Care este cel mai bun trib?

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28412

cele mai bune triburi in momentul de fata dupa parerea mea sunt ARMADA si SpH sunt cei c mai activi si cele mai bine conduse triburi de pe l8.
 

DeletedUser4533

hai zi zau cu limba scoasa:)
de unde stii tu ca sunt cele mai active?
 

DeletedUser

Am vazut aici tot felul de discuti ca tribul x sau y e mai bun, de unde au ajuns cei care au postat innaintea mea la aceste concluzi chiar nu pot sa imi dau seama, au jucat in toate triburile din top 20 pe l8 si stiu cum e organizat sau cat de activi ii sunt membri, nu cred, plus ca majoritatea au vorbit despre propriile triburi cea ce nu cred ca e un raspuns obiectiv, si cum poti zice daca un trib e mai bun ca altul daca nu ai jucat in el sau impotriva lui:)
 

DeletedUser4533

normal sa fie pe primul loc, din moment ce is jumate de harta.
pff,ce gandire aveti, pai de la ei se pot lansa 10000 atacuri lejer intro singura zi.
 

DeletedUser4533

draga domnule destept
era vorba de fulluri, era de subinteles, dar daca ,capacitatea creierului tau nu iti permite sa constientizezi asta abtinete.
crezi ca au crescut in rank pentru ca s-a atacat cu cate 5 spioni? sau cu fake-uri?
 

DeletedUser

se dereglasera statisticile ..scuze ...si eu am ramas socat..:)..
si in legatura cu ronell ..mey scumpule lasa ma fakurile si 5 spioni ca se supara lumea ,tu cuceresti numai de la innobilari si iei sate curatate :),ca de asa suntem noi in armada traim din innobilari ...stie helldrake asta ,din ce trib o fi da el stie ** , bv lui:)

mda MForce parca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

povesti..ai zis si tu un trib mai vechi sa pari interesant..cine stia juca acolo daca nu te superi ca intreb?ciufa si cuchisima aveau ceva experienta si relatii..restu praf si pulbere..vezi de treaba ta..auzi ca "TSF" cine stie..stiu io si esti total pe dinafara
ce mesaj vechi citez :D

n00b SPaRT, nici măcar nu a jucat în tsf =))


la temă - evident Vodka
 

DeletedUser523

Cel mai bun trib este...tribul meu!:cool:;)asta va raspunde oricine deoarece asa este normal:)
 

DeletedUser

Si dupa parerea domnului tepes , tribul Gataia a fost cel mai bun! :) ...app cred ca mesajul meu te-a facut sa mai treci pe la noi! :)
 

DeletedUser

Si dupa o perioada buna de timp...sa reactivam forumul acesta...ce trib considerati ca este cel mai bun?

Si o intrebare optionala :Care a fost cel mai bun trib pana acum pe l8 ?
 

DeletedUser22307

cel mai tare trib este ala care va ramane pe harta la final pana atunci doar abureala,na fost nici un trib bun pana acuma mai ales alea care sau destramat ,daca au fost asa de buni de ce na ramas sa termine lumea
 

DeletedUser

mah esti dus...nu asta conteaza in joc sa ramana pana la final adevaratele triburi bune sau dus de mult....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus