care ma ajuta sa imi fac armata

DeletedUser

construieste Cladirea principala la Lv3, apoi Cazarma la Lv1 si apoi iti poti face lancieri
 

DeletedUser

Poti sa iti faci dupaia Spadasini,Toporasi,Arcasi,Spioni,Cavalerie Usoara,Cavalerie Grea,Arcasi Calareti, Berbeci,Catapulte,Nobil Si Paladin!
 

DeletedUser12899

Si sa stiti cavaleria grea se antreneaza in grajd si e cea mai buna si ca mai costisitoare
 

DeletedUser

a da :) ? nuprea e cea mai buna ... nuprea e indicat sa o folosesti in atac... in loc sa iti faci 5 cav grea iti faci 5 cav usoara si 10 topoare :)
 

DeletedUser7708

a da :) ? nuprea e cea mai buna ... nuprea e indicat sa o folosesti in atac... in loc sa iti faci 5 cav grea iti faci 5 cav usoara si 10 topoare :)

Are dreptate tipul de deasupra ta, însă din întâmplare, şi mă refer la cavalerie grea utilizată în toate satele, atât ofensive cât şi defensive.
 

DeletedUser

da uneori este buna si in atac... este bine sa combini cele 2 tipuri de cavalerie insa daca faci cav grea faci mai putine topoare , cav usoara ar trebui sa ramana constanta... cel putin asa cred eu si pana acum a dat roade :) dar m`am gandit ca este cam complicat raspunsul :) si oricum facem off-topic :p
 
Sus