Care trib va domina Lumea 7?

Ce trib va domina Lumea 7?


  • Total votanți
    104
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

in afara ca ai lasat 800 de sate barbare HK-ului si ca ti-ai dat delete cu ce ai stralucit pe joc? Ai fost doar incasator, aia din 55 mai miscau , si aia din 77 in schimb tu ai tinut o granita numai in pierdere :D

Oare tu ai fi tinut-o cum am tinut-o eu ? Au trebuit sa joace impotriva mea toti ateei , sau pedepsitii cu munca silnica la calculator, sa imi ia cateva sate de craciun :). Tu cu ce te lauzi ? Blindat de legume, aveai 75% din sate de atac si atacai si tu , cretin sa fi fost si tot luai sate :).
 

DeletedUser

Oare tu ai fi tinut-o cum am tinut-o eu ? Au trebuit sa joace impotriva mea toti ateei , sau pedepsitii cu munca silnica la calculator, sa imi ia cateva sate de craciun :). Tu cu ce te lauzi ? Blindat de legume, aveai 75% din sate de atac si atacai si tu , cretin sa fi fost si tot luai sate :).

hai dute si plangi la alta masa zeitate mica :rolleyes:

stiu nu ai habar sa scrii pe forumul extern de pe tribalwars.net insa asta nu inseamna ca trebuie sa ne plictisesti pe noi aici :D
 

DeletedUser

Incercati sa vorbiti despre ce trib va domina lumea 7 dupa parerea voastra pentru ca acesta este rostul acestui topic.
 

DeletedUser17395

hai dute si plangi la alta masa zeitate mica :rolleyes:

stiu nu ai habar sa scrii pe forumul extern de pe tribalwars.net insa asta nu inseamna ca trebuie sa ne plictisesti pe noi aici :D

Diablo vor invinge leguminoasele :). Tu sa vorbesti despre mine cand vei ajunge cineva..DIn pacate daca in 50 de ani nu ai reusit, nu mai ai sanse..
Scriu si acolo stai linistit , ti-as da linkul dar iar o sa rogi vreun coleg de trib sa iti caute pe net . :).
 

DeletedUser18527

Cine e tipul asta care ne face obsedati de joc ... dar nu se poate abtine sa lase lumea 7 sa respire fara aer de tsl-ist pe forum?


Tribul care va domina lumea 7 va fi cel cu membrii cei mai activi. Din ce am inteles de la un tip din DDB, portile iadului parca, HK nu prea are membrii activi deci e clar ca, castigator este DIABLO ... Se poate inchide topicul acum ca ne-am lamurit ;)
 

DeletedUser19931

In mod sigur Diablo castiga , care nu sunt instare sa scoata Heavenul dupa harta ......... mwhahahahahahahahaha

Nu cunosc jucatori din HK , dar la cat de "buni" sunt Diablo ............ 200 de membri de lupta cu unu singur ( si o fetita mica si inofensiva ) , ahahahahahaha sigur ei vor inchide lumea 7
 

DeletedUser29025

din statistici rezulta ca diablo ia zilnic pe putin 100 de sate de la heaven, nu cred ca asta arata ca nu pot scoate heaven de pe harta...
se iau asa putine sate pe zi din cauza lipsei de nobili ...si pentru ca jucatorii care au fost curatati, acum sunt banati ... :D

diablo va domina lumea 7 .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

TSL-ul si ce a vrut el sa fie pe lumea 7, e de domeniul trecutului. din pacate observ ca a lasat destui imitatori. limbajul agresiv sau impertinenta nu m-au impresionat niciodata. si nici cei care il folosesc . din fericire, nu asta e politica Diablo, spre deosebire de TSL, care erau incurajati de sus sa faca asta.

asta micu de respira greu, vezi ca vorbesti prostii. daca in hk asa se procedeaza si tu crezi ca asa e treaba si prin alte triburi, afla ca in tsl nu iti spunea nimeni ce sa faci, cu atat mai putin ce sa spui.
 

DeletedUser18527

lasa ca posteaza jabelu niste conversatii cu ala bunu .. open parca ii zicea... sa te convingi.

Hai diablo.... (party)
 

DeletedUser17395

Leguminoasele din hkk sunt active cand aud de sate mocca si de ieftinirea talerilor :), in rest dorm frumos asezate in gradina , si asteapta apa curgatoare de la stropitoare. Daca se intreaba careva de ce postez eu aici, pt simplu fapt ca maine incepe postul, si as dori sa aflu cat mai multe despre legume :), caci asta va fi alimentatia mea de baza.
 

DeletedUser27891

Oare tu ai fi tinut-o cum am tinut-o eu ? Au trebuit sa joace impotriva mea toti ateei , sau pedepsitii cu munca silnica la calculator, sa imi ia cateva sate de craciun :). Tu cu ce te lauzi ? Blindat de legume, aveai 75% din sate de atac si atacai si tu , cretin sa fi fost si tot luai sate :).


ce zici ma acolo????cine m-a blindat pe mine vreodata????
am avut defence pe vreo 3-4 sate de la neddhu si salmankhan... in rest ma sprijineam singur....de fapt nici nu aveam ce sa sprijin ca nu prea ma ataca nimeni...
tineam si eu la misto cate 10-15k pe satele lipite de tsl.. sa nu cumva sa le vina vreo idee noaptea...cand li se aprindea blitul ala de la cesul chinezesc in fata...
in rest numai legume aveam pe langa mine ...de ma suspecta la un moment dat lumea ca am si eu pna-uri locale ca altii.. :)))))
tu aveai cate 120k pe fiecare sat...in conditiile in care altii care voiau sa joace tipau ca nu-i sprijina nimeni din tsl.. ;)
deci...vorba aia..cu joc de glezne.. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

ce zici ma acolo????cine m-a blindat pe mine vreodata????
am avut defence pe vreo 3-4 sate de la neddhu si salmankhan... in rest ma sprijineam singur....de fapt nici nu aveam ce sa sprijin ca nu prea ma ataca nimeni...
tineam si eu la misto cate 10-15k pe satele lipite de tsl.. sa nu cumva sa le vina vreo idee noaptea...cand li se aprindea blitul ala de la cesul chinezesc in fata...
in rest numai legume aveam pe langa mine ...de ma suspecta la un moment dat lumea ca am si eu pna-uri locale ca altii.. :)))))
tu aveai cate 120k pe fiecare sat...in conditiile in care altii care voiau sa joace tipau ca nu-i sprijina nimeni din tsl.. ;)
deci...vorba aia..cu joc de glezne.. :D

pe mine ma atacau toti disperatii din hkk, era normal sa am si 120 de k pe sat..Inamicii aia invinsi cum crezi ca s-au facut daca nu era asa ?
Imi inchipui ce oameni sunteti daca deviza voastra in viata e propusa de un leguminos care nu o sa ia bacul anul asta :).
succes pe cea mai slaba lume de pe triburile.ro :). , noobs, tsl si altii si-au sters conturile in semn de protest, au ramas jucatorii pro din hkk, varza, cartofu si sparanghelul.
 

DeletedUser18527

Hai gogule lasa gargara ca parca iti vine o lacrima in coltul ochilor ca numai apari acolo si tu sa mai incasezi de la legume :p
Cea mai slaba lume?
LOL .... cred ca a fost una din cele mai tacticizate lumi ..... Cu doua triburi cu o strategie si o pofta de joc impresionanta, ce au calcat in picioare toate triburile intalnite.... De la din astia care au sters conturile ce sa ceri.... Invinsi sau "quitters" simplu.

Go go MIR .... cik le merge bine :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Hai gogule lasa gargara ca parca iti vine o lacrima in coltul ochilor ca numai apari acolo si tu sa mai incasezi de la legume :p
Cea mai slaba lume?
LOL .... cred ca a fost una din cele mai tacticizate lumi ..... Cu doua triburi cu o strategie si o pofta de joc impresionanta, ce au calcat in picioare toate triburile intalnite.... De la din astia care au sters conturile ce sa ceri.... Invinsi sau "quitters" simplu.

Go go MIR .... cik le merge bine :p

hai gogule mai ia-ti concediu 2 sapt ca nu iti simte nimeni lipsa :). ce tactica , hkk, 20 de triburi fuzionate, zeci de refugiati :), frati cumnati cu caractere indoielnice , relatii la admini, cate un singur razboi , si toate conturile ingrasate cu satele celor plictisiti sau scarbiti de atmosfera de pe lumea asta :). Lumea era slaba si cand era TSL pe joc, acuma ma ingrozesc cat de slaba e :). Daca Hkk conduce... e clar :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
e slaba pentru ca din cauza voastra a ramas lumea fara nobili :( nu v-ati gandit si voi de 2 ori inainte sa apasati pe butonul rosu :( optisor, eu aveam pretentii de la tine ...dar vad ca a decis altcineva in locul vostru, pun pariu ca 50% cel putin , regretati ca v-ati sters conturile. si tu esti printre ei dar nu vrei sa recunosti asta pentru ca ti-ai pierde din reputatie :)
 

DeletedUser17004

Hai gogule lasa gargara ca parca iti vine o lacrima in coltul ochilor ca numai apari acolo si tu sa mai incasezi de la legume :p
Cea mai slaba lume?
LOL .... cred ca a fost una din cele mai tacticizate lumi ..... Cu doua triburi cu o strategie si o pofta de joc impresionanta, ce au calcat in picioare toate triburile intalnite.... De la din astia care au sters conturile ce sa ceri.... Invinsi sau "quitters" simplu.

Go go MIR .... cik le merge bine :p

Cred ca zicea ca e slaba deoarece nu mai exista razboaie reale. M.I.R. si Heaven nu sunt triburi care sa puna vreo problema gigantilor. Faptul ca TSL a rezistat atata timp s-a datorat calitatii jucatorilor si faptului ca tribul era in S-E, care dupa cum stiti e un sfert cu densitatea a satelor mai mare. H.K. a plusat doar la nivel de conducere, nu de joc. Luati individual, TSL-ul avea jucatori mai valorosi. Dar dupa cum stim toti jocul se cheama Triburile. Nu stiu cati din cei care au dat stergere din TSL erau intr-o situatie proasta la momentul acela. Eu personal am asteptat sa treaca atacurile de la Fotr si am luat ceva sate de la Fr~a tocmai pt ca stiam ca se va folosi faza cu "invinsi". Au fost mai multi probabil cei carora nu le-a mai pasat ce aberatii se vor scoate dupa stergere si au plecat mai pripit.
So...lasati invinsii si quitterii...daca aveti rafuieli personale faceti si referiri personale, nu generale.
 

DeletedUser

Cred ca zicea ca e slaba deoarece nu mai exista razboaie reale. M.I.R. si Heaven nu sunt triburi care sa puna vreo problema gigantilor. Faptul ca TSL a rezistat atata timp s-a datorat calitatii jucatorilor si faptului ca tribul era in S-E, care dupa cum stiti e un sfert cu densitatea a satelor mai mare. H.K. a plusat doar la nivel de conducere, nu de joc. Luati individual, TSL-ul avea jucatori mai valorosi. Dar dupa cum stim toti jocul se cheama Triburile. Nu stiu cati din cei care au dat stergere din TSL erau intr-o situatie proasta la momentul acela. Eu personal am asteptat sa treaca atacurile de la Fotr si am luat ceva sate de la Fr~a tocmai pt ca stiam ca se va folosi faza cu "invinsi". Au fost mai multi probabil cei carora nu le-a mai pasat ce aberatii se vor scoate dupa stergere si au plecat mai pripit.
So...lasati invinsii si quitterii...daca aveti rafuieli personale faceti si referiri personale, nu generale.

am mai spus doar ca diferenta dintre tine si opteron e ca tu ai dat delete dupa ce au trecut atacurile iar el a dat delete cand au inceput atacurile ;)

opteroane...a fost un atac organizat pe tine....ai pierdut 30/40 de sate cu toate ca erai BLINDAT...cand a inceput al doilea atac organizat ai dat delete....deci vorba lui getjar...o stii prea bine :D

OT
inactivi sunt in ambele tabere care, probabil, vor juca finala....multe sitere etc.....ramane de vazut care trib se va mobiliza mai repede si isi va trezi adormitii :cool:
 

DeletedUser17395

am mai spus doar ca diferenta dintre tine si opteron e ca tu ai dat delete dupa ce au trecut atacurile iar el a dat delete cand au inceput atacurile ;)

opteroane...a fost un atac organizat pe tine....ai pierdut 30/40 de sate cu toate ca erai BLINDAT...cand a inceput al doilea atac organizat ai dat delete....deci vorba lui getjar...o stii prea bine :D

OT
inactivi sunt in ambele tabere care, probabil, vor juca finala....multe sitere etc.....ramane de vazut care trib se va mobiliza mai repede si isi va trezi adormitii :cool:

bai tu vrei sa iti repet ca la gradinita ?? Nu mai iti da cu parerea despre mine, ca nu esti in masura . In afara ca habar nu ai de ce sa intamplat pe lumea asta, ca ai fost inchis in colivie, acolo pe la margine, si te-ai luptat numai cu conturi fara stapan. Poate vrei sa le zici la lume cata veselie era in hkka cand imi luati un sat. Normal ca ca ma asteptam sa zica vreo leguma ca mi-am dat delete cand aveam atacuri, dar la fel de normal ca ma doare fix in .... :). Doar nu era sa fiu eu singuru cretin sa stau sa ma apar singur la mii de atacuri, ca sa il satisfac pe importantu stigman :)). V-am dat mesaje sa nu va mai chinuiti cu atacurile ca imi sterg contul, efort mai mare ca ala chiar nu meritati :).
Singurul regret e ca nu am apucat sa stau si eu calare pe voi :), va chinuiam ca pe hotii de cai, si asta cu siguranta ca se intampla... Fotru vad ca a cazut si fara noi pe harta, cu noi cadeau si mai repede..... Si apoi ghiciti ce zei urmau :)

SI ca sa va ofticati mai rau, am ramas uimiti de cata lume ne-a urmat pe w46, chiar daca nu toti s-au si tinut de treaba......Au venit o gramada de pe lumile romanesti, cand au auzit ca sunt jucatori din TSl si Diablo acolo.... Din pacate pentru voi de Hkk nu cred ca au auzit asa de multi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fortza Adminilor
dwarf.gif


2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eram pe locul 2 la inamici invinsi cand mi-am dat delete.. crezi tu ca niste atacuri leguminoase plictisitoare ma faceau sa imi sterg contul ? :). De tine sunt plictisit de cand iti omoram nobilii la mikian. Plangaciosule.... Si 7 ani de acu incolo daca mai joci pe l7 tot nu ai sa realizezi cate am realizat eu :).

mi-ai omorat mie cativa pentru ca eu am stat sitter la el cand au fost atacurile mari la mikian :). dar tot am luat vreo 20 de sate intr-o zi ;)
asta micu de respira greu, vezi ca vorbesti prostii. daca in hk asa se procedeaza si tu crezi ca asa e treaba si prin alte triburi, afla ca in tsl nu iti spunea nimeni ce sa faci, cu atat mai putin ce sa spui.

bleah.gif


lasa ca posteaza jabelu niste conversatii cu ala bunu .. open parca ii zicea... sa te convingi.

Hai diablo.... (party)

cata, discutiile mele cu florin sunt niste chestii private. atat cele online cat mai ales cele fata in fata.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus