Care din jucatorii din top 20, considerati ca nu-si merita locul acolo?

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apo

  • JIMENA 79

    Voturi: 3 8,3%
  • rainn21

    Voturi: 11 30,6%
  • Styrix

    Voturi: 4 11,1%
  • Ludice

    Voturi: 1 2,8%
  • RUGAYAH

    Voturi: 7 19,4%
  • profaMARIA

    Voturi: 3 8,3%
  • canibalucatalin

    Voturi: 3 8,3%
  • sir adx75

    Voturi: 3 8,3%
  • meanking

    Voturi: 1 2,8%
  • daniel2091

    Voturi: 3 8,3%
  • kastravete

    Voturi: 0 0,0%
  • HuHa

    Voturi: 0 0,0%
  • skolka

    Voturi: 3 8,3%
  • Scorpio23

    Voturi: 1 2,8%
  • pavone

    Voturi: 6 16,7%
  • setzel

    Voturi: 4 11,1%
  • kabyna

    Voturi: 5 13,9%
  • riki37

    Voturi: 11 30,6%
  • bobo2484

    Voturi: 0 0,0%
  • alexxIonutz

    Voturi: 6 16,7%

  • Total votanți
    36
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:

Care din jucatorii din top 20 actual, credeti ca nu-si merita locul acolo?


ps: ca de obicei, va rog sa motivati alegerea!
ps2: sunt permise voturi multiple.
 

DeletedUser

canibalucatalin-face treaba buna,nu se da mare,un lider adevarat,mi-ar placea sa joc alaturi de tine

dap si nu am citit bine intrebarea,asta e mie imi place de el un lider bun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ciudat cat de acord putem sa fim uneori :( ... . pollul in sine e foarte subiectiv, ar fi fost poate mai bine "cine isi merita locul acolo si de ce". asa probabil vom degenera in eternele atacuri personale. seara faina tuturor.
 

DeletedUser14300

haha...si eu am citit gresit:D desi nu mai pot edita...imi schimb votul in favoarea lui rainn21
 

DeletedUser

eu am votat riki deoarece e un mare inobilaotr intern si alearga doar dupa barbare
 

DeletedUser

ciudat cat de acord putem sa fim uneori :( ... . pollul in sine e foarte subiectiv, ar fi fost poate mai bine "cine isi merita locul acolo si de ce". asa probabil vom degenera in eternele atacuri personale. seara faina tuturor.

Mult mai bine era ;),"cine isi merita locul acolo si de ce":p:p,cine nu merita sunt mai multi si voturi:eek::eek: .......doar unul :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

cei care voteaza sa si argumenteze votul acordat ca ar fi mai bine
 

DeletedUser

e na lasa ca si eu am pierdut 5 locuri dar nu fac haz de necaz ca stiu ca recuperez cu ajutorul crazy :)))
 

DeletedUser16781

Am votat alexxIonutz.
Criteriul de distribuire al votului a fost simplu : "media de puncte pe sat"
Cine a avut cea mai mare medie de puncte pe sat ala si-a primit votul :))

Acum daca am votat asa nu inseamna ca el n-ar fi un jucator bun cu anumite calitati,doar ca in locul lui puteau veni altii cu mai multe sate.

Cat despre inobilatorii de barbare si mai ales primitorii de conturi gratis ,bravo lor!!
Si numarul de sate/conturi cedate este un criteriu foarte important de clasificare al jucatorilor din punct de vedere al colaborarii,increderii etc etc
 

DeletedUser

canibalucatalin.........
multumesc de apreciere. cine stie ce ne rezerva viitorul triburile. poate o sa fim si colegi...:D




faptul ca am ajuns si eu prin top 20 nu inseamna ca sunt in topul jucatorilor buni de triburile. sunt sigur ca lumea 5 e plina de jucatori de la care oricine ar putea invata cate ceva. eu unul recunosc ca am inobilat intern si barbare. doar ca nu in intentia de "a face burta mare" pe triburile. banuiesc ca si ceilalti parteneri de joc din top20 au avut si ei momente in care au strans din dinti dar au fost nevoiti sa inobileze satele vreunui coleg retras. de a lungul timpului au fost si altii in topul asta iar aproape sigur el se va modifica pe parcurs. cred ca e mai greu sa ramai in top decat sa ajungi acolo. cei care au ajuns au macar acest merit. caci prin simplul fapt ca au ajuns acolo inseamna ca au stiut sa provoace un lant de evenimente ce le a inlesnit acest lucru. celor care nu au ajuns dar acum poate ii judeca dupa anumite criterii din partea mea va doresc sa trageti tare sa ma depasiti in clasament. in mod normal nu ar trebui sa va fie greu caci eu unul nu sunt un jucator stralucit. mai greu insa va va fi cu ceilalti 19 din topul asta. pana insa veti face acest lucru parerea mea e ca ei isi merita acel loc in clasament iar pe aceasta cale le adresez sincere felicitari!
 

DeletedUser24788

multumesc de apreciere. cine stie ce ne rezerva viitorul triburile. poate o sa fim si colegi...:D




faptul ca am ajuns si eu prin top 20 nu inseamna ca sunt in topul jucatorilor buni de triburile. sunt sigur ca lumea 5 e plina de jucatori de la care oricine ar putea invata cate ceva. eu unul recunosc ca am inobilat intern si barbare. doar ca nu in intentia de "a face burta mare" pe triburile. banuiesc ca si ceilalti parteneri de joc din top20 au avut si ei momente in care au strans din dinti dar au fost nevoiti sa inobileze satele vreunui coleg retras. de a lungul timpului au fost si altii in topul asta iar aproape sigur el se va modifica pe parcurs. cred ca e mai greu sa ramai in top decat sa ajungi acolo. cei care au ajuns au macar acest merit. caci prin simplul fapt ca au ajuns acolo inseamna ca au stiut sa provoace un lant de evenimente ce le a inlesnit acest lucru. celor care nu au ajuns dar acum poate ii judeca dupa anumite criterii din partea mea va doresc sa trageti tare sa ma depasiti in clasament. in mod normal nu ar trebui sa va fie greu caci eu unul nu sunt un jucator stralucit. mai greu insa va va fi cu ceilalti 19 din topul asta. pana insa veti face acest lucru parerea mea e ca ei isi merita acel loc in clasament iar pe aceasta cale le adresez sincere felicitari!


jos palaria in fata acestor vorbe
 
Sus