Cati membrii ar fi ideal sa fie intr-un trib ?

  • Autor subiect John Milton
  • Data de început

Cati membrii ar fi ideal sa fie intr-un trib ?


  • Total votanți
    36
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Cati membrii ar fi ideal sa fie intr-un trib ?
 

DeletedUser

nu cantitatea conteaza ,ci depinde cat de buni sunt membrii,
putini si bunii decat multi si prosti [scuzati.ma de cuvant, dar sa le zic mai bine noobuletii:rolleyes:]
 

DeletedUser

depinde cati jucatori participa la lumea respectiva.in speed-uri,de exemplu,cand participarea e numeroasa,se fac echipe mari,cand e redusa,echipe de cate 3,5,10.
 

DeletedUser29282

50 maxim, bineinteles doar aia care se implica, restul executati...
 

DeletedUser

sa conduci o mana de oameni e usor,dar o mare de oameni,e o adevarata provocare.
:))
 

DeletedUser

eu zic ,cat mai multi, cu atat mai bine, adevarat, sunt mai greu de controlat, dar cand trimiti o circulara sa atace toti, sau sa sprijine toti.


500 de membri daca sar pe 50 , nici fulgi nu raman din ei .
 

DeletedUser18036

eu zic ,cat mai multi, cu atat mai bine, adevarat, sunt mai greu de controlat, dar cand trimiti o circulara sa atace toti, sau sa sprijine toti.


500 de membri daca sar pe 50 , nici fulgi nu raman din ei .

Deexemplu 50 de membrii bine organizati pot sa bata 150 de membrii dezordonati. ;) Deci...
 

DeletedUser

eu zic ,cat mai multi, cu atat mai bine, adevarat, sunt mai greu de controlat, dar cand trimiti o circulara sa atace toti, sau sa sprijine toti.


500 de membri daca sar pe 50 , nici fulgi nu raman din ei .

Daca sunt 50 buni aia 500 de membri care-i visezi tu rezista doar cat e protectia de 5 zile [daca e].:cool:
 

DeletedUser

aviz G.A.W ? :)) sau cum ?


12 ~M D~ 17
9 G.A.W 165

oriciti ar fi , am votat pina in 50 oricum , si din aia 50 pot sa se lase citiva si nu are rost
 

DeletedUser

Daca jucatorii sunt "mari" si alaturati sau apropiati geografic, pot fi si sub 50 chiar, cu conditia sa fie "vii" zilnic cam toti. Insa nu prea gasesti idealul asta la tot pasul, asa ca un trib "acoperitor" este unul de peste suta, dar nu cu foarte mult, unde din cand in cand cei ce se plictisesc (caci se ajunge si aici adesea) sa poata fi "absorbiti" de ceilalti.
 

DeletedUser14726

Daca jucatorii sunt "mari" si alaturati sau apropiati geografic, pot fi si sub 50 chiar, cu conditia sa fie "vii" zilnic cam toti. Insa nu prea gasesti idealul asta la tot pasul, asa ca un trib "acoperitor" este unul de peste suta, dar nu cu foarte mult, unde din cand in cand cei ce se plictisesc (caci se ajunge si aici adesea) sa poata fi "absorbiti" de ceilalti.

Verifica pe harta MD-ul... :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus