care este cel mai organizat trib de pe lumea 5

DeletedUser

Poate nu ar fi rau sa oferi si cateva criterii dupa care te intereseaza sa fie evaluate triburile despre care vrei sa afli :).
 

DeletedUser2821

Ce tare esti pa "lord of the dark ones" a zis cel mai ORGANIZAT nu cel mai MAMUT intelegi ???
CUm poti sa zici ca un trib mamut e cel mai organizat...
 

DeletedUser

@LORD OF DARK ONES..
Sunt membru NOI..cunosc foarte bine situatia..si NOI NU este cel mai bine organizat trib de pe L5..nici pe departe..
Dupa parerea mea , necunoscand foarte bine situatia , as pune la egalitate pe 1 st place T.T. , WaRooM , Die. ..
 

DeletedUser

NOI .... la cati membri are , are o foarte buna organizare
 

DeletedUser

si eu fiind membru NOI pot spune ca este cel mai bine organizat trib avand invedere ca nu sa reusit inca daramarea mamutului(** lui michelle),chiar daca foarte multe triburi vor asta deocamdata ne tinem ;)
 

DeletedUser

scurt si la subiect NATO....fara fuziune , fara certuri...un trib unit !:)
 

DeletedUser

scurt si la subiect NATO....fara fuziune , fara certuri...un trib unit !:)
Scurt si la obiect esti ******* ... nu va laudati triburile lasati sa va laude altii dupa parerea mea cele mai organizate triburi sunt

T.T. , Waroom , M.T. , Die. :D

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

NU sunt tolerate nici un fel de epitete de genul celui de mai sus la adresa nimanui. Sper sa iti controlezi pe viitor limbajul pe care il utilizezi pe acest forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pici29 ai grija cum vorbesti, unii ar putea lua spusele tale ca o jignire si nu cred ca ti-ar placea reactia... te-am avertizat
Si-a exprimat opinia. Daca considera ca tribul ei e cel mai bun de ce sa nu spuna asta???

Cel mai organizat trib... Nu sunt niste criterii clare propuse ptr asta... Da-mi niste criterii ...
 

DeletedUser5673

ce cauta asta pe aicea de ce nu e la politica si propaganda il lumea 5 ? :p
 

DeletedUser

ce cauta asta pe aicea de ce nu e la politica si propaganda il lumea 5 ? :p

Pentru ca nu este nici politica (nu este vorba de aliante sau razboaie), nici propaganda (nu se "elogiaza" tribul X sau tribul Y), ci pur si simplu un clasament subiectiv al triburilor de pe aceasta lume.
Iar cand spun "subiectiv", ma refer pe de o parte la faptul ca nu s-a stabilit nici un criteriu de comparatie intre triburi, pe de alta parte la lipsa de argumente in favoarea alegerii exprimate din majoritatea mesajelor postate, in ceea ce priveste cel mai bine ORGANIZAT trib de pe L5.

Poate ca nu ar fi rau ca deschizatorul temei sa ne lamureasca ce urmareste sa afle, de fapt...
 

DeletedUser

in ceea ce priveste cel mai bine ORGANIZAT trib de pe L5.

Poate ca nu ar fi rau ca deschizatorul temei sa ne lamureasca ce urmareste sa afle, de fapt...

Exact domnule, cel mai bine organizat trib de pe lumea5 ,nu de pe jocul triburile.
Iar aici este sectiunea Forum principal, unde se presupune ca se discuta lucruri cu privire la jocul triburile la modul general, nu despre o anumita lume in parte.Cauta tu in zecile de pagini care sunt aici si vezi daca mai exista o discutie asemanatoare.
Locul acestui topic este la P&P lumea 5.
De ce m-ar interesa pe mine ce trib este cel mai organizat de pe lumea 5 daca eu nu joc acolo ?
 

DeletedUser

T.T. ii stiu de mult...se vede, spre deosebiere de noi,gmr...calitate, nu cantitate
 

DeletedUser12147

Exista un singur trib organizat cu ADEVARAT pana in panzele albe de paianjen si numele lui este Oftic Acest trib "mamut" slasuieste si isi are originea si obiceiurile pe k-51.

sa exemplific de ce este:

1.nimeni nu comenteaza in trib
2.toate deciziile se iau impreuna intre sateni si rolul fiecaruia este bine definit in cadrul tribului :care sta la carciuma,care sta de sase (cand vin berbecii sa bata la portita satului) etc...
3.politica tribului este clara si explicita: razboaie fara numar,pna inexistent si aliante ...topic inchis.
4.tribul indeplineste si rolul de oracol zonal (k51) pana acum ce am zis noi s-a si intamplat dar nu intamplator.
5.fiind un trib pasnic si iubitor militam pentru pacea mondiala,dar asta nu inseamna ca nu ne aparam indarjit impotriva hoardelor de barbari care indraznesc sa ne tulbure linistea.
6.lucram si la editarea unui manual care in curand o sa fie publicat ...best seller nu-l ratati ca nici nu stiti ce pierdeti. :D
 

DeletedUser6637

...

M.T. - Daca nu ar fi organizati nu ar sta pe locul 1 de cateva luni ...
Die. - Daca nu era bine organizat nu mai erau pe harta demult
WaRoom - Razboaiele au demonstrat-o
E~W - Trib de top 20 inca de la inceptul lumii
 

DeletedUser

la momentul actual (excluzand M.T.) cele mai organizate triburi creca sunt: t.t.; waroom;E~W; si ufo ... si nu cu mult in urma wanted ,gn si die.
 
Sus