Care va fi primul lider in 2011 ?

Care va fi primul lider in 2011 ?


  • Total votanți
    119
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cei care ma cunosc stiu cum am jucate eu pe l7 ... cei care atacau cu mine in granita la fiecare atac primeau sate de la mine chit ca luam de la adversari sau nu .... eu am refuzat sa iau sate de la dacus cand s-a lasat ... nu sunt avid ca altii :p


p.s. e kami sau kamikaze
 

DeletedUser35292

Sa nu va mai aud ca nu ma inteleg eu cu camicaze ... UITE RECUNOSC CA II DAU DREPTATE .daca era pe contul meu si lua in sitter 5500 de sate din ~FR~ (toate impartite la colegi - inclusiv lui morfen sau lukyfer-dar in special lu dan66 -cele mai multe luate) statea omu bine merci (** aia a mea - stau in fund si bat la taleri - sa ajung pe 1 loc) si acum INTRADEVAR AVEA dublu satelor pe care le detin .
PS cred ca nu am luat mai mult de 25 de sate din fr ... nici nu am chef sa ma uit ..

aici te contrazic....si sa nu ma faci sa te consider si mincinos...mie din FR mi-ai dat ca target un cont al unui player din HK...sa ne aducem aminte ca era pe acel cont prietena piticului???...Fa bine si retracteaza ca-mi cam pierd rabdarea cu tine
 

DeletedUser30341

aici te contrazic....si sa nu ma faci sa te consider si mincinos...mie din FR mi-ai dat ca target un cont al unui player din HK...sa ne aducem aminte ca era pe acel cont prietena piticului???...Fa bine si retracteaza ca-mi cam pierd rabdarea cu tine

ai nervi? :))
 

DeletedUser30341

:)) era o intrebare! nu trebuie sa imi rapsunzi cu o alta intrebare :p
 

DeletedUser19081

aici te contrazic....si sa nu ma faci sa te consider si mincinos...mie din FR mi-ai dat ca target un cont al unui player din HK...sa ne aducem aminte ca era pe acel cont prietena piticului???...Fa bine si retracteaza ca-mi cam pierd rabdarea cu tine
daca nu ai tinere de minte nu te ambala degeaba , fr-ul cand m-a ajutat aveau 6000 si ceva de sate , iar 2 din conturi erau :iuli91 - vreo 300 (controlat stii tu de cine .. sau poate de mai multi :p ) si doctoru(avea un numar) care avea vreo 400 .. Asadar ramaneau undeva la 5500 de sate .. Acum ca sa fiu sincer nici eu nu stiu daca erau 5496 sau 5501 , cert e ca erau foarte multe .. asa ca hai SICTIR .. TE ROG sa nu ma mai plictisesti ..
PS - un ...instabil (ma refer la multiplele iesiri din triburile in care era)-ai fost , un slab sau (non)caracter ramai ...
Multumesc ptr. distractia oferita pe acest joc actualilor adversari, fosti colegi si actuali prieteni.
Bagati atacuri...Nu lasati doar 3 membrii diablo sa atace. Nu voi apara sate...dar relax...nu voi sterge contul...ca sa nu stric frumuseti de statistici ale unor adversari.
Si chiar sunteti speciali ( aceasta parte doar o adresez doar prietenilor )

Bafta si un joc cat mai placut tuturor

Circulara adresata grupei 2 Diablo

Cu respect Ionel A
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bai ion oblemenco, cum pana mea au reusit aia sa iti ia sat cu un topor si nobil ma? :)))))))
 

DeletedUser

nu are cum sa fie profucv primul lider din 2011 cand el cere sprijin pe juma din satele lui ca il ataca 2 playeri dar nu poate nici macar sa isi scoata trupele din sat cand ajung atacuri de la 30 ore ... sa fim seriosi .. ar insemna ca l7 chiar a fost cea mai slaba din istorie
 

