cateva intrebari random

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - de departe ~TLD~

2. Cel mai bun jucator - RevengeR

3. Cel mai bun conducator - Anlu (stie ea de ce ;) )

4. Cel mai slab trib - TA

5. Cel mai slab lider - wldsnk

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - hades1234 -prea tare (revedeti topicurile vechi).

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - mazare -

8. Cel mai slab jucator - wldsnk ( doar din ce am intalnit)

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - hades1234 de departe , dar si talibanul/nookiller ;)

10. Cel mai mare spammer - lordkaos

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - valiusha- f mult..

12. Cel mai mare pointwhore -

13. Cel mai inteligent jucator - multi...

14. Cel mai "dumb" jucator - wldsnk

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - TLD-DIABLO

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - marele ,,ARES"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

mai omule, ai fost in Afganistan si ai prins vreo boala pe acolo?
cu cine erati voi in razboi? cred ca visezi!

daca nu stii despre ce vorbesti, abtine-te. Eventual intreaba-l pe qed1, el era omul de legatura de la voi cu noi, el probabil isi mai aminteste.
 

DeletedUser2602

daca nu stii despre ce vorbesti, abtine-te. Eventual intreaba-l pe qed1, el era omul de legatura de la voi cu noi, el probabil isi mai aminteste.

mai omule tu visezi sau cum?
te caut sa imi explici si mie mai detaliat treaba cu refugiatii

cat despre refugiati ... v-ati ascuns cu totii iar de acolo de unde sunteti ascunsi va laudati de parca sunteti buricul pamantului.

te rog sa remarci faptul ca am vorbit la plural!
 

DeletedUser2147

ca voi cand v-ati ascuns in TLD? nu spun ca din cauza noastra, spun doar ca v-ati ascuns... Rade ciob de oala sparta...

hai ca spamam topicul degeaba, altul era scopul lui.
 

DeletedUser2602

amice, cum am spus si mai sus ... deviezi.
1. am trecut in TLD, motivele le stii foarte bine, cineva din conducerea CD poate confirma
2. odata cu trecerea in TLD s-a rupt PNA-ul dintre TLD si KING dupa care a urmat razboiul intre TLD si KING
3. odata cu desfiintarea TLD am incercat sa ajungem la o intelegere cu voi, intelegere pe care tu ai refuzat-o categoric.
4. ati fuzionat cu fostii membrii CD si ati format CT, asa s-a dus KING

in concluzie: unde eram noi refugiati? stiam ca sibienii sunt oameni cu capul pe umeri dar se pare ca tu esti exceptia care confirma regula.

THE END
 

DeletedUser2147

nu am chef de chestii de genul asta, exceptia care confirma regula, blablabla, cei care ma cunosc din triburile, cu care am vorbit de-a lungul timpului, ma cunosc, stiu cum sunt, de restul ca sa fiu sincer, nu ma prea intereseaza.

Cat priveste TLD, asta dovedeste caracteru unor oameni. Cand ne-au contactat, vroiau PNA ca sa se poata concentra pe RIP. Cata vreme le-a folosit, l-au tinut, dupa care l-au anulat. Chestie de coloana vertebrala...
 

DeletedUser4645

nu am chef de chestii de genul asta, exceptia care confirma regula, blablabla, cei care ma cunosc din triburile, cu care am vorbit de-a lungul timpului, ma cunosc, stiu cum sunt, de restul ca sa fiu sincer, nu ma prea intereseaza.

Cat priveste TLD, asta dovedeste caracteru unor oameni. Cand ne-au contactat, vroiau PNA ca sa se poata concentra pe RIP. Cata vreme le-a folosit, l-au tinut, dupa care l-au anulat. Chestie de coloana vertebrala...

Alex, la fel am patit si noi. Stiati ca avem deja razboi cu ELITE (CIRC), CD, CDAc, NWO dar ... nu v-ati oprit. Desi nu m-am implicat in acest razboi, la un momendat distinsul jucator cassye a luat un sat de la mine. Acum voi ati cerut azil la cei din CIRC doar pt a va razbuna.
 

DeletedUser

cine sa dea warn, nu vezi ca nici tiketele nu sunt citite, nici nimic, si de joc ii doare pe toti nici macar in *** , ei isi incaseaza banii si li se rupe de ceilalti

hai tu lasa-ma cu moralitatea ta de doi lei...uite unde e sfantul nostru...hai sa ne inchinam tie ca tu le sti pe toate...
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - de departe ~TLD~

2. Cel mai bun jucator - RevengeR

3. Cel mai bun conducator - Anlu (stie ea de ce ;) )

4. Cel mai slab trib - TA

5. Cel mai slab lider - wldsnk

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - hades1234 -prea tare (revedeti topicurile vechi).

