cat de mult te poti umili in acest joc?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu zic sa facem un concurs pentru lumea 9 sa vedem cat de mult se pot injosi unii jucatori sau triburi pentru a se salva de la stergerea de pe harta

pentru inceput am eu o propunere:

Maretul , magnificul , formidabilul trib care a copiat cat a putut de mult tribul WWIZZ si anume fostul trib Shades=AON=Gemina= multe alte titluri fara numar

sa ne folosim un pic spiritul fin de observatie al dumneavoastra si sa vedem daca descoperiti si deosebirile:

tribul WWIZZ: http://ro9.triburile.ro/game.php?village=139545&screen=info_ally&id=9629


si acum imitatorii perfecti:http://ro9.triburile.ro/game.php?village=139545&screen=info_ally&id=11102


in final pentru nu ramane totusi intrebari fara raspuns eu zic sa vedem si o evolutie a acestui trib: http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=11102


Hai, curaj, la sigur că şi alţii s-au trezit peste noapte cu noi admiratori, care e povestea VOASTRĂ?, nu pot fi singura care am intalnit astfel "inteligenti" care cica "parodiaza", pacat nu le iese prea bine..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25931

Ce vrei draga daca sunt fanii nostrii si ne simpatizeaza, incearca si ei sa ne copieze pe cat de mult pot:)
 

pirates406

member
Scor reacție
0
ma, ei vor sa le faca in ciuda celor de la WWIZZ; cred ca au peste 1.000-2.000 de atacuri tot tribul :))
 

DeletedUser

Hehe, de fapt, nu cred că ştii, dar wwizz nu a fost martor la prima întâmplare de acest tip...))

Cu multe milenii în urmă, când muştele se hrăneau cu nectar de flori şi nu cu ce se hrănesc acum, era un trib (pardon un popor) paşnic şi simpatic în nord-estul acestei lumi, un popor care se numea UAF :p

Şi aveau ei pământuri întinse, zăcăminte mari de fier şi argilă, păduri cât vezi cu ochii şi sate care mai de care mai frumoase, doar că sătenii erau cam fraieri şi nu ştiau cum să folosească resursele iar boierii - fricoşi şi se ascundeau după ziduri construite din lemn de salcie de fiecare dată când şuiera vreo săgeată prin apropiere :))

Şi iată că într-o bună zi, la marginea acestor meleaguri feerice a ajuns un regiment de cavaleri şi lorzi spameri în armuri argintii, cu cele mai NOBILE scopuri şi planuri...))
Însă boierii şi sătenii, în loc să pună mâna pe lănci şi spade, au gândit un plan malefic.

Au decis să încerce să-i păcălească pe cavalerii care se apropiau din depărtare prin afişarea la profilul caselor a diferitor inscripţii, gen "WiZZ", "White Wizzards 2" şi strigând de peste dealuri "Noi suntem academia WWiZZ" sau "suntem frăţiorii mai mici ai măreţului wwizz", ştiind de faptul că acei cavaleri erau prieteni buni cu regina wwizziană...))

Însă, ceea ce ne-a stârnit o repulsie inimaginabilă faţă de aceşti oameni a fost faptul că ei ne-au amăgit precum că Lordul Fantazia este proprietarul acelor pământuri :D Ba mai mult, la profilul tribului (pardon, pe poarta palatului principal) au scris că diplomatul oficial al academiei wwizz este chiar acest Lord Fantazia.

Acuma stau şi mă gândesc :roll:

Ce fel de oameni sunt aceştia, cum au putut ei să murdărească reputaţia acestui lord în aşa hal, oare ei nu au suflet sau cum :|
Săracul Lord Fantazia, o persoană atât de amabilă şi bună la suflet :rolleyes: un jucător inima căruia ar putea genera atâta căldură şi voie bună încât să încheie toate războaiele de pe această lume :rolleyes: un om care nu ar putea să rănească nici măcar o muscă :rolleyes: îmi imaginez ce lovitură a primit el în seara când o solie de-a noastră l-a anunţat că i se murdăreşte numele de către inamicii noştri :D

Oricum, cavalerii mesei noastre pătrate simt că este datoria lor de a-şi cere scuze de la bunul Lord Fantazia pentru neplăcerile care i-au fost create de către acei boieri şi îi promitem că nu vom mai permite ca cineva din această zonă să îşi bată astfel joc de numele său...))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hehe, de fapt, nu cred că ştii, dar wwizz nu a fost martor la prima întâmplare de acest tip...))

Cu multe milenii în urmă, când muştele se hrăneau cu nectar de flori şi nu cu ce se hrănesc acum, era un trib (pardon un popor) paşnic şi simpatic în nord-estul acestei lumi, un popor care se numea UAF :p

Şi aveau ei pământuri întinse, zăcăminte mari de fier şi argilă, păduri cât vezi cu ochii şi sate care mai de care mai frumoase, doar că sătenii erau cam fraieri şi nu ştiau cum să folosească resursele iar boierii - fricoşi şi se ascundeau după ziduri construite din lemn de salcie de fiecare dată când şuiera vreo săgeată prin apropiere :))

Şi iată că într-o bună zi, la marginea acestor meleaguri feerice a ajuns un regiment de cavaleri şi lorzi spameri în armuri argintii, cu cele mai NOBILE scopuri şi planuri...))
Însă boierii şi sătenii, în loc să pună mâna pe lănci şi spade, au gândit un plan malefic.

Au decis să încerce să-i păcălească pe cavalerii care se apropiau din depărtare prin afişarea la profilul caselor a diferitor inscripţii, gen "WiZZ", "White Wizzards 2" şi strigând de peste dealuri "Noi suntem academia WWiZZ" sau "suntem frăţiorii mai mici ai măreţului wwizz", ştiind de faptul că acei cavaleri erau prieteni buni cu regina wwizziană...))

Însă, ceea ce ne-a stârnit o repulsie inimaginabilă faţă de aceşti oameni a fost faptul că ei ne-au amăgit precum că Lordul Fantazia este proprietarul acelor pământuri :D Ba mai mult, la profilul tribului (pardon, pe poarta palatului principal) au scris că diplomatul oficial al academiei wwizz este chiar acest Lord Fantazia.

Acuma stau şi mă gândesc :roll:

Ce fel de oameni sunt aceştia, cum au putut ei să murdărească reputaţia acestui lord în aşa hal, oare ei nu au suflet sau cum :|
Săracul Lord Fantazia, o persoană atât de amabilă şi bună la suflet :rolleyes: un jucător inima căruia ar putea genera atâta căldură şi voie bună încât să încheie toate războaiele de pe această lume :rolleyes: un om care nu ar putea să rănească nici măcar o muscă :rolleyes: îmi imaginez ce lovitură a primit el în seara când o solie de-a noastră l-a anunţat că i se murdăreşte numele de către inamicii noştri :D

Oricum, cavalerii mesei noastre pătrate simt că este datoria lor de a-şi cere scuze de la bunul Lord Fantazia pentru neplăcerile care i-au fost create de către acei boieri şi îi promitem că nu vom mai permite ca cineva din această zonă să îşi bată astfel joc de numele său...))

chiar ar merge o carte scrisa..te pricepi :p
 

DeletedUser

cred ca pana reusim sa ii scoatem de pe harta:))


Am mai gasit unul:

jucatorul baltag81: atat de mult i-am influentat viata siterului de pe acel cont, in speta jean82, incat imi dedica aproape toate satele sale


Promit ca am sa intru cat mai repede in posesia lor.

Multumesc tuturor pentru stima si respectul cu care ma inconjoara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum stiu sigur ca ii dovedediti dupa statisticile pe care le faceam sapt pe cand eram acolo la voi:p
 

DeletedUser31966

aaa, pai asa da! acum cred ca vor schimba soarta razboiului ))
octaviane, la ce nume si-au tras )) nu stiu ce sanse mai aveti ))!:D
 

DeletedUser

mdea slabuti oricu :))0 intotdeauna e o buna metoda de induce lumea in eroare
 

DeletedUser25931

Side 1:
Tribes: WWIZZ
Players:

Side 2:
Tribes: WVViZZ
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,646
Tabăra 2: 345
Diferență: 3,301

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,337,966
Tabăra 2: 3,335,551
Diferență: 33,002,415

image.php


:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

smlx.jpg


Să-l ştie toată lumea :D
Analfabetul care a şters, şi încă de 2 ori, Forumul Global...))
 

DeletedUser8140

deci acolo era tema mea! nu-i urez nimic pe forum aici ca imi iau vacanta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus