Care din triburile din top 5 are cele mai mari sanse sa ajunga in fruntea celorlalte?

Care din triburile din top 5 are cele mai mari sanse sa ajunga in fruntea celorlalte?


  • Total votanți
    44
  • Sondaj închis .

DeletedUser29650

Sa stii ca lucrurile nu stau exact asa, si iti spun din experienta. Chiar inainte de sf razboiului cu Wanted-ul vechi ritmul in care luam sate de la ei era unul f bun(3 SLA functiona brici:). La un moment dat am fost anuntati ca se termina razboiul in cateva zile, s-a terminat razboiul si a ramas asa un mare gol, gen asa si, acum ce mai facem? La vreo 2 saptamani, cred, Wanted-ul a intrat la noi. In zona in care eram tintele preferate au fost bachus(aproape disparut din k21), streian si altii, era o placere sa ii ataci, insa dupa fuziune am inceput sa ** cu unul cu altul- erau f ok oamenii. Multi i-au acceptat fara probleme. Intr-adevar trebuie un pic mai multa munca si bunavointa, dar dc conducerea tribului se implica cum trebuie se poate trtece peste animozitati.
Si gandeste-te si la partea pozitiva- pana la urma dc ataci un jucator bun, ala te ataca pe tine, tu ii ii sate, el iti ia tie, pana la urma ajungi sa-l si admiri si la un moment dat sa-ti doresti sa atacati impreuna cu el pe un al treilea.
Si tot asa mai departe:D
 

DeletedUser

probabil , indata ce te intelegi bine cu unii din tribul tau si sunteti toti pentru unul , atacati toti impreuna nu cred ca o sa duci lipsa de cooperare , chiar daca il ataci pe unul din tribul advers , daca iei jocul in serios sigur nu ti va pasa
 

DeletedUser

xxxx în data de 09.01.2011 la ora 01:17 Citat Prelucrare Şterge
daca fuzionam eu ma las....daca fuzionam o perioada ca sa obtinem pozitie pe harta, nu ma las :)
ce sa fac daca nu o sa am dusmani?....sa cresc sate?...sa trimit atacuri comandate de cineva cu care pana acum cateva zile eram la cutite?....sa imi spuna xxx sau yyy sau zzz sau vreun ametit din wwww ce sa fac?....de ce?....de dragul a 2000 de sate?....eu am unul singur al meu....restul nu :)
sa rada de noi fraierii care acum tremura?...sa spuna ca pana la urma am cedat?....nu tata....mai bine sa ne considere nebuni decat lasi.

exemplu de postare pe forumul crazy la ce am zis inainte.... nu e chiar atat de usor cum suna.
 

DeletedUser16415

xxxx în data de 09.01.2011 la ora 01:17 Citat Prelucrare Şterge
daca fuzionam eu ma las....daca fuzionam o perioada ca sa obtinem pozitie pe harta, nu ma las :)
ce sa fac daca nu o sa am dusmani?....sa cresc sate?...sa trimit atacuri comandate de cineva cu care pana acum cateva zile eram la cutite?....sa imi spuna xxx sau yyy sau zzz sau vreun ametit din wwww ce sa fac?....de ce?....de dragul a 2000 de sate?....eu am unul singur al meu....restul nu :)
sa rada de noi fraierii care acum tremura?...sa spuna ca pana la urma am cedat?....nu tata....mai bine sa ne considere nebuni decat lasi.

exemplu de postare pe forumul crazy la ce am zis inainte.... nu e chiar atat de usor cum suna.

e minte "Crazy" la ce te asteptai? :D

PS: chiar nu-ti cunosti colegii? :)))
 

DeletedUser

clasamentul va ramane mult timp cum este acum amgic va ramane pe locul 1, newage pe 2 si 3-SLA pe 3 (sortit parca) importante fuziuni pe harta nu mai sunt de facut care sa schimbe clasamentul, ramane de vazut LOD si unique dar nu cred ca se va face vreo fuziune care sa priveasca pe cei 2. Cu toate ca vad LOD sa fuzioneze cel mai probabil cu newage (impartind acelasi razboi) sau cu wanted dar in cazul asta nu se vede nimic interesant. Recunosc ca nu am vazut venind fuziunea UFO-newage. Ar mai putea suporta harta o schimbare si anume crazy - 3-sla si in cazul asta va trebui schimbat 1/4 din harta. triburi se vor mai sparge si triburi se vor reface deci harta se modica in fiecare zi asa ca stati cu ochii pe ea...
 
Sus