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - mazare -

8. Cel mai slab jucator - wldsnk ( doar din ce am intalnit)

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - hades1234 de departe , dar si talibanul/nookiller ;)

10. Cel mai mare spammer - lordkaos

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - valiusha- f mult..

12. Cel mai mare pointwhore -

13. Cel mai inteligent jucator - multi...

14. Cel mai "dumb" jucator - wldsnk

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - TLD-DIABLO

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - marele ,,ARES"





WOW ...... Multumesc baietilor din TLD ca nu m-au uitat
mersi legolas .......sunt de acord cu tine
aaaa si inca ceva aveti grija cu jocul ca poate provoca dependenta :)))))



P.S: foarte bun topul......numai ca v-am mai zis de 1000 de ori......NU VA MAI LAUDATI SINGURI..lasati pe altii sa va laude......aaaaa am uitat nu e cine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

mai vedem o postare on topic:confused:sau cer prea mult:confused:de ce oare nu sterg moderatorii toate postarile off topic sa vedem si noi cum arata, in sfarsit:eek: un topic curat:confused:discutiile pe marginea parerilor fiecaruia le putem purta intr-un topic separat care sigur ar face deliciul tuturor forumistilor de pe L1 si nu numai si ar deveni cel mai mediatizat topic...
 

DeletedUser

mai vedem o postare on topic:confused:sau cer prea mult:confused:de ce oare nu sterg moderatorii toate postarile off topic sa vedem si noi cum arata, in sfarsit:eek: un topic curat:confused:discutiile pe marginea parerilor fiecaruia le putem purta intr-un topic separat care sigur ar face deliciul tuturor forumistilor de pe L1 si nu numai si ar deveni cel mai mediatizat topic...

pentru ca suntem in romania, nu e ca inafara unde la primul offtopic ai avertisment si la al doilea au inceput deja sa curete tema totala de offtopic.
Probabil acuma o sa primesc eu avertismentul ala...nu mar mira:rolleyes:
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - AKI, pentru ca a rezistat impotriva primelor 3 triburi de pe L1, pentru ca a rezistat tuturor jocurilor de culise, pentru jucatorii care ii are si =X= (pentru ca 6 oameni au iesit in avantaj dupa un razvboi de 3 luni contra Legio)

2. Cel mai bun jucator - sn00pp (zero sate pierdute, locul 18 ca atacator, 1.7 mil cand s-a lasat), darth revan (L3), gibrail

3. Cel mai bun conducator - nu exista pe L1 un lider complet din toate punctele de vedere. poate o sa apara pana la finalul ei.

4. Cel mai slab trib - OLIMP, WHIND

5. Cel mai slab lider - midevil, rinoandi si cine mai era la conducerea OLIMP

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern -

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern -

8. Cel mai slab jucator - in acest moment knight rih si coltatu mi se par cei mai slabi, dar sunt o gramada.

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) -

10. Cel mai mare spammer -

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - sn00pp, revan, samsaru

12. Cel mai mare pointwhore - kikiki (12153)

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib -

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib -
 

DeletedUser

1. Cel mai bun trib - ~TLD~ ( always and forever)

2. Cel mai bun jucator - Thorak30, CherCher

3. Cel mai bun conducator - Valiusha+ SirSoreen ( as a team)

4. Cel mai slab trib - T^A

5. Cel mai slab lider - Sego

6. Cea mai agreata persoana de pe forumul extern - Albertus

7. Cea mai non-gratta persoana de pe forumul extern - Entech/Petzy/Mb

8. Cel mai slab jucator - Gpl

9. Cel mai bun la P&P (propagandist ) - Hades1234, Valiusha, Nienna

10. Cel mai mare spammer - Hades1234 spam dar spam destept... look for the old topics

11. Jucator care s-a retras si caruia ii simtim cel mai mult lipsa - Valiusha, Anlu, Hunter86, Tintar, Aiurea

12. Cel mai mare pointwhore - uscatelul

13. Cel mai inteligent jucator - mladie ( cea originala)

14. Cel mai "dumb" jucator - sego

15. Cea mai buna "mutare" facuta de un trib - fuziunea TLD - DIABLO

16. Cea mai proasta "mutare" facuta de un trib - aparita Ares-ului:)
 
Sus