cand incepe speed-ul??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4086

salut
eu am cont premium si vreau sa stiu daca intru la speed automat sau nu? si daca nu, atunci unde trebuie ssa ma inregistrez?
mersi
 

DeletedUser

referitor la contul premium, am primit cp gratis la 500 de puncte dar nu l-am activat. dacã mã înscriu dupã primii 100 mai trebuie sã cumpãr cp?:confused:
 

DeletedUser

@Jhon Doe: Nu, chiar daca ai CP, iti trebuie puncte nu contu' premium de pe alte Lumi. iar ca sa te inregistrezi trebuie sa stai cu ochii beliti pe pagina principala la 18:00 si cu degetu pe F5.

@galacticul25: Daca nu l'ai activat si mai ai punctele da poti intra. Dar daca esti in primii 100 nu iti mai trebuie CP, deoarece primii 100 intra gratis.
 

DeletedUser

Offf

heyyy!

am prins primii 100 prima data iar akum nu am prins primii 100!

cum e posibil !

cine poate sa-mi explice asa ceva!
nu e normal sa se reseteze!
 

DeletedUser184

Serverul de speed a inceput si functioneaza la parametri normali.

aviz celor ce nu au activat CP si doresc sa "fenteze" sistemul - orice abuz se pedepseste.
Daca nu ati activat CP pe lumea speed la prima incepere a serverului va rog sa nu contactati serviciul de tickete - daca nu va conformati riscati sa fiti banat.

va multumesc.
 

DeletedUser

Runda speed s-a resetat din motive tehnice, s-a lucrat la remedierea problemelor aparute. Nu face nimeni asta intentionat, nici ca sa "faca misto", nici pentru ca ii face cuiva placere un flood de reclamatii.

In consecinta va rog sa va abtineti si voi de la misto-uri, pentru ca nu isi au rostul.

Insultele aduse team-ului cu atat mai putin vor ajuta la remedierea situatiei. Tot ce veti obtine in urma lor este o vacanta de pe forum.
 

DeletedUser

dute dracu

dute dracu ma!

cu tot cu jocul vostru!

oare cand veti face si voi o treaba buna?!



========================

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dute dracu ma!

cu tot cu jocul vostru!

oare cand veti face si voi o treaba buna?!

1 O sa iei ban/warn
2 Se mai intampla
3 Totusi, e prima oara cand deschid SPEEDul
4 S-au cam grabit, deoarece nu cred ca am castigat destul exp pt un speed(nici noi nici ei).
5 Acei oameni incearca sa faca lucrurile sa fie bine, e in interesul lor.
 

DeletedUser

Esti tampit la cap :( Ce vrei daca u fost probleme ? Chiar asa nu iti permiti un cont premium ? Zi'mi ca iti dau eu 1 punct premium.. amaratule :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti tampit la cap :( Ce vrei daca u fost probleme ? Chiar asa nu iti permiti un cont premium ? Zi'mi ca iti dau eu 1 punct premium.. amaratule :eek:

cum se trimit punctele premium:confused::confused::confused::D:D

bine ce eu nici macar nu am ((nu pot sa cumpar)) dar macar sa stiu....
 

DeletedUser4086

eu am cont premium, dar nu stiu cum sa imi activez speedul!
trebuie sa imi cumpar dun nou?
 

DeletedUser

sal

cine imi da si mie un punct la cont premium?...va rog mult ca sa pot intra si eu pe speed....
 

DeletedUser

va rog eu sami datzi si mie 1 pt premium ca sa pot intra si eu si va ajut si e la un moment dat:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus