Care va fi tribul cel mai tare din lumea asta ?

  • Autor subiect October Red
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va rog nu veniti cu tribusoare si tot soiul de motive stupide.
Doar eu am acest drept !
 

DeletedUser7072

pana acum pare ca GT va fi cel mai puternic trib. au o gramada de oameni de valoare cunoscuti pe l2. depinde cum se vor intelege intre ei.

mai sunt cei dis »Shhh. care pot face o figura frumoasa, si de ce nu? chemp

momentan cam atat. asteptam primii nobili sa dam verdictul.
 

DeletedUser5168

speram sa facem o figura frumoasa.... timpul le va rezolva/arata pe toate...

vorbesc in calitate de membru Shhh.
 

DeletedUser4645

:eek::eek::eek:

shh e pe loku 88 mai are mult de tras pana sa ajunga pe locul 2

86 B.T.K. 8.261 30.440 206 148 206 148
87 STING 8.241 14.838 92 161 92 161
88 »Shhh. 8.232 9.263 53 175 53 175
89 ~ATR~A 8.205 11.999 77 156 77 156
90 ~YKZD~ 8.198 13.192 78 169 78 169

Observa diferenta. Cu 206 membri sunt pe locu ala... Shhhh cu 53 sunt pe 88 :p
 

DeletedUser

Alinutzu13 hai sa lasam timpul sa "elucideze" acest mister!!!
Locul 1...
Locul 2...
Locul 3...
............
Locul 524
 

DeletedUser7072

adevaratele topuri se vor face in momentul cand apar nobilii pana atunci bafta la joc tuturor. eu am zis aceste 3 triburi(GT, shht si chemp) pt ca imi par a avea jucatori buni. nici nu stiu sincer cum sunt asezati pe harta(asta va purta un alt rol important in reusita/nereusita tribului)
 

DeletedUser

Nu ne putem pronunta inca,nu ne putem pronunta niciodata,decat la sf lumi,cine se gandea ca pe l2 Hell va ajunge 1:)..Cred ca Circ si Wwizz erau favorite,si timpul nu e pierdut!Dar nu asta conteaza aici,totusi cred ca GT are cele mai mare sanse deoarece avem cei mai multi si mai experimentati jucatori de speed 1:p!!!Insa asta se poate schimba oricand!
 

DeletedUser

Nu se poate pronunta nimeni in privinta celui mai tare trib.Ne putem pronunta insa in privinta triburilor cu cele mai multe puncte sau cei mai multi jucatori.Valoarea unui trib nu se reflecta numai in jucatorii buni pe care ii are, ci si in jocul de echipa si in increderea pe care o acorzi colegilor ,ca pana la urma este un joc de echipa,unul social.Asa au ajuns unele triburi (in speta HELL ) in Top 3 pe l2.Totusi am incredere ca GT va face jocul mult mai interesant ASTA DACA JUCATORII VOR LASA ORGOLIUL DEOPARTE :) ,si vor lucra impreuna ca o echipa.In rest urez bafta tuturor jucatorilor.Respecte.
 

DeletedUser

si io merg pe mana GT. insa mai am si alte optiuni (desi nu sunt destul de vechi sa cunosc jucatorii de valoare de pe .ro). tribes, STING, si, slabicinea mea de pe l5 ubicuu (o sa radeti dar daca tribul asta va ramane in formula asta la conducere se vor alatura numai oameni de calitate, daca o sa fuzioneze cu cineva cei cu care o sa funioneze o sa aiba un mare avantaj)
 

DeletedUser

eu merg pe mana GT.si tribul TSW are conducatori buni si experimentati de pe lumea 3
 

DeletedUser

eu ma bazez pe tribul meu New OldSChool :D:D:D

suntem multi de pe l5 din O.S.

sa apara nobili ca clasamentul o sa se schimbe mult:eek::eek::eek:
 

DeletedUser8914

:)

gt o sa spulbere lumea asta daca se cred deja victoriosi prin fuziuni si alte chesti se vor forma triburi care o sa ii domine ! ... ex manson lumea 4 ... le urez bafta am cativa prieteni p acolo !
 

DeletedUser8266

eu cred ca si tribul cu acelashi nume tribul :)) va face o figura frumoasa au jucatori buni de pe l4 acu' om vedea, e prea devreme sa spunem ce si cum, se mai fac fuziuni alti se destrama se mai inobileaza ...mai este:D
 

DeletedUser

Eu am mers si voi merge pe mana celor din H@it@...au cam aceiasi conducere si au facut o figura frumoasa in toate lumile in care i-am intalnit...de remarcat de la ei, indeosebi Xena 07...idolul meu;):D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus