Care va fi primul lider in 2011 ?

Care va fi primul lider in 2011 ?


  • Total votanți
    119
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

multumesc celor care ma sustin si le multumesc si celor care ma cred "prost" , mai ales domnu syryus care atunci cand l-am atacat a dat stergere(sper sa nu gresesc:confused:)

Care va fi primul lider in 2011 pe ro7 ?

Eu zic ca va fi **stelele**iadului**, stiu ca nu sunt prea modest :p

Bogdane, Bogdane...cand m-ai atacat tu eram de 3 zile pe stergere, ai aflat si tu ultimul ca a dat TSL stergere dupa ce se apucase FR sa ia sate. Nu atacai tu inainte ca te zbura Flory cu fulgi cu tot ca si la faza cu Narf! cand nu ti-a dat voie sa ataci. Ciuda, ceva? :D :D :D si n-am zis ca esti prost, doar noob. Habar n-ai a juca. In viata reala nu ma intereseaza cum sau ce esti.
 

DeletedUser17395

eu nu am zis ca ar fi prost, doar disperat dupa sate, si innobilator intern.Pacat ca l-au pedepsit adminii :)
 

DeletedUser

Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 3.7%
Moral: 100%

Agresor: Lukifer
Origine: 069 Modificat de Kamikaze17 (485|345) K34

Număr: 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: profucv
Ţel(direcţie): !!!!!***** ALTU LA MARGINE 043 (484|352) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/10
Adeziune: Scăzută de la 7 la -26



felicitari morfen.o adevarata palma primita de diablo.jos palaria in fata celor mai buni.
 

DeletedUser17004

Bre...deci...dupa atatia ani de joc..de L7...de forum extern...inca mai poti face asta? Stii tu ce...chestia aia care implica atingerea buzelor de o anumita parte dorsala a corpului.
Mai ales ca n-ai niciun interes. Bine, i-a luat un sat, vad ca n-a mai cazut vreun loc in clasament din cauza asta. Plus ca rezultatul va fi acelasi. :D nu conteaza cine cu cine tine. Pur si simplu n-o sa schimbe nimic nici aplauzele nici huiduielile.
Deci lasa...lingusitul...
 

DeletedUser35292

Felicitarile le merita kami pe deplin. Tot respectul...ma inclin in fata ta kami


eu nu am zis ca ar fi prost, doar disperat dupa sate, si innobilator intern.Pacat ca l-au pedepsit adminii :)

si asta-i parerea unui ( actual ) diabolic despre un coleg. Felicitari...dar de ce nu-i spui si pe ce cont joci...sa nu traiasca cu impresia ca nu mai esti pe acest joc :)))))...si nu sunt ironic opteron...vreau doar sa bada ce parere au despre el chiar si cei din diablo :p
 

DeletedUser

nenea robady se pare ca vorbim alta limba.jucatorul profucv, nu este un simplu jucator. este simbolul tribului diablo,care e pe locul 1 pe aceasta lume,jucatorul profucv este conform acelui sondaj de mai sus, primul lider in 2011.adica ai toate aceste calitati(de necontestat ,de altfel) si pierzi un sat in halul ala?
 

DeletedUser

nu prea sesizeaza nea robaby ironia situatiei, el e omul ce a cerut zeci de mi de atacuri pe tnt.si el pierde satul din cauza unui topor si unui nobil.intredevar cel mai bun om din diablo,iar diablo cel mai bun trib din lumea a 7.
 

DeletedUser30341

nenea robady se pare ca vorbim alta limba.jucatorul profucv, nu este un simplu jucator. este simbolul tribului diablo,care e pe locul 1 pe aceasta lume,jucatorul profucv este conform acelui sondaj de mai sus, primul lider in 2011.adica ai toate aceste calitati(de necontestat ,de altfel) si pierzi un sat in halul ala?

adrian nu stiu de ce e asa iesit din comun! eu am vazut un raport asemanator pe o alta lume si in plus era si pe bonus de noapte! :) si care ar fi problema ca a pierdut niste sate? cred ca de cand jucam triburile toti am pierdut/ castigat sate!
 

DeletedUser17004

Inteleg situatia mey, dar ce realizare e asta? Un sat luat cu un topor si 5-6 conturi pierdute? Nu ti-am zis ca situatia e aceeasi?
N-ai tu nimic de castigat din asta. Castiga mereu Diablo, orice s-ar intampla. Pierde jucatori, castiga sate.
 

DeletedUser

siri .. tin sa iti amintesc ca eu nu am pierdut conturi .. pe adversaru am avut si 2600 atacuri si nu au reusit sa imi ia decat 2 sate ... una e sa stergi contu alta e sa iti ia un adversar sate ... nu te mai lua de joaca mea :p

fara falsa modestie .. daca unu ca profu a ajuns pe primu loc .. sau pe 2 fie ... inseamna ca eu daca stateam cat a stat el pe contu lui aveam dublul punctelor lui

cat despre tine .. tu ai pierdut ceva sate la viata ta din ce imi aduc aminte asa ca no comment
 

DeletedUser17004

Pe ce cont am pierdut eu sate Kami? Pe marius magma, cand jucam in mijlocul MIR si pierdeam 1 sat la doua luate? Sau pe Lucifer cand era in sitter, si alea recuperate cu dobanda? Cate sate am pierdut pe L21 acuma?
Poate nu sunt fairplay si am si eu metodele mele de joc, dar sate asa ca profu n-am pierdut.
Poate o sa pierd in viitorul apropiat si sa aiba cine se bucura :D
 

DeletedUser35292

..... Pierde jucatori, castiga sate.

Sunt total de acord cu tine...dar oare balanta-i echitabila?...vom vedea...am inteles ca sunt fotolii super in loja :):p

pana una alta pot spune ca este ptr prima data pe joc cand ...vor exista doar invinsi in acest micut razboi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Sunt total de acord cu tine...dar oare balanta-i echitabila?...vom vedea...am inteles ca sunt fotolii super in loja :):p

pana una alta pot spune ca este ptr prima data pe joc cand ...vor exista doar invinsi in acest micut razboi :)

Pe crescova joc, doar cand am chef e adevarat...., si nu pot fi considerat diabolic, doar un prieten a unora de acolo, pe care ii mai ajut cand pot. Da in general spus ce am de spus.
Cat despre raportu lui Lost in space, ce putem spune decat ca se vede ce a jucat saracu pe triburi, daca schelalaie bucuros la asemenea raport :).
Iar despre Andy, habar nu am cum e ca jucator, nici nu conteaza, da spre oftica voastra chiar merita titlul de cel mai bun conducator de pe l7, (plangi opene) :)
 

DeletedUser

Pe ce cont am pierdut eu sate Kami? Pe marius magma, cand jucam in mijlocul MIR si pierdeam 1 sat la doua luate? Sau pe Lucifer cand era in sitter, si alea recuperate cu dobanda? Cate sate am pierdut pe L21 acuma?
Poate nu sunt fairplay si am si eu metodele mele de joc, dar sate asa ca profu n-am pierdut.
Poate o sa pierd in viitorul apropiat si sa aiba cine se bucura :D

baby cine era pe lucifer cand m-am distrat cu el impreuna cu neddhu? :D (eu fiind sitter la andurill :D )
 

DeletedUser

inseamna ca era noobu ala de napoleon .. ce se mai chinuia saracu' acolo :))))
 

DeletedUser19081

fara falsa modestie .. daca unu ca profu a ajuns pe primu loc .. sau pe 2 fie ... inseamna ca eu daca stateam cat a stat el pe contu lui aveam dublul punctelor lui
Sa nu va mai aud ca nu ma inteleg eu cu camicaze ... UITE RECUNOSC CA II DAU DREPTATE .daca era pe contul meu si lua in sitter 5500 de sate din ~FR~ (toate impartite la colegi - inclusiv lui morfen sau lukyfer-dar in special lu dan66 -cele mai multe luate) statea omu bine merci (** aia a mea - stau in fund si bat la taleri - sa ajung pe 1 loc) si acum INTRADEVAR AVEA dublu satelor pe care le detin .
PS cred ca nu am luat mai mult de 25 de sate din fr ... nici nu am chef sa ma uit ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus