Campionat partea II-a

  • Autor subiect DeletedUser41315
  • Data de început

DeletedUser41315

Bună dimineaţa / ziua / seara, în dependenţă de când citiţi mesajul :)
Deoarece adminii serverului TW Masters nu sunt interesaţi în organizarea unui campionat mondial, admina speed-ului UK doreşte să organizeze ea unul, mai mic, pe serverul respectiv.
Dacă reuşim să adunăm alte 3 servere, acest campionat va avea loc:
http://forum.tribalwars.co.uk/showthread.php?21953-Uk-Server&p=399988&viewfull=1#post399988

Aliyah a spus:
I have said , if enough interest is shown from other servers , I will put something together.
I will only invest any time in this if I am convinced other servers are willing to participate.
Din păcate, puncte premium nu vor fi oferite.

Discuţiile le purtaţi tot în topicul respectiv.

Dacă sunteţi interesaţi, vă rugăm să lăsaţi un comentariu. Dacă nu, măcar răspândiţi vestea pe la alte servere.

Mulţumesc de timpul oferit.

- Lipsă de Imaginaţie.net / Double D.

EDIT: Îmi cer scuze pentru cei care au citit tema mai demult, se pare că cele 2 topicuri au fost şterse şi a rămas doar unul general.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
12
interesant.
Invalid Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
:)) zimi ce are ca ma bag acuma contactez serverul .es ma duc la ei la forum
 

DeletedUser

Deoarece adminii serverului TW Masters nu sunt interesaţi în organizarea unui campionat mondial

Extraordinar! De ce nu ii implori sa organizez?

Si tu ce faci ma aici? Strangi echipa?
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Ar fi o idee,numai ca raka refuza sa mai participe cu echipa .ro la vreun campionat mondial pana nu apar cupele de la inno :D
 

DeletedUser

dar din cate stiu eu mai nimeni care a jucat pentru .ro la campionatul mondial de anu trecut... nu vrea sa mai joace pana nu ne ajung "premiile " :))
 

DeletedUser41315

Extraordinar! De ce nu ii implori sa organizez?

Si tu ce faci ma aici? Strangi echipa?

Dacă ai fi puţin mai deschis la minte, ai afla şi singur răspunsul.

Şi raka mi-a spus că el pur şi simplu nu se ocupă de echipa voastră din câte am înţeles, iar ceilalţi care se ocupau de echipă acum zic că "nu pot strânge echipa" :)
 

DeletedUser

o bad daca vrei sa iti trag 2 perechi de palme modele noi sa imi spui :(
 
Sus