care este cel mai organizat trib de pe lumea 5

DeletedUser

@eddypatrascu-Hai sa nu mai comentam aici..imi dai un PM daca ai ceva de spus..
@vorax-O parere interesanta..si alocuri are dreptate..triburile din top3 sunt acolo de ceva vreme..si cred ca vor mai ramane un timp..:D
 

DeletedUser8715

lasa, suntem consateni...putem discuta alfel decat prin PM. nu vreau warn, asa ca pastrez surpriza:D
 

DeletedUser

Uuuu..ce urat suna..:))
Sper sa nu ma trezesc cu toata gasca in fata liceului..:))
 

DeletedUser8715

gasca:)))
n-am "gasca", am imbatranit. cine mai e eddy patrascu in orasu asta?:(
daca tu te-ai speriat, e problema ta. eu poate voiam sa iesim la o bere:confused:
 

DeletedUser

ce mai faci eddypatrascu :D te mai astept pe l5 sa te mai distrug oleak :)
 

DeletedUser8715

tu taci mah:)))
mi-ai luat satele dupa ce am dat stergere cont si asta inseamna ca m-ai distrus?:)))
app...erai ferma buna pe l7:D
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Putin mai multa atentie
 

DeletedUser

E~W -nu stiu daca cel mai bun,dar sigur cel mai organizat trib pe pe lumea 5.

PAREREA MEA
 

DeletedUser12312

@LORD OF DARK ONES..
Sunt membru NOI..cunosc foarte bine situatia..si NOI NU este cel mai bine organizat trib de pe L5..nici pe departe..
Dupa parerea mea , necunoscand foarte bine situatia , as pune la egalitate pe 1 st place T.T. , WaRooM , Die. ..

**** ce fel de membru esti...in fine

e foarte simplu sa organizezi un trib de 100 de persoane,in schimb sa organizezi un trib de peste 800(NOI a avut si 1000 in trecut)e ceva suprauman..asa ca nu suntem NOI cel mai organizat trib de pe L5,am ajuns pe locul 3 din greseala,suntem numarul 1 la inamici invinsi din noroc,avem in trib cel mai mare jucator de pe L5 pentru ca am dat "blatu'",suntem pe locul 1 pe app toate continentele pe care avem membri din pura intamplare..asta e..
 

DeletedUser

**** ce fel de membru esti...in fine

e foarte simplu sa organizezi un trib de 100 de persoane,in schimb sa organizezi un trib de peste 800(NOI a avut si 1000 in trecut)e ceva suprauman..asa ca nu suntem NOI cel mai organizat trib de pe L5,am ajuns pe locul 3 din greseala,suntem numarul 1 la inamici invinsi din noroc,avem in trib cel mai mare jucator de pe L5 pentru ca am dat "blatu'",suntem pe locul 1 pe app toate continentele pe care avem membri din pura intamplare..asta e..

Uite asa postezi si tu ca sa te aflii in treaba :))...

In primul rand sunteti pe locul 1 pentru ca sunteti multi..800 de insi punctajul se aduna de la toti e logic.. sa fiti pe locu 1 si ala inamici invinsi si la aparatori.
Si mai uitate si tu la clasamente din cand in cand sa vezi ca daviddcdd79 nu mai e cel mai mare..


Nu am nimic cu tribul NOI, tot respectul pentru ei in schimb am ceva cu toti care posteaza fara macar sa stie cu ce se manaca jocul.;)
 

DeletedUser10071

+SAS+

este de departe cel mai organizat trib.
eu sunt in +SAS+ si desi am doar 70.000 puncte pe lumea 5 nu am fost doborat niciodata. Aici nu se refuza niciodata o cerere de sprijin de la un jucator credincios. Nu exista certuri in acest trib. Nu au existat circulare tampite cu trimitere de resurse, doar de sprijin.

+SAS+ si DHBM sunt cea mai buna echipa cred eu:D
 

DeletedUser15771

Fiti seriosi....

Organizare intr-un trib cu 500+ membri:)

Am avut placerea...:(
 

DeletedUser12312

Uite asa postezi si tu ca sa te aflii in treaba :))...

In primul rand sunteti pe locul 1 pentru ca sunteti multi..800 de insi punctajul se aduna de la toti e logic.. sa fiti pe locu 1 si ala inamici invinsi si la aparatori.
Si mai uitate si tu la clasamente din cand in cand sa vezi ca daviddcdd79 nu mai e cel mai mare..


Nu am nimic cu tribul NOI, tot respectul pentru ei in schimb am ceva cu toti care posteaza fara macar sa stie cu ce se manaca jocul.;)

daca zici tu..
 

DeletedUser2821

+SAS+

este de departe cel mai organizat trib.
eu sunt in +SAS+ si desi am doar 70.000 puncte pe lumea 5 nu am fost doborat niciodata. Aici nu se refuza niciodata o cerere de sprijin de la un jucator credincios. Nu exista certuri in acest trib. Nu au existat circulare tampite cu trimitere de resurse, doar de sprijin.

+SAS+ si DHBM sunt cea mai buna echipa cred eu:D

Dute tare :)).
Vorbesti si tu asa doar de amorul artei sau cum ? :)
SI cum e aia se dau doar circulare tampite cu sprijin nu si cu resurse nu :)) ?
 

DeletedUser

+SAS+

este de departe cel mai organizat trib.
eu sunt in +SAS+ si desi am doar 70.000 puncte pe lumea 5 nu am fost doborat niciodata. Aici nu se refuza niciodata o cerere de sprijin de la un jucator credincios. Nu exista certuri in acest trib. Nu au existat circulare tampite cu trimitere de resurse, doar de sprijin.

+SAS+ si DHBM sunt cea mai buna echipa cred eu:D

Omule..esti junior pe forum,ai 70k dupa cum zic tu sa iti spun eu adevarul tu nu ai mai fost intrun trib adevarat...iar acum ca ai si tu un trib care sa nu fie 100% noobi,si care cad de cat mai fac ceva...trezeste omule..uitate la triburi precum T.T.,Waroom sau M.T. acelea sunt triburi nu SAS
 

DeletedUser

hahah...hai ca asta a fost buna....+SAS+ si DHBM :> mie mi se par cele mai slabe triburi...
 

DeletedUser

Inainte sa iasa vesnicele contradictii, spam, avertismente, jigniri etc..[deja este o rutina,nu?],vreau sa va aduc aminte ca de fapt aici parerea este subiectiva.
 
Sus