DeletedUser35292

bai ion oblemenco, cum pana mea au reusit aia sa iti ia sat cu un topor si nobil ma? :)))))))

asta nu-i tot...a pierdut si sat la 12 ore distanta de nobil...a fost UMILIT pe joc...sa trimiti nobili in mijlocul tribului diablo...sa-i iei sate cum a facut Kami...Acum chiar imi doresc sa ajunga acel personaj, de pe primul loc ca sa putem sa-i aducem aminte de VALOAREA lui....:eek::eek::eek::eek::eek:

P.S. Nu tine nici faza ca nu a fost on...nu a putut sa atace...a facut-o...a tot incercat sa recupereze....DAR...exact ce-i reprosa el lui Daymo...NU AI VALOARE SA ATACI playeri buni si activi....in ochii nostrii esti un NIMENI pe joc...urlai la altii sa atace si sa-ti bage sprijin...bleahhhhhhhhhh...ai noroc cu acele conturi din TNT pe care le detin diabolicii...si asa poti lua si tu sate de la adversari...cu acele statistici ale playerilor inactivi din TNT...sa-i multumesti in genunchi acelui player care te ajuta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ionut stii de ce e bun profu? sa piarda sate de la 6 ore juma si dupa (on fiind) sa ceara sa se dea cate 7 atacuri pe satele pierdute :)) .. deci mor de ras .. le dau raport in trib .. schimb numele ca nu tin satu .. si ei tot dau 7 atacuri .. incredibil .. cata inteligenta .. cata tactica

m-am convins .. profu e bun de presedinte :))
 

DeletedUser17395

Pff eu daca eram in locul lui cred ca asa pateam si eu..Ca sa stau sa scot toate trupele din sate , de pe zeci de sate....pff mi-ar fi lene.....ar trebui sa le chem inapoi dupa...
Si daca as pierde sat cu nobili de la nu stiu cate ore ce ? inseamna ca am avut altceva mai bun de facut decat sa stau pe joc
Si daca pierd sat luat de un nobil cu un topor ?:)Cate criterii ati stabilit voi.. Atata timp cat se va stii rezultatul final, adica voi eviscerati iar diablo in picioare, profu nu trebuie sa se agite deloc, poate sa piarda si 200 de sate daca are altceva mai bun de facut decat sa stea pe joc...
Cel putin eu asa as face :)...
 

DeletedUser

tu dar el chiar sta pe joc ... cat poate demult .. s-a si laudat pe extern ca azi e acasa si vedem noi ce si cum :))



profucv astăzi la ora 21:26
!!!!!!!!!! Sat IMPORTANT :)) 012 (402|743) K74 dupa 00 00 am 7 atacuri . Si nobil pe el .. am deja adeziunea scazut .. poate reusiti sa imi trimiteti ceva sprijin ...


eu il las sa tipe saracu ... mi-e doar sa nu faca mai rau ...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
rusinica profule , a ajuns sa rada toata lumea de tine :)) si nu mai e nici doamna educatoare sa iti ia apararea pe aici :))) acu ne facem de cap :)))) :cool:
 

DeletedUser17395

ba mi-a dat 300 pct premium sa il apar eu :p. Gaby treci la somn ca te innobilez
 

DeletedUser


si acum urmeaza numarul de circ, marca inregistrata(lucifer cel viteaz).uitasem.ca tsl inseamna numai injurii si insulte. mai stergere de cont cand tu o sa ma vezi pe mine beat,atunci TU, esti deja in coma alcoolica, internat la urgenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17004

Kutubai draga, mai joci? nu de alta, dar Lucifer cel viteaz ala are 800 de nobili si atacul si deff full. Poate vrei sa facem circ.
 

DeletedUser

Kutubai draga, mai joci? nu de alta, dar Lucifer cel viteaz ala are 800 de nobili si atacul si deff full. Poate vrei sa facem circ.

oooo, mam speriat. pai ce e prima oara cand ma ataci?nui bai poate iei acum cateva sate.atat. in rest nu se intimpla nimic, decat o iarasi nenea stergere de cont pe aratura.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
oooo, mam speriat. pai ce e prima oara cand ma ataci?nui bai poate iei acum cateva sate.atat. in rest nu se intimpla nimic, decat o iarasi nenea stergere de cont pe aratura.

Bai Kutzu ....i-ati avant si zboara in tarile calde,am auzit ca vine frigu pe aici ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus