care este cel mai organizat trib de pe lumea 5

DeletedUser

triburile cele mai bine organizate sunt cele din top ...ca doar daia sunt in top :D:D
 

DeletedUser2821

Waroom ( au demonstrat si vinerea asta :( ) si M.T. si GN si T.T. mi se par organizate ;)
Asta din vecini si daca ma uit in top UFO si E~W mi se par .
 

DeletedUser4920

GN mi se pare ca doarme...

Dorm ?



Nu thomass sunt stopati si noi la fel de un razboi de transeu dus pe granita k 56 care va ramane mult asa ...este un razboi de uzura....vorax si cei blochati in mijlocu GN sprijina singura granita cea cu waroom si waroom isi sprijina granita ca pe orice granita...un razboi ce e deja de durata si va mai dura


2 el lidero maximo 41,60 Mio.

A fost primul la total pana de curand....deci nu doarme nimeni thomass:)
 

DeletedUser

Pentru mine, cel mai organizat trib de le L5 este.....newage! Pentru ca am simtit asta pe pielea mea!:(
 

DeletedUser3101

ba nu...ha-l mai organizat trib este SAS.......:
domnule presedinte aveti cuvantul....:)
 

DeletedUser8715

@LORD OF DARK ONES..
Sunt membru NOI..cunosc foarte bine situatia..si NOI NU este cel mai bine organizat trib de pe L5..nici pe departe..
Dupa parerea mea , necunoscand foarte bine situatia , as pune la egalitate pe 1 st place T.T. , WaRooM , Die. ..


din noob land miroase a triburi mari?
cum poti sa-ti dai parerea daca nu cunosti bine situatia?
ce cunostinte ai tu in T.T., WaRooM, Die.?
si iti mai dai si prost cu parerea pe deasupra, cu exceptia Die.
mai bine vezi-ti de satele tale parasite si nu mai umple forumul aiurea.

on topic: 1. M.T.
2. O.S.-pana la "despartirea" de LizardKing
 

DeletedUser

veziti tu de treaba , daca el are aceasta parere ce ai tu de akolo?.poate eu nu is de acord cu OS tau sau altcineva nu e de acord cu M.T.dar pentru asta nu vine si se apuca de facut scandal aici ca tine
 

DeletedUser

El comenteaza din postura unui fost membru nebunu..
Esti a 12`a..la anu zici bye-bye Ramnicului..maturizeazate omule..
Cat despre parearea lui , de fost membru nebunu..probabil spune chestiile astea pentru ca e frustrat datorita pierderilor..whatever..
T.T. sunt vecinii mei pe harta..deci cunosc destul de bine situatia..
WaRoom-urmaresc externul , si am vazut de ce sunt in stare..
Die.-22 membri daca nu ma insel..razboi M.T. , WaRooM , T.T. rezulta trib foarte bine organizat..
:rolleyes:
 

DeletedUser

Pentru mine, cel mai organizat trib de le L5 este.....newage! Pentru ca am simtit asta pe pielea mea!:(

poate ne spui un nume cu care joci pe lumea 5 si cu ce ocazie ai simtit acest lucru. si ma bucur ca consideri acest trib ca fiind unul bine organizat , eu zic ca vom mai oferi surprize de acest gen pe viitor
 

DeletedUser

in principiu, cele mai organizate sunt cele cu foarte putini membri, precum T.T., E~W sau UFO. la care se mai adauga si altele, ca M.T. si WaRoom, care prin ce fac arata ca sunt bine organizati
 

DeletedUser

Chiar si tribul NOI este destul de organizat chiar daca are acel numar de membri ..
 

DeletedUser

dap...triburile mici sunt cele mai organizate... cat despre top cred ca e evident...M.T , Waroom, si nu in ultimul rand este de admirat NOI si Die :>
 

DeletedUser

Dorm ?



Nu thomass sunt stopati si noi la fel de un razboi de transeu dus pe granita k 56 care va ramane mult asa ...este un razboi de uzura....vorax si cei blochati in mijlocu GN sprijina singura granita cea cu waroom si waroom isi sprijina granita ca pe orice granita...un razboi ce e deja de durata si va mai dura


2 el lidero maximo 41,60 Mio.

A fost primul la total pana de curand....deci nu doarme nimeni thomass:)

In sfirsit cineva care se pricepe..... restul nu fac altceva decit sa isi ridice tribul din care fac parte in slavi. (nu in totalitate)
parerea mea ca cel mai organizat trib,sau cele mai organizate sunt ordinea in top si nu ma refer decit la primele 3.
 

DeletedUser8715

El comenteaza din postura unui fost membru nebunu..
Esti a 12`a..la anu zici bye-bye Ramnicului..maturizeazate omule..
Cat despre parearea lui , de fost membru nebunu..probabil spune chestiile astea pentru ca e frustrat datorita pierderilor..whatever..
T.T. sunt vecinii mei pe harta..deci cunosc destul de bine situatia..
WaRoom-urmaresc externul , si am vazut de ce sunt in stare..
Die.-22 membri daca nu ma insel..razboi M.T. , WaRooM , T.T. rezulta trib foarte bine organizat..
:rolleyes:

nebunu,pierderi, eddypatrascu..?nu prea rezoneaza. in locul tau as tine ciocu mic, cand nu stii despre ce vorbesti. era chestia strict de triburi si de faptul ca nu-ti poti permite sa vorbesti aiurea pe forum(asa cum o faci de cand ai descoperit externul).
chiar nu cred ca "Puncte: 627.595 Rang: 977", cu majoritatea satelor pe k14 si k24 iti dau dreptul sa intri in discutii contradictorii cu persoane care cunosc mai bine unele situatii.



Esti a 12`a..la anu zici bye-bye Ramnicului..maturizeazate omule..
te simti bine in fata calculatorului nu?:))
despre asta nu vom vorbi pe extern:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in principiu, cele mai organizate sunt cele cu foarte putini membri, precum T.T., E~W sau UFO. la care se mai adauga si altele, ca M.T. si WaRoom, care prin ce fac arata ca sunt bine organizati

asta inseamna ca...:-?

Însuşiri
Porecla: Messenger of Death
Prescurtare: |MoD|
Numărul de membrii: 63
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 322.690
Punctaj total: 327.230
Punctaj mediu: 5.194
Rang: 59

Însuşiri
Porecla: Black Scorpion
Prescurtare: STING
Numărul de membrii: 7
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 431.425
Punctaj total: 431.425
Punctaj mediu: 61.632
Rang: 55

Însuşiri
Porecla: crişanuL românesc
Prescurtare: crişan
Numărul de membrii: 6
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 752.314
Punctaj total: 752.314
Punctaj mediu: 125.385
Rang: 52

Însuşiri
Porecla: Die.Academi
Prescurtare: Die.A
Numărul de membrii: 17
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.247.841
Punctaj total: 1.247.841
Punctaj mediu: 73.402
Rang: 46

Însuşiri
Porecla: Cluj
Prescurtare: Cluj
Numărul de membrii: 4
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 103.182
Punctaj total: 103.182
Punctaj mediu: 25.795
Rang: 68


Insuşiri
Porecla: Pretorian
Prescurtare: PRETOR
Numărul de membrii: 43
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 41.102
Punctaj total: 41.360
Punctaj mediu: 961
Rang: 79

astea is triburi bune?:confused::confused::confused::rolleyes:
 

DeletedUser2821

Însuşiri
Porecla: Die.Academi
Prescurtare: Die.A
Numărul de membrii: 17
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.247.841
Punctaj total: 1.247.841
Punctaj mediu: 73.402
Rang: 46


Sa nu cumva sa credeti ca astia sunt academia DIe. !
Nici vorba eu le-am zis sa modifice numele si profilul si nu au vrut ... .
Sunt FAKE !

Însuşiri
Porecla: Black Scorpion
Prescurtare: STING
Numărul de membrii: 7
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 431.425
Punctaj total: 431.425
Punctaj mediu: 61.632
Rang: 55

Ma sa stiti astia sunt aliati mei de la inceput ... adica cand juca Miguel2u4ever ,MariaStuart,tesis ... pe vremea IMMO-ului cam asa pe atunci jucau acuma s-au lasat toti ;) .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus