Care este cel mai bun trib?

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum ati spus la "Cel mai bun jucator" ca acesta nu poate sa existe ,atunci sa ne dam cu parerea care este cel mai bun trib!

De asemenea aici putem pune problema si de cel mai bun conducator/conducatori ,deoarece acestia reusesc sa faca un trib "bun" !

Unitati de masura:
- Numarul de puncte
- Pozitionarea intr-un K
- OD-ul tribului.

Respectati regulamentul!
Respectati utilizatorii care vor posta aici!
Respecta si vei fi respectat!
 

DeletedUser

la prima vedere, triburile care sunt pe podium. sunt aproape la nr. de pct. la asezare...la fel, toate cele trei triburi domina k unde sunt.
 

DeletedUser

Cam acelasi lucru zic si eu...dar dificultatea pentru BURN va aparea in scurt timp. Deoarece din cele 5 triburi mari care sunt la granitele noastre cu 4 avem razboi: adica:
N/ N-V - =nBz=
S-V - ~BW~ fam.
S - ~HL~
S-E - WAR fam.

Momentan tribul nostru este cel mai bun la razboaie ! :)
 

DeletedUser

asa este, dar nu ati avut cu cine sa va masurati adevaratele puteri pana acum:D. sa vedem cum va fi in continuare.
 

DeletedUser

=nBz= cel mai bun trib...si are cel mai bun conducator Ilidan Stormrage:D
 

DeletedUser523

Cel mai bun trib, la fel ca si cel mai bun jucator, ai vom afla cand se va incheia lumea;)este o vorba veche pe L1:inca nu a aparut tribul care va castiga lumea;)
 

DeletedUser15860

pai sa o luam pe rand.
1.nr. de puncte->BURN
2.OD->BURN
3.dominarea pe K-k55->BURN 63%
k54->BURN 31%
k56->loc3. BURN 10%

deocamdata BURN a demonstrat ca e cel mai bun trib si inca conduce toate razboaiele pe care le are. Sa vedem ce va urma....
 

DeletedUser

Cam acelasi lucru zic si eu...dar dificultatea pentru BURN va aparea in scurt timp. Deoarece din cele 5 triburi mari care sunt la granitele noastre cu 4 avem razboi: adica:
N/ N-V - =nBz=
S-V - ~BW~ fam.
S - ~HL~
S-E - WAR fam.

Momentan tribul nostru este cel mai bun la razboaie ! :)



ai uitat sa spui ca aveti 12 aliante
 

DeletedUser2998

un trib care avea potential sa conduca lumea a fost >>Mason de pe L4(daca nu ma insel)...avea un conducator foarte bun : SpAiKer ... dar odata ce s-a lasat de joc, tribul s-a destramat.

pe L8 nu cred ca va exista un trib care sa conduca lumea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Pe nici o lume nu exista un trib care sa "conduca lumea"=domine harta!Voi tot uitati ca exista 100 de Kontinente intr-o lume si degeaba un trib domina autoritar 3,4 K ca pe restul din celelalte K-uri ai doare undeva de acel trib!;):rolleyes::D
 

DeletedUser

Nu prea cred ca o sa domine doar un trib pe aceasta lume , pentru ca limita este de 100 :)
Poate o familie de triburii =))
 

DeletedUser1924

un trib care avea potential sa conduca lumea a fost >>Mason de pe L4(daca nu ma insel)...avea un conducator foarte bun : SpAiKer ... dar odata ce s-a lasat de joc, tribul s-a destramat.

pe L8 nu cred ca va exista un trib care sa conduca lumea.

Foarte bun...a fost extraordinar si pe L3...pacat ca avea trib de 1000 de oameni si i-am capacit noi o mana de 30 de oameni :)))
 

DeletedUser

Cam acelasi lucru zic si eu...dar dificultatea pentru BURN va aparea in scurt timp. Deoarece din cele 5 triburi mari care sunt la granitele noastre cu 4 avem razboi: adica:
N/ N-V - =nBz=
S-V - ~BW~ fam.
S - ~HL~
S-E - WAR fam.

Momentan tribul nostru este cel mai bun la razboaie ! :)

si Napoleon era bun la razboaie...deasemenea,Hitler le "avea" cu razboaiele...dar...sti ce vreau sa zic:D
 

DeletedUser15142

da da , imi imaginez o luma in care sa iti fie frica sa incepi un cont si sa fii innobilat in 3-4 minute de la inscriere ar fi prea cumea ...k veni ** lumea 9 =membri nelimitati un trib cu 400000000 de juctori :)))))))))0 ar fi "tot ce vreu sa vad " si sa rad :))
 

algernon

member
Scor reacție
0
:)))
cel mai bun trib inca nu a aparut
va apare numai dupa desfasurarea catorva runde de razboaie serioase
apropo,b3st , am schimbat strategia.incep sa organizez zona
venim spre voi,tineti-va bine
:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus