Care sunt capeteniile cele mai pricepute de triburi si cei mai buni razboinici

DeletedUser

asta este un raspuns patetic demn de sego
pardon,demn de "maretul" sego
:D
 

DeletedUser

Sego tati, stii ce misto respir de cand ti-a innobilat boga satul? :)) Data aia coincide cu data cand mi-am montat aer conditionat =)).

Eu propun ca toti din T-A sa trimita suport la Sego trupele ofensive iar el sa atace cu toate sa-mi innobileze mie un sat =))! Sa aibe si el cu ce sa se laude =)).


__________________
De azi inainte sunt foarte SEVER
Ca nu-mi trimite tribul cana cu fier
Pt ca, ai draq, toti s-au suparat
C-aveam 100 trupe si m-a innobilat.

Dar nu ma tem pt ca am un nou sat
Care e prea mic sa fie-nnobilat
Dar p-asta-l cresc frumos si il apar bine
Ca cica ~TLD~ pune C.R. pe mine

=)) stiu ca imi iau warn dar am ras atat de mult incat merita =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sego tati, stii ce misto respir de cand ti-a innobilat boga satul? :)) Data aia coincide cu data cand mi-am montat aer conditionat =)).

Eu propun ca toti din T-A sa trimita suport la Sego trupele ofensive iar el sa atace cu toate sa-mi innobileze mie un sat =))! Sa aibe si el cu ce sa se laude =)).

poate nu mam prins.... u vorbesti de w1 ? pt ca la noi nimeni nu are 2 sate....
 

DeletedUser

:) .. daca ai fost asha fericit ca la nobilat pe w1.. ai ocazia si u aici in w2 :p
 

DeletedUser

Asa e, Vokiel

Da, cel putin eu glumeam... Nu era evident? [T-A] & GD*<nr> rulz man! (unde <nr> tinde la infinit) :D

Votul meu pe bune nu se duce nicaieri. Odata la mana e vorba aztecului, respectul nu prea are legatura directa cu experienta, si un jucator experimentat nu e musai un veteran al jocului (+ vitzaversa) iar un lider de trib care sa fie si demn de respect (in aceste vremi aprige, de mari tulburari si oprimari, haha) dar si priceput si bun razboinic n-am gasit pe w2.

PS. Numarul de posturi a celui care a deschis threadul spune totul despre interesul lui asupra raspunsurilor noastre. Sac.

E drept ca interesul s-a stins cu scancet. Dar revin pentru a apostrofa :p pe cei care sunt off-topic.
 

DeletedUser

desi nu mai sunt in trib cu ei merg pe mana lor. eu votez pt irinutza88 si vietnam din MAGIC.
 

DeletedUser574

Nici nu stiu de ce vorbim despre asa ceva...e foarte devreme pentru a face estimari.
 
Sus