Care este cel mai bun trib?

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5712

nu e frumos ca ai sters posturile acum zice lumea ca sunt nebun si ca vorbesc singur :))) ...

Exista functia editeaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e frumos ca ai sters posturile acum zice lumea ca sunt nebun si ca vorbesc singur :))) ...

chiar voriam sa ma iau de tine si sa te intreb: Cu cine te certi?! :)))
Legat de sate moca iti dau mare dreptate! Ce ai cu mine daca am prieteni si imi lasa satele? Ce tu cand ataci pe cineva si nu are trupe ce ar trebui sa tip ca ai sat moca? si ca nu il meriti ?! desi ma deranjeaza cand tipati ca sunteti buni! DAca stiti de unde veniti (moca/inobilari interne/etc.) nu va mai bateti in piept ca: Ce fac eu nu face nimeni sau bla bla..

treceti in topicul " Cel mai bun.... " aici este vorba de triburi!
 

DeletedUser

eu zic ca HL o sa accepte pana la urma o fuziune cu unu din triburile din familia voastra si atunci o sa aveti probleme si mai mari cu ei

pai BURN imparte invitatii la toata harta :))

sau apropiat =nbz= si ~BW~ de ei iar acum recruteaza si ei tot ce prind , se gandesc "poate , poate scapam si noi" :))


si va dau exemple : pytar23 370k atacat de =nbz= si ~BW~ , mai are 3-4 sate ... a intrat in BURN , cand au avut atacuri si nu-l sprijina nimeni si a iesit
sokar 409k atacat de =nbz= si ~BW~ mai are 5 sate ... a intrat in BURN , l-au dat afara inainte cu o zi sa-l atacam

Cor72z si JONELL10 jucatori mici pe care noi nu avem moral bun toti au fost luati in BURN sa ne incetineasca dar nu le-a mers , i-am luat in trib


pe buburuzan , l-au luat sa-l innobileze intern
ati facut alianta cu Dacii sa ne incetiniti
sa va vad acum unde mai fugiti de noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SA mai animam forumul.


Pana la urma ce trib considerati cel mai bun?

Desi sunt un mare fan al BURN-ului si conceptiilor(desi proste considerate de unii) ale lui Prophettul ,consider ca cel mai bun trib(nu ca sunt in el) este ~BW~ ...rezista de pe la inceputuri. Totusi sa nu imi uit colegii si sa spun ca ~HL~ a fot cel mai frumos trib pe care l-am vazut!

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nr. 1 : ~HL~ a fost un trib micut dar cu jucatorii care si`au vazut de joaca lor :)
Nr 2 : ~BW~ Se mentine pe locul 1 inca de la incept si cred ca acolo o sa ramana daca nu se plictisesc si ei ca noi de joc :)
 

DeletedUser24690

nr 1 sph
nr 2 armada (skd)
nr 3 pldn


bw nu e mare decat ca nr de puncte! spui ca s-au mentinut pe primul loc! cate fuziuni au facut ca sa fie acolo si cate am facut noi?
nprmal ccand incepe sa le fuga unora pamantul de sub picioare o dau pe plictiseala si se retrag ciq
:)))
 

DeletedUser

nr 1 sph
nr 2 armada (skd)
nr 3 pldn


bw nu e mare decat ca nr de puncte! spui ca s-au mentinut pe primul loc! cate fuziuni au facut ca sa fie acolo si cate am facut noi?
nprmal ccand incepe sa le fuga unora pamantul de sub picioare o dau pe plictiseala si se retrag ciq
:)))

nu inteleg ce cauta PLDN pe 3...acolo ar fi locul LGF-ului;)
 

DeletedUser24690

tema topicului este care este cel mai bun trib nu care a fost odata cel mai bun trib
daca hl nu mai e inseamna ca nu e cel mai bun trib pt ca nu exista
:D
 

DeletedUser

tema topicului este care este cel mai bun trib nu care a fost odata cel mai bun trib
daca hl nu mai e inseamna ca nu e cel mai bun trib pt ca nu exista
:D

si sigur cele enumerate de tine sunt =))) hai ca tiam mai dat o sansa sa mai faci un post... esti mai aproape de senior member...

cel mai bun trib e tribul in care membrii sau simtit cel mai bine si care sia demonstrat valoarea... atata ca munca de echipa , diplomatie, conducere dar nu numai... un loc in fiecare sia demonstrat valoarea individuala a jocului si pentru care au fost recunoscuti de alti jucatori experimentati...( parerile frustratilor invinsi nu se iau in seama )

asadar va las pe voi sa judecati din punctele astea de vedere care trib merita statutul de cel mai bun trib al lumii 8

LE:e adevarat ca si longevitatea conteaza dar pana la un punct... cel mai bun trib nu are cum sa fie unul care nu a stat nici o luna pe harta... dar de aici pana la a critica faptul ca nu mai exista deci nu trebuie luat in considerare e cale lunga ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

TSF.! Cine stie

povesti..ai zis si tu un trib mai vechi sa pari interesant..cine stia juca acolo daca nu te superi ca intreb?ciufa si cuchisima aveau ceva experienta si relatii..restu praf si pulbere..vezi de treaba ta..auzi ca "TSF" cine stie..stiu io si esti total pe dinafara
 

DeletedUser

Nici un trib nu a putut sa reziste in fata SPH-ului si nici nu va putea

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) Parerea ta ;)
Ia mai intreaba si tu pe cei care sunt inca de la inceput pe aceasta lume cine a fost HL si cu cate triburi sa batut si dupa sa ** . Noi am scos cea mai puternica alianta la timpul ala ''Titans Union'' bineinteles daca sti de cine este ** ... ei erau 600 de membrii si noi eram 50 si am facut fata . Pacat ca ne`am lasat marea majoritate din HL ca poate pana la urma ajungeam si pe la SpH si atunci nu cred ca mai postati voi atatea statistici in fiecare zi ;)) Intelegi ce vreau sa zic :d

Hai bafta la joc si nu vreau sa ma mai contrazic cu nimeni , care stie cine a fost HL este de aceeasi parere cu mn :) .
 

DeletedUser24690

adevarul este ca era sa fac pe mine cand am auzit de tine prima oara:)))
nici sa ies din casa nu mai aveam curaj:))
tema topicului se refera la prezent nu la trecut
de ce este mai greu sa strici ceva decat sa creeezi?
de ce nu va faceti un topic in care sa va bateti in piept care a fost si este si va fi cel mai bun trib sau jucator pe aceasta lume?
acolo puteti sa va etalati fiecare nazdravaniile , zei ai triburilor ce sunteti!:))
deja ma simt onorat ca m-am bagat in seama cu acesti mareti jucatori ai lumii 8 =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus