Care este cel mai bun trib?

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

RtoD , ME -triburi de o mana de oameni 15-20 maxim au facut furori intre titani precum WAR ,TNA(fermierii:p) Khaos ,au facut o figura frumoasa

Cel mai bun pot zice ca a fost Nbz ...
 

DeletedUser11365

pai =nbz= o fost clar cel mai bun,da scriem si noi nume mai extravagante sa nu fim fraieri..sti,daca intrebi pe cate unu pe strada care ii cel mai bun jucator din lume,vor fi raspunsuri diverse...rooney,gerrard,ibrahimovic,ribery..ma rog..cand ii clar ca messi ii cel mai bun..da tre sa fim si noi interesanti si votam triburile in care am jucat sau in care am fi vrut sa jucam:)
 

DeletedUser

nu i`am prins pe cei din =nbz= aici ma refer ca trib dc nu ma bag...oricum cred ca erau destui de buni ca sunt laudati cam peste tot:)
 

DeletedUser27882

Au fost buni, pana cand s-a imbatat intemeietorul lor intr-o noapte si a dizolvat tribul:)
 

DeletedUser11365

Au fost buni, pana cand s-a imbatat intemeietorul lor intr-o noapte si a dizolvat tribul:)

da...era glumetz sebica..oricum deja se lasasera destui,inclusiv illidan..altfel nu-si permitea sa dea disband...pai erau buni si pe l8 si pe l13 si oriunde se va face =nbz=,va fi cel mai tare trib cat timp vor juca...
 

DeletedUser4533

cristi sa fim seriosi:)
=nbz= nu ar rezista in fata noobs :) .nbz au fost buni individuali,insa jocul d echipa al tribului noobs nu il are nici un trib intalnit de mine pana acum.tocmai de asta nu ar avea sanse:)
 

DeletedUser11365

cristi sa fim seriosi:)
=nbz= nu ar rezista in fata noobs :) .nbz au fost buni individuali,insa jocul d echipa al tribului noobs nu il are nici un trib intalnit de mine pana acum.tocmai de asta nu ar avea sanse:)

nici nu o sa gasesti un trib cu un joc mai organizat ca si noobs...mi-as dori un astfel de duel (asta ca fost membru =nbz= pe l13)..
 

DeletedUser

pai =nbz= o fost clar cel mai bun,da scriem si noi nume mai extravagante sa nu fim fraieri..sti,daca intrebi pe cate unu pe strada care ii cel mai bun jucator din lume,vor fi raspunsuri diverse...rooney,gerrard,ibrahimovic,ribery..ma rog..cand ii clar ca messi ii cel mai bun..da tre sa fim si noi interesanti si votam triburile in care am jucat sau in care am fi vrut sa jucam:)

Tare ....tare... o fost..m-au indoit pe genunchi cat am fost dusmani...

@Angelli... esti rautacios.. :)) ...ai scris numai triburi pe care le-ai infrant in razboi.. :))



Ok deci nbz = messi...

Dar din actualul razboi N vs. S care trib va castiga razboiul(impropiu zis, se va impune) sau care este cel mai puternic?
 

DeletedUser24690

da..se muta stafeta dintr-o parte in alta..e un fel de balci..fiecare are clipa lui de glorie si atat...urca si coboara:)))
ei de unde atata fericire mutley
cu hl nici nu am avut ttreaba decat foarte putin, si discutam despre un trib atunci cand era activ si cu sanse egale in fata tuturor nu despre perioada sa de declin.
Iar tlb-ul in perioada sa de activitate a fost un trib bun, nbz nu mi s-a parut cine stie ce dar se poate sa ma si insel:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

nu stiu ce s-a intamplat, probabil au acelasi scop dar idei diferite! Si decat sa se ia la bataie intre ei probabil au ales sa stea separati, ship happens!
Oricum , din cate vad eu, intr-o parte sunt oamenii care fac diferenta intre joc si realitate si in cealalta sunt cei care sunt total dedicati acestui joc, indiferent de consecinte ei o stiu una si buna, triburile rullz:))
Asta e o parere subiectiva , daca vrei sa aflii ceva concret intreaba pe cineva din conducerea celor 2 triburi .:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus