care sunt conditiile ca un admin sa desfiinteze un trib

  • Autor subiect DeletedUser38569
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38569

cum si care sunt acele conditii din REGULAMENT in care un admin poate sa desfiinteze un trib????
Nu de alta dar...poate ca vreunul mai obosit de felul lui poate sa-si bata joc de "munca si distractia mea" si vreau sa stiu in ce conditii pot ramane fara colegi.
Si nu cred ca sunt singurul care doreste raspuns la aceasta intrebare.
Si nu mai incercati sa inchideti tema...VREM RASAPUNSURI LA SUBIECT
 

DeletedUser

daca aceasta decizie, de a desfiinta un trib, a fost corecta, vrem sa ne justificati si cauzele care au dus la aceasta masura importanta luata de voi, adminii... sa ne explicati ce reguli au fost incalcate ca tot tribul sa fie desfiintat
 

DeletedUser

nu aici veti primi raspusurile din pacate

poi atunci, unde vom primi raspunsurile?....daca decizia lor a fost una corecta, si si-o asuma, sa ne spuna aici ce lucru din regulament a fost incalcat de a dus la DESFIINTAREA TRIBULUI, nu doar banarea jucatorilor care au gresit
 

DeletedUser38569

intereseaza pe toti intemeietorii aceasta chestiune...sa se stie eventual ptr viitor...ce poate duce la desfiintarea tribului. Eu unul stiam ca doar intemeietorii pot face asta...dar vad ca si altii care nu sunt pe joc
 

DeletedUser

daca aceasta decizie, de a desfiinta un trib, a fost corecta, vrem sa ne justificati si cauzele care au dus la aceasta masura importanta luata de voi, adminii... sa ne explicati ce reguli au fost incalcate ca tot tribul sa fie desfiintat

de ce mai intrebati stiti destul de bine din ce cauza s-a desfiintat aceea greseala pe care a facut-o conducerea mason a dus la desfintarea tribului, daca nu punea prostia aia la profil nu il mai desfintau:)
 

DeletedUser


de ce mai intrebati stiti destul de bine din ce cauza s-a desfiintat aceea greseala pe care a facut-o conducerea mason a dus la desfintarea tribului, daca nu punea prostia aia la profil nu il mai desfintau:)

de ce trebuie sa desfiinteze tribul(sa sufere toti membrii acelui trib) pentru o greseala a 2-3 persoane...ei cu ce sunt de vina ca au gresit conducatorii lor?..normal ar fi fost sa fie doar banati cei care au gresit, dar NU SA DESFIINTEZE TRIBUL
 

DeletedUser38569


de ce mai intrebati stiti destul de bine din ce cauza s-a desfiintat aceea greseala pe care a facut-o conducerea mason a dus la desfintarea tribului, daca nu punea prostia aia la profil nu il mai desfintau:)

pe buneeeeeeeee????????? ai descoperit Americaaaaa...moamaaaaaaaaaaa...esti cel mai inteligent.
Atunci cum se face ca ...atunci cand un player are ceva trecut la profil ( interzis de regulament..) nu este dat afara din trib si i se sterge doar profilul...fa un mic efort si vezi ca multi au trecut...editat de TT pe la profil ori la numele satelor.

Nu incerca sa te ascunzi dupa deget...te bucura situatia asta...si nu are nicio legatura cu bravura ta de pe joc...atata poti si nu-ti cere nimeni mai mult...
 

DeletedUser

dr. h4os perfect de acord cu cu tine insa ai auzit de o vorba din batranii toti pentru unul?
greseseste unu gresesc toti inca o data spun, ca daca cei din mason si ma refer la conducere nu punea la profil prostia aia care trebuie, sa recunoasteti ca e este o prostie, au desfintat tribul daca nu o puneau aia la profil era bine mersi.:) ce pot eu spune acum felicitari mason :) vorba cuiva si mai spuneati ce circus:)



p.s Dintr-o problema asemanatoare era sa fie desfiintat si UNITED dupa lumea 1 in urma ca o luna sau 2:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe buneeeeeeeee????????? ai descoperit Americaaaaa...moamaaaaaaaaaaa...esti cel mai inteligent.
Atunci cum se face ca ...atunci cand un player are ceva trecut la profil ( interzis de regulament..) nu este dat afara din trib si i se sterge doar profilul...fa un mic efort si vezi ca multi au trecut...editat de TT pe la profil ori la numele satelor.

Nu incerca sa te ascunzi dupa deget...te bucura situatia asta...si nu are nicio legatura cu bravura ta de pe joc...atata poti si nu-ti cere nimeni mai mult...
aloo sa sti ca eu nu ma bucur de situatia asta, asta vezi tu dar ce nu sti tu ca eu sunt din familia mason:) ba eu cred ca are asa ca s-a ajuns unde s-a ajuns:) .si da stiu de chestia cu profilul si satele nu este o chestie noua pentru mine:) am vazut pe lumea 13 destule insa aici am vazut si mai multe:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dr. h4os perfect de acord cu cu tine insa ai auzit de o vorba din batranii toti pentru unul?
greseseste unu gresesc toti inca o data spun, ca daca cei din mason si ma refer la conducere nu punea la profil prostia aia care trebuie, sa recunoasteti ca e este o prostie, au desfintat tribul daca nu o puneau aia la profil era bine mersi.:) ce pot eu spune acum felicitari mason :) vorba cuiva si mai spuneati ce circus:)


daca ar fi vorba toti pentru unu, de ce nu se duce pana la capat, "si unu pentru toti"...cand ia un membru din trib cont-premium sa primeasca toti jucatorii din acel trib acelasi nr de pp...cum nu e valabila partea cu "unul pentru toti", nu poate fi valaila nici partea cu "toti pentru unul"...chestia cu "toti pentru unul" e adevarata, doar la o singura chestie, "toti (adminii) pentru unul(WoC)"...in rest nu vad sa scrie ca de greseste unul din trib, sau face ceva ilegal, eu care joc corect sa fiu pedepsit...spune-mi daca e logica gandirea adminilor...dar acum, vorbeste strict din punctul tau de vedee de jucator neutru, nu de fost circar, sau ca jucator WoC
 

DeletedUser

am zis si mai sus ca nu sunt jucator din woc si nici din circ
sunt din Familia Mason. sa sti ca nu primul trib dupa .ro care a fost desfiintat de adminii, si la fel cum nu poti sti daca cei din woc au relatii la admini
asa a crezut si Out-ul pe lumea 13 ca ~dmc~ aveau de partea lor admini doar ca aveau in trib 2 admini, punctul meu de vedere ramane ferm ca cei din conducere nu trebuiau sa puna textul ala la profil, cat despre adminii nu zic nimic stiu destul de bine ca adminii mai bagaciosi ca pe .ro n-am vazut:)


P.S eu sper ca cei care au fost in vechiul mason sa ni se alature din nou in trib si sa continuam razboiul cu woc:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am zis si mai sus ca nu sunt jucator din woc si nici din circ
sunt din Familia Mason. sa sti ca nu primul trib dupa .ro care a fost desfiintat de adminii, si la fel cum nu poti sti daca cei din woc au relatii la admini
asa a crezut si Out-ul pe lumea 13 ca ~dmc~ aveau de partea lor admini doar ca aveau in trib 2 admini, punctul meu de vedere ramane ferm ca cei din conducere nu trebuiau sa puna textul ala la profil, cat despre adminii nu zic nimic stiu destul de bine ca adminii mai bagaciosi ca pe .ro n-am vazut:)

inca o data spun...nu e corect sa fie pedepsiti jucatorii care au jucat corect, pentru altii care au gresit...ce vina are cel de pe granita care a jucat corect, si a ramas fara trib, fiind la voia intamplarii?
 

DeletedUser

doar traim in romania de cand cei corecti sunt si bagati inseama?stiu ca dai bani pentru puncte premium si joci corect insa pe ei crezi ca ii intereseaza acest lucru? ei au ramas cu bani noi cu mana goala:)
 

DeletedUser28194

Sa-i fie rusine celui ce mi-a facut tiket pentru reclama la bomboane :)))
 

DeletedUser28194

de ce trebuie sa desfiinteze tribul(sa sufere toti membrii acelui trib) pentru o greseala a 2-3 persoane...ei cu ce sunt de vina ca au gresit conducatorii lor?..normal ar fi fost sa fie doar banati cei care au gresit, dar NU SA DESFIINTEZE TRIBUL



Nu a fost chiar asa, dupa ce carla a fost blocata pentru acea circulara, bric cu buna stiinta a trecut la profilul tribului aceeasi circulara si mai sus de ea urmatorul mesaj "Banati tribul domnilor admini" !

Parerea mea este ca s-a exagerat cu sanctiunea insa pe cealalta parte si adminul are dreptate atata timp cat bric si-a pus ambitia cu el sa vada pana unde poate ajunge!
Nu adminii sunt cei ce v-au facut figura, ci bric cu manuta lui!

: PS A nu se intelege ca il invinovatesc pe bric, asta este punctul meu de vedere.




la ce firma de bomboane faceai reclama?

Skittles!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu a fost chiar asa, dupa ce carla a fost blocata pentru acea circulara, bric cu buna stiinta a trecut la profilul tribului aceeasi circulara si mai sus de ea urmatorul mesaj "Banati tribul domnilor admini" !

Parerea mea este ca s-a exagerat cu sanctiunea insa pe cealalta parte si adminul are dreptate atata timp cat bric si-a pus ambitia cu el sa vada pana unde poate ajunge!
Nu adminii sunt cei ce v-au facut figura, ci bric cu manuta lui!

: PS A nu se intelege ca il invinovatesc pe bric, asta este punctul meu de vedere.

nu m-am legat de faptul ca bric sau cei care au avut la profil acel mesaj au fost banati...dar ce vina au jucatorii tribului desfiintat, jucatori ce au jucat corect, jucatori ce nu au pus la profil acel mesaj si nu s-au certat cu nimeni, nu au gresit cu nimic, jucatori care sunt pe granita si din cauza asta pot fi innobilati imediat(dezorganizare), ce vina au ei?....de ce ei sa fie pedepsiti pentru greseala altora?
 

DeletedUser

multumesc de raspuns:)

P.S Ce a spus amiral asta am spus si eu numai ca eu n-am dat nume:D apoi mi-a sarit in cap morphen ca delirez si ca ma ascund dupa deget:D desi nu prea am loc:d imi trebuie un spatiu ceva mai mare:)
la intrebarea cu corectitudinea dr. cred ca ar trebui sa faci un tiket sa vezi ce raspunsuri vei primi:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus