Care sunt capeteniile cele mai pricepute de triburi si cei mai buni razboinici

DeletedUser

Din primele estimari, pe cine considerati demn de respect dintre jucatorii din aCESTE VREMI APRIGE, de mari tulburari si oprimari?
 

DeletedUser706

Din primele estimari, pe cine considerati demn de respect dintre jucatorii din aCESTE VREMI APRIGE, de mari tulburari si oprimari?


Respectul se castiga .....si de multe ori nu are nimic in comun cu valoarea jucatorilor .
Exista 2 categorii :

1.Jucatorii care au experienta in joc [ inclusiv pe varianta TW ] si care pot fi de temut datorita faptului ca experienta i i ajuta sa se dezvolte eficent si rapid . Jucatori care vor face parte din top 100 si in fata carora vor tremura multi .

2. Si exista jucatori care vor fi respectati indiferent de punctajul lor , datorita caracterului , sau influentei pe care o au un joc .
E o diferenta intre cele doua categorii !
 

DeletedUser310

lol

si eu sunt capetenie dar nu ma votez pe mine. Oricum, cred ca aceasta statistica putem sa o facem peste o luna si ceva cel putin. Cand se incheaga triburile mai ca lumea. pana atunci, cred ca e prematur sa vb. Oricum, cred ca raman tot cei care au fost si in l1, si sunt de acord cu aztecul. Oricum, cred ca cei din a doua categorie expusa si exprimata de aztecul, raman intr-adevar cei mai redutabili.
 

DeletedUser574

si eu sunt capetenie dar nu ma votez pe mine. Oricum, cred ca aceasta statistica putem sa o facem peste o luna si ceva cel putin. Cand se incheaga triburile mai ca lumea. pana atunci, cred ca e prematur sa vb. Oricum, cred ca raman tot cei care au fost si in l1, si sunt de acord cu aztecul. Oricum, cred ca cei din a doua categorie expusa si exprimata de aztecul, raman intr-adevar cei mai redutabili.

Sunt de acord cu tot ce a fost spus mai sus.
Am glumit cand m.am votat pe mine.:p
 

DeletedUser

Eu il votez pe Sego. Dar pe primul loc i-as pune pe h3r0 si aquilla.
 

DeletedUser574

h3r0 RULLS!!!:rolleyes:
Toata lumea il place:p
Imi place ideea cu academiile...c'mon dude...doar 14? poti mai mult...:D
 

DeletedUser


Da, cel putin eu glumeam... Nu era evident? [T-A] & GD*<nr> rulz man! (unde <nr> tinde la infinit) :D

Votul meu pe bune nu se duce nicaieri. Odata la mana e vorba aztecului, respectul nu prea are legatura directa cu experienta, si un jucator experimentat nu e musai un veteran al jocului (+ vitzaversa) iar un lider de trib care sa fie si demn de respect (in aceste vremi aprige, de mari tulburari si oprimari, haha) dar si priceput si bun razboinic n-am gasit pe w2.

PS. Numarul de posturi a celui care a deschis threadul spune totul despre interesul lui asupra raspunsurilor noastre. Sac.
 

DeletedUser574

Ba da...e in lumea lui:rolleyes:
[T^A] :)))
Si eu il votez tot pe ghost...mai mult pentru ironia de care a dat dovada:D



[T-A ] a fost infiinþat de cãtre ghost. Dacã ai întrebãri adreseazã-te ghost.
Acesta este un trib infect unde nu vei cunoaste gloria. Nu ne sprijinim si ne doare in cot de membri. Nu exista solidaritate, onoare sau orice altceva. Este cel mai josnic trib.

Pentru relatii diplomatice contactati pe ghost, sau mai bine nu, deoarece ne doare-n ... undeva de aliante PNA.

Daca consideri ca IQ-ul tau este undeva intre piatra si maimuta(totusi mai apropiat ca valoare de cel al unei pietre) contacteaza bravul, curajosul, onorabilul, prea maritul, extraordinarul, atotstiutorul si atotputernicul ghost pentru o invitatie in acest super tare trib! (PS. nu primim useri foarte activi, cu mai mult de 300pct si care nu se incadreaza in definitia termenului "ferma" )

Spre deosebire de adevaratii Azteci noi nu vom cunoaste nici un strop de glorie, dar vom disparea la fel de brusc ca ei. (sau poate nu, pentru ca exista "Setari---->Inceput nou"

Va sfatuiesc sa va grabiti sa cereti invitatii deoarece numarul de membri este limitat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser722

si eu tot pe ghost !!!!!!!!!! aztecii rullz hahahaha:D :cool:

P.S. ghost esti cel mai adevarat !!!!!!
 

DeletedUser

votez pe sego, anghelos si algernon, alesi intr-o ordine aleatoare.
 

DeletedUser

[satira]si eu votez tot me maretul cavaler preamarit conducator al tuturor aztecilor si atotcureritor de sate, SEGO![/satira]

Cine se aseamana se propune :))
 
Sus