată de rakanishu, 8. Iun 2016.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. anonymul

    anonymul member

    Înscris:
    21. Oct 2012
    Mesaje:
    225
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 1
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 1x


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  2. danysh

    danysh member

    Înscris:
    4. Mar 2016
    Mesaje:
    2
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D -2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C -1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C -1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E x


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1

    - Pronosticurile venite din partea conturilor INACTIVE ( fara postari normale pe forum ) nu vor fi luate in considerare !
     
  3. ETAPA 1

    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A X


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 1
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 1
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 2
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 1

    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1

    - Pronosticurile venite din partea conturilor INACTIVE ( fara postari normale pe forum ) nu vor fi luate in considerare !
     
  4. tankardist

    tankardist member

    Înscris:
    19. Feb 2009
    Mesaje:
    106
    ETAPA 1

    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x2
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 2

    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  5. dJ CoVa

    dJ CoVa member

    Înscris:
    28. Sep 2011
    Mesaje:
    223
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 2
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D x
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E x


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  6. le puf

    le puf member

    Înscris:
    30. Aug 2015
    Mesaje:
    153
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A - 1x

    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A - 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B - 2
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B - 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D - 1
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C - x
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C - 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D - 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E - 1
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E - 2


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F - 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F - 1
     
  7. owen10alex

    owen10alex member

    Înscris:
    8. Dec 2014
    Mesaje:
    10
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1X


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 2
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 1
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 2


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  8. romulus123

    romulus123 member

    Înscris:
    4. Iun 2015
    Mesaje:
    40
    ETAPA 1


    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A x2


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1



    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D x

    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E x



    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F x
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1

     
  9. DrDieHard

    DrDieHard member

    Înscris:
    12. Mar 2015
    Mesaje:
    67
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A x


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D x
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1x



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E x

    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E x


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F x
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  10. waterloo1815

    waterloo1815 member

    Înscris:
    6. Iul 2013
    Mesaje:
    936
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franta - România – Grupa A , 1


    Sâmbata, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elvetia - Grupa A , 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Tara Galilor - Slovacia - Grupa B , 1
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B , x


    Duminica, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croatia - Grupa D . 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C , 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C , 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D , 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E , x
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E , 2



    Marti, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F , x
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F , 1

    Categoria 2 - 10 corecte
     
  11. RideRx

    RideRx member

    Înscris:
    2. Iun 2016
    Mesaje:
    4
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A X
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 1X
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E X


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 2
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1

    - Pronosticurile venite din partea conturilor INACTIVE ( fara postari normale pe forum ) nu vor fi luate in considerare !
     
  12. -GH0S7-

    -GH0S7- member

    Înscris:
    28. Mai 2008
    Mesaje:
    152
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A x2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E x


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  13. pushtyou

    pushtyou member

    Înscris:
    1. Dec 2008
    Mesaje:
    12
    ETAPA 1

    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 2


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C x
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E x
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 2



    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 2
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F x

    Categoria 3 - 9 corecte
     
  14. the-ander

    the-ander member

    Înscris:
    25. Sep 2009
    Mesaje:
    11
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1x


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B x
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E x
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 2


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1


    Categoria 4 - 8 corecte
     
  15. Anghelos01

    Anghelos01 member

    Înscris:
    8. Iun 2016
    Mesaje:
    1
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 1
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B X


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D X
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 1X


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1

    - Pronosticurile venite din partea conturilor INACTIVE ( fara postari normale pe forum ) nu vor fi luate in considerare !
     
  16. Ingeri Deasupra Romaniei

    Ingeri Deasupra Romaniei member

    Înscris:
    7. Apr 2010
    Mesaje:
    42
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1X


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 1
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D X
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E x

    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E x


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  17. TheFlash45

    TheFlash45 member

    Înscris:
    13. Apr 2015
    Mesaje:
    9
    ETAPA 1

    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A X


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B X
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D X
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 1X


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
  18. Give me juice

    Give me juice member

    Înscris:
    1. Iun 2016
    Mesaje:
    1
    Vineri, 10 iunie

    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A X


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 1
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 1
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B X


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 2
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 12
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 2


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1


    - Pronosticurile venite din partea conturilor INACTIVE ( fara postari normale pe forum ) nu vor fi luate in considerare !
     
  19. legios

    legios member

    Înscris:
    8. Iun 2016
    Mesaje:
    2
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 1


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B X
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D 1X
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1


    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E 2
    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E X


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F 1
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1


    - Pronosticurile venite din partea conturilor INACTIVE ( fara postari normale pe forum ) nu vor fi luate in considerare !
     
  20. deLl1cHoS

    deLl1cHoS member

    Înscris:
    6. Mai 2016
    Mesaje:
    45
    Vineri, 10 iunie
    ora 22.00 (St-Denis): Franţa - România – Grupa A 2


    Sâmbătă, 11 iunie
    ora 16.00 (Lens): Albania - Elveţia - Grupa A 2
    ora 19.00 (Bordeaux): Ţara Galilor - Slovacia - Grupa B 2
    ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B 1


    Duminică, 12 iunie
    ora 16.00 (Paris): Turcia - Croaţia - Grupa D x
    ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C 1
    ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C 1



    Luni, 13 iunie
    ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D 1
    ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E x2

    ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E 1


    Marţi, 14 iunie
    ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F x
    ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F 1
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.