CASUAL 2 - IMPORTANT! VA ROG INTRATI!

  • Autor subiect DeletedUser46851
  • Data de început

DeletedUser46851

Ieri am facut adminilor o propunere. Aceasta propunere suna cam asa:
'Buna ziua! Sunt de cativa ani pe lumea casual si desi la inceput a fost o lume interesanta a devenit ceva monoton ,care nu atrage jucatori,ba din potriva : chiar ii face sa se lase de joc sau doar de lume,depinde.
Ar fi foarte interesant sa fie in continuare o lume in care triburile sa fie in permanenta competitie si la fel si jucatorii...In conditiile acestea insa ,primul jucator e deja la multe milioane de puncte distanta fata de locul 2.
Asadar ,as vrea sa propun o lume CASUAL noua. Aceasta ar aduce un plus jocului si teoretic ar trebui sa fie exact acelasi lucru din punct de vedere al adminilor si al celor care administreaza jocul,doar o lume in plus pentru voi,dar un mare plus pentru jucatori. Sper sa nu fiu ignorat si sa se propuna mai departe macar aceasta idee.'

Mi s-a spus sa pun pe forum pentru a putea si alti jucatori sa isi dea cu parerea.
Eu cred ca ar fi ceva ce ar putea creste interesul jucatorilor pentru joc. Spuneti parerea mai jos si argumentati va rog in legatura cu aceasta propunere!!
 

DeletedUser47828

ideea este o idee buna ... de exemplu pe guerretribale.fr exista deja de aproape un an daca nu mai bine un casual 2 care merge in paralel cu primul. mi se pare normal pe de o parte ca un jucator care invie pe casual sa ii piara cheful de a juca cand vede jucatori de 10 milioane de puncte si plus iar el are un amarat de sat de cateva mii ... pe langa asta cat ii ia la jucatorul respectiv sa creasca in puncte ca sa intre in vizorul unui recrutor dintr-un trib ;;; asta este parerea mea.

cu respect Stefan aka. Amoun-Ra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

de acord cu propunerea ta. dar as prefera sa fie limitata ca timp...sa zicem la maxim trei ani.
 

DeletedUser

Macar exista acelasi raport de puncte ca in prima lume Casual. Totusi, nu as vrea limitare in timp. Macar sa aiba oricine sansa.
 
Sus