care este cel mai organizat trib de pe lumea 5

DeletedUser

de ce nu demonstrati prin harti
sunt foarte multe triburi bine organizate, tocmai de aia e greu de facut un top
 

DeletedUser

Inainte sa iasa vesnicele contradictii, spam, avertismente, jigniri etc..[deja este o rutina,nu?],vreau sa va aduc aminte ca de fapt aici parerea este subiectiva.

Sper sa nu fie cu suparare,insa eu mi-am dat parerea despre jucator,am avut o vacanta si am evitat sa ** urat...am ** in limita regulamentului...
 

DeletedUser

frate ce pot sa zic...sunt in mt de ceva timp....nare rost sa zic ceva de mt !
dar zic de die caci din cate vad citesc si aud sunt o mana de oameni si fac treaba excelenta acolo...deci sincer eu doar Die ii vad asa mai speciali...si sa zic E~W caci oamenii se tin bine acolo ! :)


dar desigur vorba cuiva faimos aici....toamna asta se poarta MT ! bine acuma a venit iarna si tot MT se poarta. ! :))
 

DeletedUser15488

pe aceasta tema se poate face o discutie filozofica, ce fel de organizare are succes pe termen lung?.....una de tip autocrat sau democrat
in opinia mea suprematia democratiei e clara:
un sistem autocrat se zguduie din temelii cand comandantul suprem dispare conducand adesea spre scindari si razboie interne pt putere in timp ce un sistem democratic trece mult mai usor peste aceste momente si din aparanta dezorganizare se creioneaza o stabilitate mult mai mare
deci!: cel mai organizat trib este acela care este cel mai democratic si aparent pare cel mai dezorganizat

PS: evolutia hartii va dovedi cele spuse de mine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu unu sincer nu cred asta.....cred ca in conducere trebuie sa fie mai multi oameni cu experienta.....si fiecare trib trebuie sa aibe niste teluri pe care sa le respecte foarte clar...
 

DeletedUser12312

pe aceasta tema se poate face o discutie filozofica, ce fel de organizare are succes pe termen lung?.....una de tip autocrat sau democrat
in opinia mea suprematia democratiei e clara:
un sistem autocrat se zguduie din temelii cand comandantul suprem dispare conducand adesea spre scindari si razboie interne pt putere in timp ce un sistem democratic trece mult mai usor peste aceste momente si din aparanta dezorganizare se creioneaza o stabilitate mult mai mare
deci!: cel mai organizat trib este acela care este cel mai democratic si aparent pare cel mai dezorganizat

PS: evolutia hartii va dovedi cele spuse de mine

NOI<<destept omu,ce pot sa zic..:d
 

DeletedUser

Nu ca as tine cu ei[sper cei din G-M-R,sa nu va suparati de ce spun acuma],dar sunt uimit de puterea lor,sunt organizati
Deci , Crazy , Avalon ,Die.:eek:
 

DeletedUser

Mai intra si tu pe l5...si uitete ca Die. nici nu mai exista... inka un post asa ca sa ne aflam in treaba....:p
 

DeletedUser4920

Vezi de ce imi placi tu mie odata pe luna spui si tu ceva adevarat :)
 

DeletedUser

Nu ca as tine cu ei[sper cei din G-M-R,sa nu va suparati de ce spun acuma],dar sunt uimit de puterea lor,sunt organizati
Deci , Crazy , Avalon ,Die.:eek:

wow! nu imi vine sa cred, ne lauda cineva din gloria. e un mic pas inainte. pana acum auzeam de trei ori pe zi, de vreo trei luni, ca vom fi sigur invinsi.

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: G-M-R
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 4
Diferență: 14
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intradevar E~W e unul din cele mai organizate triburi pe care le-am intalnit ...'

felicitari lor, pentru ca au mentinut numarul mic de membrii
 

DeletedUser10071

zicea cineva +SAS+ DHBM cele mai slabe triburi

CINE E SLAB ACUM? CAND NOI A CAZUT???DHBM dal draq ca multi dintre membri sau dus in WaRooM....uitativa acum unde e +sas+ si unde e MT sau TT....SUCCES IN CADERE!
 

DeletedUser

zicea cineva +SAS+ DHBM cele mai slabe triburi

CINE E SLAB ACUM? CAND NOI A CAZUT???DHBM dal draq ca multi dintre membri sau dus in WaRooM....uitativa acum unde e +sas+ si unde e MT sau TT....SUCCES IN CADERE!


Ce tare e pustiulica asta...imi place d el :)) :D dupa mine cel mai organizat trib din cate am cunoscut este UNIQUE...stiu ca nu e frumos sa te lauzi, dai dovada de egoism, dar multi spun ca E~W este cel mai organizat...sincer nu st in zona cu ei si nu stiu absolut nimik despre acel trib..:| aha si die. a fost organizat super bine :) pacat ca erau putini :|
 

DeletedUser

zicea cineva +SAS+ DHBM cele mai slabe triburi

CINE E SLAB ACUM? CAND NOI A CAZUT???DHBM dal draq ca multi dintre membri sau dus in WaRooM....uitativa acum unde e +sas+ si unde e MT sau TT....SUCCES IN CADERE!

am si eu co intrebare retorica
cu ce a ajutat +SAS+ la destramarea M.T.-ului si Noi-ului?
 

DeletedUser

am si eu co intrebare retorica
cu ce a ajutat +SAS+ la destramarea M.T.-ului si Noi-ului?

a M.T.-ului cu nimic si nici al NOI-ului dar daca te-ai uita pe statistici ai vedea un scor ridicol pt marii luptatori NOI ...oricum akm fara NOI ne putem concentra pe voi :p
 
Sus