Care va fi primul lider in 2011 ?

Care va fi primul lider in 2011 ?


  • Total votanți
    119
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vnhl=cont sters. deci liniste. aici vorbesc doar cei de pe harta, nu lasi ce dau stergere.
 

DeletedUser

tu nu ai treaba pe harta draga kutubai?....sau duci lipsa de atacuri?

1. daymo s-a sters, numai exista printre noi;
2. MORPHEN se duce;

eu l-am votat pe profu :p
 

DeletedUser17004

Cred ca Lord Adex deja incepe sa stranga bani pentru premiumul meu si al maruskai :D :D :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
poate in loc de bani va da ban...ar fi chiar tare :))))

on topic : primul in 2011 va fi de fapt prima... zalast flori :D
 

DeletedUser

tu nu ai treaba pe harta draga kutubai?....sau duci lipsa de atacuri?

1. daymo s-a sters, numai exista printre noi;
2. MORPHEN se duce;

eu l-am votat pe profu :p


ai votat gresit . profu este in genunchi . trebuiau pusi la socoteala si fosti lideri de triburi care intradevar isi meritau acest titlu
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
corect... umilinta mai mare ca la profu n-am mai vazut pe lumea 7 ... nici macar nu mai scoate capu pe aici de rusine...sau da cu mistria prin sate :))) hahah :)))))
 

DeletedUser

noi in diablo primim rapoarte in care demnitatea lui profu este sus . in schimb primim de la Heaven rapoartele in care este tarat prin cacao
 

DeletedUser

nu stiu ce parere aveti voi despre profu, insa eu am o parerea foarte buna despre el care nu mi-o poate schimba nimeni.
voi daca nu il respectati problema voastra sau nu respectati pe altcineva.

Eu atata timp cat voi inceta sa am respect voi da stergere cont.

O zi buna,
Mara
 

DeletedUser

mai are tupeu sa trimita rapoarte favorabile lui? mare om mare caracter ... numai dumnezeu il poate ajuta acum in ce stadiu e .. sa ii dea putina minte sa realizeze cat de dus cu capul este .. dar si eu sper sa fie el primu lider in 2011
 

DeletedUser33089

mai hai sa zicem ca nu o sa fie nimeni dintre cei de sus o sa fie un anonim :)
 

DeletedUser

In sfarsit REGELE l7 e la locul bine meritat in clasament ...uff ..a scapat de concurenta ..va ramane in fruntea clasamentului multa vreme ..cel putin din DIABLO nimeni nu va incerca sa-l intreaca ..usurel steluta sa dat intr-o parte sa treaca seful sa nu cumva sa ii cada si lui capul ca lui daymo ..pff mai indrazneste cineva sa zica ps...?

Titlu TOTUL E BINE , cand se termina cu bine :)) >>
Partener de discuţie profucv
Dosar: Inbox
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


profucv în data de 12.10. la ora 08:28
Kalistra = cont sters . bafta la sate .


uite kati daca l-ai jignit pe extern te astepta la cotitura . rog administratorii forumului sa schimbe numele topicului : Care va fi primul lider umilit in istoria lumii 7 ? si cu aceasta ocazie votez si eu pe profuwc
 

DeletedUser

Titlu TOTUL E BINE , cand se termina cu bine :)) >>
Partener de discuţie profucv
Dosar: Inbox
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


profucv în data de 12.10. la ora 08:28
Kalistra = cont sters . bafta la sate .


uite kati daca l-ai jignit pe extern te astepta la cotitura . rog administratorii forumului sa schimbe numele topicului : Care va fi primul lider umilit in istoria lumii 7 ? si cu aceasta ocazie votez si eu pe profuwc
votezi aiurea ca de obicei...;))lider umilit e acel lider ce este nevoit sa renunte la cont din cine stie ce motive...ex:mamaia flori si strengarelul...deocamdata profu e pe locu 2 in clasament si diablo va rupe...;))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bre dicanio eu mi-as fi dat stergere daca pierdeam sat de la 20 ore cu topor + nobil sau alte minunatii d-astea ;)
 

DeletedUser

votezi aiurea ca de obicei...;))lider umilit e acel lider ce este nevoit sa renunte la cont din cine stie ce motive...ex:mamaia flori si strengarelul...deocamdata profu e pe locu 2 in clasament si diablo va rupe...;))

dica nu intelegi anumite chestii . 1 stim toti de ce a renuntat flori . nu ca a fost umilita . 7-8 luni de zile a maturat harta cu noi cum a vrut ea . va ramane intiparita in memoria multora dintre noi ( in special in memoria lui profu . dupa cat si-a batut joc de diablo ) 2. stranger nu il putem considera lider de trib . contul lui era pe primul loc si dupa aceea restul conturilor 3. profu este pe primul loc ( nu in clasamentul celor mai buni jucatori . in clasamentul petardelor ) 4. ce sa ma rupa diablo ? inca nu sunt inobilata intern si nici nu voi fii prea curand ;)
 

DeletedUser

dica nu intelegi anumite chestii . 1 stim toti de ce a renuntat flori . nu ca a fost umilita . 7-8 luni de zile a maturat harta cu noi cum a vrut ea . va ramane intiparita in memoria multora dintre noi ( in special in memoria lui profu . dupa cat si-a batut joc de diablo ) 2. stranger nu il putem considera lider de trib . contul lui era pe primul loc si dupa aceea restul conturilor 3. profu este pe primul loc ( nu in clasamentul celor mai buni jucatori . in clasamentul petardelor ) 4. ce sa ma rupa diablo ? inca nu sunt inobilata intern si nici nu voi fii prea curand ;)

1.Mamaia a renuntat pentru ca alta solutie nu avea...si da,va ramane in memoria multora ca fiind mamaia care tinea 3 sferturi din apararea tribului viking pe un cont si se mai si lauda cu acest lucru ;)
2.H.K. a fost trib intemeiat de strengarelul...rezulta asadar ca el a fost liderul acelui trib
3.Profu daca era petarda nu aducea diablo unde este acum...deci ciocu mic ;)


si joc de glezne vorba lu gabitza
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus