Care din jucatorii din top 20 actual isi merita locul si de ce?

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

Care din jucatorii din top 20 actual isi merita locul acolo si de ce?

  • IlDuce de Barbossa

    Voturi: 6 12,2%
  • what do you wish ?

    Voturi: 4 8,2%
  • Aripa de Est

    Voturi: 0 0,0%
  • heliana

    Voturi: 2 4,1%
  • Penny.

    Voturi: 2 4,1%
  • lupu sur

    Voturi: 2 4,1%
  • The Last Unicorn

    Voturi: 6 12,2%
  • summer92

    Voturi: 0 0,0%
  • MariukPary

    Voturi: 4 8,2%
  • florin21cs

    Voturi: 0 0,0%
  • Anne71@

    Voturi: 8 16,3%
  • Tarabostessss

    Voturi: 2 4,1%
  • Tara tara vrem ostasi

    Voturi: 4 8,2%
  • Stratovarius

    Voturi: 2 4,1%
  • the strong war

    Voturi: 0 0,0%
  • ombmen

    Voturi: 2 4,1%
  • argesforum.ro

    Voturi: 2 4,1%
  • catalinvaleni

    Voturi: 1 2,0%
  • Sercan02

    Voturi: 1 2,0%
  • dutzu6566

    Voturi: 1 2,0%

  • Total votanți
    49
  • Sondaj închis .

DeletedUser35749

Pentru a mai anima putin forumul o sa deschid anumite poll-uri saptamanal
Poll-ul acestei saptamanii :

Care din jucatorii din top 20 actual isi merita locul si de ce? - va rog sa va motivati alegerea facuta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29985

MariukPary :), copilul asta lupta impotriva intregii HARTI, inclusiv a tribului =))
 

DeletedUser

Nu stiu daca-mi merit locul sau nu, in orice caz, fac reality show.
 

DeletedUser38145

Consider ca nimeni din top 20 nu isi merita locul... asta datorta lumi slabe care a permis asta(multe interne)
Totusi ma refer strict la lumea asta; asta nu inseamna ca nu pot jucatori care merita un loc asemanator pe o alta lume insa aici valoarea nu este direct proportionala cu clasamentul pe aceasta lume. Spun asta cu o parere de rau...:(
 

DeletedUser35749

LCC internele fac parte din joc, daca ai colegi care se lasa....cineva trebuie sa ia satele alea nu? Sunt mai eficiente cand sunt folosite de un jucator activ.
 

DeletedUser38145

Si de aici pleaca monotonia jocului...
Zic eu ca e o lume de tranzit adevaratele valori se gasesc pe alte lumi unde focul razboiului este mult mai mare.
 

DeletedUser29985

LCC internele fac parte din joc, daca ai colegi care se lasa....cineva trebuie sa ia satele alea nu? Sunt mai eficiente cand sunt folosite de un jucator activ.

Dreptate absoluta :).Vreau sa vad eu trib ce nu-si face internele.
Dupa parerea mea intaietate la aceste sate au cei ce au fost sitter pe conturile respective,cei ce participa la actiuniile tribului, in esenta cei ce joaca,deci da, a lua interne nu inseamna ca nu le meriti ;)
 

DeletedUser35749

Sau ca esti noob, toti am luat interne si o sa luam...dar asta nu inseamna ca esti jucator slab, cum zicea si bismbe daca esti activ si ajuti tribul, participi la actiuni meriti si cate o pomana de asta.
 

DeletedUser38145

Ai dreptate dar dupa parerea mea cu toate ca am facut, fac si probabil voi mai face interne insa mi se pare cea mai urata parte a jocului.
Pe 24 oricum dupa parerea mea e o lume fruntase la interne... asta o face ma slabuta.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
NU e vorba de interne sau alte balarii :D

Orice lume are doua etape mari si late!

Perioada de start in care de obicei exista un trib de starteri care rupe tot in cale (vezi SPOR ) si perioada de dupa, cea a cailor de cursa lunga. De aceea se cam stinge farmecul unei lumi, pentru ca dupa ce ajungi la 100+ sate intervine uzura :)
 

DeletedUser

uzura intervine in mod normal , este un element foarte important al jocului iar daca o parte din ucatori nu sunt in stare sa ii faca fata insemna ca nu sunt in stare sa gestioneze un cont cu un numar mare de sate.
 

DeletedUser35749

Nu cred ca e vorba ca nu pot, ci se plictisesc... cei care joaca in startul lumii sunt obisnuiti sa atace de aproape, au actiune in continuu pe cand mai tarziu ataci de la zeci chiar sute de ore si e prea plictisitor.
 

DeletedUser21813

Tribul FaQ merită să aibă jucători in Top...20! In opinia mea insă, votanţii cred că exprimă mai curând aprecieri emoţionale (afectogene) decât efectiv valorice.
 

DeletedUser

Tribul FaQ merită să aibă jucători in Top...20! In opinia mea insă, votanţii cred că exprimă mai curând aprecieri emoţionale (afectogene) decât efectiv valorice.

Puncte: 3.188.445
Loc: 4
Inamici învinşi: 12.353.690 (63.)
Trib: FaQ

La inamici nu prea te descurci, lasi pe altii sa atace :(
 

DeletedUser

nici la joc nu m-a impresionat Amalia ( Heliana ) , resursele date pe taleri , dar trupe ioc :p noroc de sitterul care mai statea noaptea :D
l-am votat pe stratovarius care e no.1 la innobilari interne :)) rar am intalnit jucatori ca el , care sa se axeze exclusiv pe interne :rolleyes:
 

DeletedUser

Ducele cred ca isi merita locul,datorita faptului ca este constient de importanta tribului in mentinerea pozitiei sale.Si la OD sta binisor
 
Sus