Care va fi tribul cel mai tare din lumea asta ?

  • Autor subiect October Red
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))))))))))))))) da bine mai convins ,esti etalonu prostiei :)) pai sti tribu' regii pe l4 , vezi cat au rezistat singuri aia , si intre ce tribuir erau asta inseamna ca l4 e o lume de nobii? era o vorba daca esti prost macar nu mai semnaliza

p.s. daca nu stiai au rezistat cam de la inceputu lumi pana acu vro luna 2 (chiar si acu exista tribu si au un sat pe k56) si intre ce triburi era : mason , noa , gtc ,har etc

p.s-p.s. - apropo inseamna ca fosti tai colegi din mod erau nobii , drexd (parca asa ii zice ala cu satele cu nume ferma) care a condus parca l7 a fost scos de aici inobilat ,si uitate la membri gt ca sa nu spun alti membri si vezi ce jucatori is si apoi mai gandestete odata cine e noob tu sau aia , daca nu ii sti ca joci doar de cand a inceput l4 te sfatuiesc sa ii cauti pe l2

Cazul tribului regii din L4 nu are nicio legatura cu xyz. Xyz este continuarea proiectului abc din L5, daca ai stii despre ce e vorba poate ai intelege ;) Cat despre lume de noobi sau nu, cred eu ca se refera la majoritatea playerilor, nu la triburi consacrate sau membrii cu experienta...
 

DeletedUser8266

nu nu ai intzeles tu credca , el a vrut sa zica ca au facut un trib cu jucatori buni micutz sa vada daca rezista o luna si daca rezista o luna lumea 6 e de noobi , pai eu am dat exemplu de alt trib micutz care a rezistat intre mai multe triburi mari si destul de agresive mai mult timp cea ce in gandirea lui ar deduce ca l4 = noobi

majoritatea playerilor pe orice lume nou aparuta is de pe alte lumi cam 70% is de pe alte lumi oricum el ** gura fara el ii se pare ca e marele jucator si ne spune noua noobi ce si cum trebuie facut
 

DeletedUser

nu nu ai intzeles tu credca , el a vrut sa zica ca au facut un trib cu jucatori buni micutz sa vada daca rezista o luna si daca rezista o luna lumea 6 e de noobi , pai eu am dat exemplu de alt trib micutz care a rezistat intre mai multe triburi mari si destul de agresive mai mult timp cea ce in gandirea lui ar deduce ca l4 = noobi

majoritatea playerilor pe orice lume nou aparuta is de pe alte lumi cam 70% is de pe alte lumi oricum el ** gura fara el ii se pare ca e marele jucator si ne spune noua noobi ce si cum trebuie facut

Nu man, tribul abc a fost infiintat pe l5 ca fiind "scoala de noobi", era binevenit oricine sa invete sa joace, fie incepatori fie jucatori buni care vor sa afle ceva nou. Gasesti mai multe pe forumul L5. Xyz a fost format din membrii ex-abc, adica (in mare parte) jucatori care au dobandit experienta in abc pe L5, nu pe alte lumi. Daca era vorba de orice alt trib si nu xyz nu intelegeam nici eu cum poate sa declare L6 lume de noobi pentru ca au rezistat o luna.

Oricum, triburi formate din membrii cu experienta sunt peste tot, altii vor capata experienta pe parcurs si in timp se vor contura triburi puternice, asa e peste tot. Doar o parere personala :p Nu ma mai bag ca nu joc si nici nu am jucat pe L6 :eek:
 

DeletedUser8266

Nustiu xyz a fost mai mult din admini/moderatori pe l6 ....bloom ,grima , mater dolores , jucatori de pe l4 m dfa1 ,blestemat , nustiu ce a fost pe l5
dar ai dreptate in timp se contureaza triburi puternice si asa e peste tot , doar cei puternici rezista
 

DeletedUser

Nustiu xyz a fost mai mult din admini/moderatori pe l6 ....bloom ,grima , mater dolores , jucatori de pe l4 m dfa1 ,blestemat , nustiu ce a fost pe l5
dar ai dreptate in timp se contureaza triburi puternice si asa e peste tot , doar cei puternici rezista

Hehe, cei pe care i-ai mentionat au fost profi :p
 

DeletedUser8266

nu cred ca si blestemat , ca pe el il stiu de pe l4 de la inceput am fost in T.E. impreuna si era la inceputuri cred ca rima oara cand juca , iar dfa1 la fel trebuie mai intai sa se invetze pe el apoi pe ati jocu cat despre restu ii stiu doar ca admini ca jucatori **** , e posibil restu sa fi fost profi , orikum pe l5 a fost facut cum ai zis u pentru a invatza jucatori pe l6 a fost facut pentru a vedea ei cat is de tari pentru dostractie **** pentru ce
 

DeletedUser7708

Imperiule nu mai stau să îţi explic ce şi cum, cunosc jucătorii destul de bine. Am obosit să îmi bat capul cu tine, mă duc să continui proiectul început pe .ro(că tot spuneai că n-am făcut nimic pe aici).
 

DeletedUser8266

nu, am zis ca ,,nu ai facut nimik sa iti dea dreptu' sa spui ce lume e de noobi si care nu ", nu eu miam spus parerea nu tziam spus ca nu ii cunosti jucatori aia nici nu ma intereseaza ce au facut alti pe mine ma intereseaza ce fac eu dar nu imi place cand uni ** prosti
 

DeletedUser

hmmm....pana la urma ati degenerat iarasi in certuri inutile.

imperiule, daca nu stii despre ce e vorba, si nu stii insignifianta noastra istorie, mai bine abtine-te de referiri la L2, L4 etc. Aici suntem pe L6. Si in ...xyz nu joaca admini/moderatori, pe L6 suntem jucatori ca oricare altii.

Si am revenit pentru ultima oara....si din acest moment mai existam pentru o saptamana. Aveti la dispozitie o saptamana sa ne stergeti de pe harta. Avand in vedere ca din iulie noi suntem semi-inactivi, intram in joc doar ca sa n-avem bulina galbena si in momentul in care am refacut tribul inca nu avusesem bunavointa sa ne umplem fermele....da, cred ca ne permitem sa spunem, intr-o saptamana, ca L6 e lumea nobilatorilor interni si a marilor cuceritori de sate parasite....daca "lume de noobi" ti se pare o asemenea ofensa.

Asa ca...cel mai tare trib? Nu, inca nu exista. Dar pariul meu merge catre cativa lideri pe care un apel mai vechi la revolta i-a trezit din letargie si incep sa-si contureze o politica de trib puternic. Imi voi exprima opinia in mod deschis saptamana viitoare.
 

DeletedUser8266

atunci prin comparare l4 ce inseamna ca e ?cand 3 oameni stau sitter la tot tribul si au razboaie aproape pe toata granitza si rezista mai bine de o luna vro 2 ...ar trebui sa spun ca l4 e o lume de incepatori sau cum?

p.s. tribul sitter si cele cu care eram in razboi erau toate in top 20

p.s. p.s. daca nu crezi ce tziam spus ,pm
 

DeletedUser

innobilari interne si cuceriri de sate parasite se fac pe toate lumile (o scurta privire in topul 20 al lumi 5 o sa intareasca ce am spus; sunt acolo jucatori care au peste 95 % din sate provenite din innobilari interne...asa ceva nu gasesti pe l6);

cel mai bun trib tre' sa existe, e o lege matematica, nu pot fii toate egale; ca voi intelegeti altceva prin 'cel mai bun trib', un trib dominant, un trib emblema etc asta-i altceva;
 

DeletedUser8266

in sfarsit cineva care gandeste ca mine .... mc pentru sustzinerea indirecta fairytale
 

DeletedUser8266

:)) uite iti propun sa faci un lucru .
Cand mam uitat in statistici acu vro o luna, 2 ...cu toate ca au acceasi viteza si l4 a inceput mult mai tarziu ca l1 sau l2 ori l3 ...triburile si playeri de pe l4 aveau mai multzi inamici invinsi si ca agresori si ca aparatori ...deci o lume agresiva si activa cu toate astea daca in top 20 l4 imi gasesti un jucator care sa aiba mai putzin de 60% inobilari interne si maxim 10 -20% inobilari jucatori activi este un miracol

spor la cautari si te astept sa imi dai dreptate pana la urma:)))

p.s. chia l3 are viteza mai mare ...doar l1 si l2 au la fel ca l4

--2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in sfarsit cineva care gandeste ca mine .... mc pentru sustzinerea indirecta fairytale
n-ai pentru ce :) ...mi se pare incorect sa desconsideri o lume doar pentu ca nu iti convine una din proprietatile ei (cam asta ar fii motivul ), ex :l6 pentru viteza mica, l5 pentru numarul nelimitat de membri ai unui trib ;
Lumea 5 e lume de mamuţi, e normal să fie înnobilări interne :D
l6 de noobi, l5 de mamuti... ai cumva o lista si cu restul lumilor ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

:))) toate is la fel , toate trec prin acelasi stadiu mai activ la inceput si mai putzin activ dupa ,tu chiar te ei dupa dfa1 cu lumile de noobi mamuti si inobilari interne ?


orikum facem off-topic deci nu pot sa zic clar acu care va fi cel mai tare trib clare e ca in GT a intrat ceva ,,sange proaspat" si momentan vor ramane pe 1
 

DeletedUser

intr-adevar. faptul ca sunt de destula vreme (chiar de la deschiderea lumii) pe locul 1, spune multe. cred ca vor mai rezista.:cool: desi mi se par cam imprastiati...:eek: cu putina diplomatie favorabila se rezolva:)
 

DeletedUser

da, ati dat-o in off topic iar. :))) ca s fiu la subiect, cel mai mare trib va fi TOR. Nu de alta, dar e tribul in care m-am nascut, am crescut si voi muri. Asta daca nu voi gasi secretul nemuririi intre timp :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus