Care trib va domina Lumea 7?

Ce trib va domina Lumea 7?


  • Total votanți
    104
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutare lume :*
Cu toate ca nu mai joc pe aceasta lume , sunt foarte sigura ca tribul care va castiga este HK,nu o spun fiinca imi doresc acest lucru,dar ii cunosc pe acesti jucatori ;)
Bafta tuturor :)
 

DeletedUser17395

mi-ai omorat mie cativa pentru ca eu am stat sitter la el cand au fost atacurile mari la mikian :). dar tot am luat vreo 20 de sate intr-o zi ;)


bleah.gif




cata, discutiile mele cu florin sunt niste chestii private. atat cele online cat mai ales cele fata in fata.

Pff si tu te lauzi ca ai luat atatea ? Era si greu rau sa iei sate de la un cont lipsit de aparare.. A luat si "meseriasu" de yeti zeci de sate, si acu il innobilati :). Pai ce greu era sa trimita fuluri cu nobili :) pe un cont unde intra carmen 20 de min , si eu 10 min pe zi :).
 

DeletedUser

nu teo...am vrut sa afli si tu ca george sigmann in perioada aia a fost plecat intr-o delagatie. deci e mult mai slab decat credeai tu :D

Salutare lume :*
Cu toate ca nu mai joc pe aceasta lume , sunt foarte sigura ca tribul care va castiga este HK,nu o spun fiinca imi doresc acest lucru,dar ii cunosc pe acesti jucatori ;)
Bafta tuturor :)

multumim pentru pupici gabi....multa bafta si tie pe TW si in real life.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

nu teo...am vrut sa afli si tu ca george sigmann in perioada aia a fost plecat intr-o delagatie. deci e mult mai slab decat credeai tu :D



multumim pentru pupici gabi....multa bafta si tie pe TW si in real life.

Jaby daca e mult mai slab decat cred eu , inseamna ca e grav de tot :).
 

DeletedUser

Jaby daca e mult mai slab decat cred eu , inseamna ca e grav de tot :).

pai mai opteroane....cine te-a pacalit si ti-a spus ca stiu sa joc? :D
am zis eu vreodata ca ma compar cu tine? cu zeitatea L7? :rolleyes:
ti-am luat si eu vreo 50 de sate cand erai sitter la mikian ... din greseala binenteles (chiar nu glumesc :( )....a uitasem ca de fapt nu erai tu pe cont...era unu negru atat la fata cat si la suflet ;)....nu ii era deloc mila de nobilii mei :))

eu si acum mai invat cate ceva de la jaby si nu mie rusine sa recunosc....inca sunt un invatacel...jaby...plecaciuni ;)
un singur lucru nu voi face opticroane....nu o sa-mi dau delete de frica ca-mi stric renumele sau imi pierd "averea virtuala"... sa rezisti pana la ultimul sat inseamna sa-ti respecti adversarii si sa recunosti ca au fost mai buni ....numai "fetitele" fug din calea "dusmanului"

succes la bac...o sa ai nevoie ;)

multumim gabela :)

OT
probabil ca L7 va fi cucerita de copiii copiilor nostri....la cat de scumpi sunt nobilii si tinand cont ca fiecare din cele 2 triburi mari ar avea de cucerit peste 100.000 de sate....mai avem mult de asteptat sa vedem castigatorul :(
 

DeletedUser17395

pai mai opteroane....cine te-a pacalit si ti-a spus ca stiu sa joc? :D
am zis eu vreodata ca ma compar cu tine? cu zeitatea L7? :rolleyes:
ti-am luat si eu vreo 50 de sate cand erai sitter la mikian ... din greseala binenteles (chiar nu glumesc :( )....a uitasem ca de fapt nu erai tu pe cont...era unu negru atat la fata cat si la suflet ;)....nu ii era deloc mila de nobilii mei :))

eu si acum mai invat cate ceva de la jaby si nu mie rusine sa recunosc....inca sunt un invatacel...jaby...plecaciuni ;)
un singur lucru nu voi face opticroane....nu o sa-mi dau delete de frica ca-mi stric renumele sau imi pierd "averea virtuala"... sa rezisti pana la ultimul sat inseamna sa-ti respecti adversarii si sa recunosti ca au fost mai buni ....numai "fetitele" fug din calea "dusmanului"

succes la bac...o sa ai nevoie ;)

multumim gabela :)

OT
probabil ca L7 va fi cucerita de copiii copiilor nostri....la cat de scumpi sunt nobilii si tinand cont ca fiecare din cele 2 triburi mari ar avea de cucerit peste 100.000 de sate....mai avem mult de asteptat sa vedem castigatorul :(

Nu ti-ai da delete de frica, da ai sta pana 3 dimineata sa intrebi adversaru daca e on sa il ataci :)) ..Corp de om batran, si minte de copil. Iti dai seama daca erati 5 frati ? cate unu in viking, diablo si daca mai strecurai si unu deghizat in Tsl ...conduceati lumea :). Fam addams :).
 

DeletedUser

ati cam deviat de la subiect ... nu ca nu ar fi interesante certurile voastre dar nu aici .. aici ne exprimam opinia in privinta celui mai bun trib .. adica heaven :p
 

DeletedUser32748

sau

mir sau diablo
hk isi dau prea multe aere

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

mir sau diablo
hk isi dau prea multe aere




stormyfire a spus:
nu-mi place sa spun asta dar mi-e frica de hk



Eu zic sa continui pe trendul dinainte pe care l-ai afirmat la tine in trib..si sa nu iti mai dai aere pe aici ptr ca ai descoperit externul. :eek:

Sunt cu ochii pe tine... :cool:
Nu ma face sa te concediez :D

Multi viteji se arata. :rolleyes:


Ah am uitat: GO MIR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu zic sa continui pe trendul dinainte pe care l-ai afirmat la tine in trib..si sa nu iti mai dai aere pe aici ptr ca ai descoperit externul. :eek:

Sunt cu ochii pe tine... :cool:
Nu ma face sa te concediez :D

Multi viteji se arata. :rolleyes:


Ah am uitat: GO MIR

Hai bre' ''dusmane'' nu mai fii rau cu micutul stormyca :(
Nu vezi ce simpatic e, a sarit in schema direct cu dublu post, m-asteptam sa faca triplu dar ma dezamagit :(

Eu zic ca lumea-o so domineze astia din EXE dupa ultimele recrutari :cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus