Castigatorul lumii 35 :)

  • Autor subiect DeletedUser18634
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18634

Ia sa vedem pareri despre cine va castiga lumea asta. Sa fie oare tot Spam-ul, cel care a castigat lumea 9 sau vom avea surprize ;)
 

DeletedUser44200

Eu zic ca mai trebuie sa asteptam macar o saptamana pana sa fim siguri cine castiga lumea :)
 

DeletedUser

eu zic ca tre sa asteptam macar 1 An .. abea dupa poti vorbi de un eventual Castigator .. nu uitati ca e o lume cu BISERICA + Viteza 1 Server/Trupe .. deci nu va ambalati deaiurea de pe acum :))) nici calutii nu ii aveti si ** de castigarea lumii :))
 

DeletedUser8140

saracia o sa mai joace atata timp pe un server.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

Eu zic ca mai trebuie sa asteptam macar o saptamana pana sa fim siguri cine castiga lumea :)

Da! Asa trebuie sa facem!!! Vedeti ce inseamna sa iti pui mintea la contributie si sa fi calculat si rabdator in afirmatii?

Intr-o saptamana o sa se stabilizeze in totalitate situatia politico-militara pe harta si vom avea o viziune 100% clara asupra a ceea ce se va intampla in urmatoarele 1046 de zile..
 

DeletedUser8140

eu pot s-o termin cand vreau....cine vrea continua cat o tine
 

DeletedUser44200

Da! Asa trebuie sa facem!!! Vedeti ce inseamna sa iti pui mintea la contributie si sa fi calculat si rabdator in afirmatii?

Intr-o saptamana o sa se stabilizeze in totalitate situatia politico-militara pe harta si vom avea o viziune 100% clara asupra a ceea ce se va intampla in urmatoarele 1046 de zile..

Eeee... sa fim totusi mai modesti si sa nu exageram. Nu un 100 % dar macar un 80 %? Eu pariez un 80 % pe jimmymacel si un 20 % pe mine :D Asta daca mai intru.
 

DeletedUser

Orice jucator activ are sansa sa termine, daca rezista pana la sfarsit, despre triburi Dumnezeu cu mila, unele apar altele dispar, fuziuni, razboiae, certuri interne, depinde de diplomatie, cati jucatori se lasa, etc, da nu au aparut nobili si noi vorbim cine castiga lumea, probabil satele de barbari:)
 

DeletedUser8140

pariati pe mine ca ce ? vreti sa pierdeti si nu stiti cum ?:))
 

DeletedUser29445

Triburi care ar rezista pana spre sfarsit ar fi:
WoC
SPAM!
CIRC ( sunt prea multi, tot ramane un tirb)

Iar alti ar fi :
Ganja
TSL


Stiu ca e prematur sa vorbim de cine castiga lumea, dar asa la prima vedere astea ar fi triburile care au sanse mari sa raman pana la sfarsit. Cine va castiga, ramane de vazut.


100% tribul de pe ultimul loc castiga sigur! (intoarcem clasamentul)
 

DeletedUser43196

Da sigur circ ar ramane;),cu asa conducere poti sa tot fii.Poti sa ai toata harta eu atat ma intreb cum tii in frau asa de multe suflete?.Circ va fii dintre primele triburi care vor disparea(Asta este parerea mea).

Si este cam devreme sa vorbim despre ciine va cajdiga lumea :).Sunt multi jucatori buni intrati si triburi care inca se formeaza
 

DeletedUser44410

stiu ca e super devreme dar vad o seminifinala intre SPAM vs WoC vs Ganja vs MILF cine cu cine si cine impotriva cui nu ai de unde sa stii dar as paria ca macar 3 din cele 4 triburi au sa existe pana la finalul lumii
 

DeletedUser42927

Fara prea multe cuvinte,tribul PRAF va castiga lumea.Nu va mai chinuiti sa jucati,dati cu totii stergere..
 

DeletedUser43196

Voi vedeti triburi care or sa joace pana la final:).Jimmy deja sia spus opinia ca nu vor mai juca atat..Spam poate.Ganja iarasi nu cred ca vor juca pana la sfarsit:).Tineti cont o lume ca aceasta tiine 3-4 ani..:).Dar se pare ca avem triburi care vor so incheie in 7 luni:rolleyes:
 

DeletedUser

Calmati-va, sunt toate sansele sa se intample ca pe L16 care.... nu s-a terminat si e On de 4 ani...
Tribul care va castiga inca nu este in forma finala(poate nici macar fondat)... stiti voi, tradatori, fuziuni, aliante incalcate, baieti pe ciclu si tot soiu...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus