Care trib va domina Lumea aceasta?

  • Autor subiect Andrei-man7
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pana la urma cred ca-mi fac propriul trib doar cu conturile mele si va fi si cel mai numeros,cel mai serios dar si cel mai periculos !!!
 

DeletedUser

CARE TRIB CREDETI CA VA DOMINA ACEASTA LUME? :confused:

Un actor grabit...

On topic: Probabil SHOCK? va fi in fruntea clasamentului inca vreo 5-6 luni pana v-or pica de acolo incercati sa nu va uitati asa de mult la clasament, Dauneza grav sanatatii!!

:)))
 

DeletedUser

aia is in fruntea clasamentului pentru ca au cei mai buni jucatori din clasament cu multe puncte, dar ptiviti pe o harta, daca aia is asa de tari dc nu domina macar 9% pe un k?
 

DeletedUser30628

aia is in fruntea clasamentului pentru ca au cei mai buni jucatori din clasament cu multe puncte, dar ptiviti pe o harta, daca aia is asa de tari dc nu domina macar 9% pe un k?

pai asteapta ca de putin timp au inceput innobilarile :) incet incet vom ajunge sa dominam cum trebuie pe unele K-uri...
 

DeletedUser6558

ehe cand va vedea ingerasa sau unu dintre moderatorii se va lasa cu concedii :))

Tremur de frica. Tu nu?

Ca sa te lamuresc, am zis ca vor fi doua triburi care vor "domina" lumea, pentru ca daca ar fi numai unul singur care ar "domina" atunci acela ar cuceri toata lumea, pentru ca nu ar avea adversar, si deci e impropriu spus ca ar "domina", ar trebui spus "ar distruge", "ar cuceri", "ar elimina". "a domina" presupune adversar. Deci e necesar sa fie doua. Cel putin. Pentru ca daca ar fi unul singur, nu ar avea pe cine sa domine. Intelegi? Sau e prea greu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Tema inchisa. E mult prea devreme sa se vorbeasca de un trib ce va inchide harta. In plus aveti o rubrica legata de clasament unde puteti discuta despre triburi.
O alta tema de spam chiar nu este necesara.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus