Campionate viitoare !

Ce turneu doriti in continuare ?


  • Total votanți
    23
  • Sondaj închis .

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Dupa cum multi dintre voi cunoasteti, in trecut s-au mai organizat turnee locale pe acest server speed.
In prezent avem Speed Wars, dupa ce se va incheia acesta doresc sa demaram alt campionat, de fapt vreau sa fie in permanenta ceva in desfasurare.

Haideti sa votam ce gen de turneu doriti, si eventual sa veniti si cu propuneri de organizare/setari, etc.

Atentie : Orice post "pe langa" ( spam ) va fi sters, nu sunt tolerate jignirile si/sau atacurile la persoana !
 
Ultima editare:

DeletedUser

Încercaţi ceva identic cu ce a fost pe .net. Măcar sistemul de punctaj şi de runde, dacă cu premiile e mai greu.
 

DeletedUser

Ce spui de un turneu combinat? Sa fie si runde bash; si cat si normale. Si am vazut ceva pe .net cred..."Cat the village", unde practic trebuie sa distrugi cu catapulte orasele celorlalti jucatori; castigator fiind cel cu rank-ul ODA cel mai mare. Nu se pot cuceri alte sate, triburi de 1 jucator si cu satele la nivel avansat de dezvoltare.Parca ceva de genul erau, cu viteza de 400.
Ar fi simpatica o runda de asta, cred eu.
 

DeletedUser

Cred ca turneul normal ar merge acum...e si un antrenament in plus pt campionat....
 

DeletedUser18106

nu ar strica sa avem in derulare 3-4 turnee.. cate o etapa pe zi..(azi o etapa a unui turneu.. maine etapa a altui turneu.. tot asa..)eventual unu normal.. un bash.. si poate si alt ceva.. eventual o combinatie.. sa se acorde puncte pt nr de puncte.. sate cucerite.. odd oda.. ar fi interesant..
 

DeletedUser25829

Propun un Turneu asa... Care sa aiba Speed Cuceriri 10 runde , Speed Bash 5 Runde , Speed Cat 5 runde ! Si sa se faca un punctaj gen... pt un speed cuceriri loc 1 3 pct loc 2 - 2 pct loc 3-1 pct iar la bash si la cat sa fie .. loc 1 2 puncte loc 2 1 punct si loc 3 un punct sau nimic !
 
Sus